Děkujeme, že jste přišli zhlédnout záznam webináře speciál

TAJNÝ EXPERTNÍ KLUB V AKCI

Šlo o druhý ze série TEK - PNB dubnových webinářů v akci

TRADING FÓRUM ONLINE!

Webinář proběhl živě v úterý 16. dubna od 20:00.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

K příležitosti akce TRADING FÓRUM!
 
Členství v Tajném Expertním Klubu
za nejlepších podmínek!
 
ZHLÉDNĚTE TAKÉ VZKAZ OD RUDÉHO MOŘE:

Bonus pro účastníky webináře speciál!

obsah zobrazíte kliknutím na obrázek výše

Máme rádi náš Tajný Expertní Byznys!
Měníme postupně hru na burze v chytré podnikání!

PODNIKÁME NA BURZE > JSME:

 

TAJNÝ EXPERTNÍ KLUB

 

Online prémiový klub projektu PODNIKAMENABURZE.CZ

Online prémiový PNB Tajný Expertní Klub je privátní klub, uzavřená skupina zájemců o podnikání na burze a Tajný Expertní Byznys. Jeho kořeny a historie vycházejí z projektů Hrajeme si na burze, HNB Premium Clubu a jako pokračování dalšího obsahu, sdílení a komunikace mezi členy kurzu, součástí jsou průběžné rady a informace k WinSignals.

Online prémiový PNB Tajný Expertní Klub je samostatný projekt propojující informace a sdílení pouze pro klienty na CZ a SK trhu. Vyhrazujeme si právo na akceptaci vaší objednávky a členství ve PNB Klubu. Naším společným cílem je pilovat znalosti, dovednosti a udržovat burzovní formu pro ziskový a bezpečný trading a podnikání na burze!

       3 ZÁSADNÍ DŮVODY, PROČ BÝT V TAJNÉM KLUBU:

 • 1
  Jsme největší online tajná skupina burzovních obchodníků, spekulantů a podnikatelů na čs. internetu!
 • 2
  Sdílíme pravidelný obsah, webináře, situační analýzy tržních situací, případové studie, názory a komentáře. Jsme v online akci již pátým rokem!
 • 3
  Sdílíme to nejlepší kolem burzovních spekulací a obchodů! Pouze v rámci Klubu sdílíme svoje postupy, inspirace a návody pro podnikání na burze!

Společně hledáme cesty k bezpečnému a ziskovému podnikání na burze!

TAJNÝ EXPERTNÍ KLUB V AKCI

Probrali jsme s vámi obsah, novinky a přínosy online členství v Tajném Expertním Klubu projektu Podnikáme na burze. Seznámili jsme vás s koncepcí, novinkami, cenami a s příležitostmi, které z členství v TEK vyplývají!
Probrali jsme s vámi mimo jiné:
 • Obsah, novinky a přínosy online členství v Tajném Expertním Klubu projektu Podnikáme na burze
 • Seznámili vás s koncepcí, novinkami a cenami.
 • Probrali vaše příležitosti, které z členství v TEK vyplývají!
 • Ukázali vám, jak si udělat vlastní analýzu trhu za 10 minut v rámci naší pravidelné SAO.
 • Jaké informace vám může poskytnout Tajný Expertní Klub Podnikáme na burze?
 • Proč je důležité spojit se s týmem úspěšných?
 • Jaké informace jsou pro obchodníka na burze nejdůležitější?
 • Kde tyto informace získat?
 • Jak vyřešit těžký život osamělého obchodníka?
Témata kolem Tajného Expertního Klubu jsme probrali se skvělým hostem Alešem Andrem, který je náš specialista na Situační Analýzu Online, a s Markem Dorníkem, jedním z nejúspěšnějších členů týmu signalistů WinSignals.

V rámci TEK a pouze pro členy začneme otevírat problematiku

MULTITERMINAL TRADING

« CHYTRÉ ŘÍZENÍ INVESTIC »

Měníme postupně společně hru na burze ve skvělé podnikání!

Zde jsou anketní otázky

Prosíme vás o zpětnou vazbu, náměty a dotazy tak, ať jsou i ty drobné změny ku prospěchu projektu a zejména > jde i o vaše PENÍZE!
 
Pište své odpovědi, dotazy a náměty níže!

Anketní otázky:

 • 1
  Trading je sólo individuální byznys. Cítíte potřebu sdílení, komunity a výměny zkušeností a informací? Proč?
 • 2
  Co vám vyhovuje v obsahu TEK a co vám naopak chybí? Přidejte svoje náměty a názory > jsme TRADING FÓRUM!
 • 3
  Myslíte si, že můžete přispět k obsahu, k diskuzi svými vhledy, zkušenostmi a názory? Máte ambice přidat cokoliv do obsahu TEK? Co konkrétně?
 • 4
  Jakou pro vás představuje členství v TEK hodnotu v penězích, v čase, ve sdílení a podpoře? Klidně se rozepište, jsme vděčni za názory a zpětnou vazbu!
Níže prosím odpovídejte na uvedené dotazy. Uveďte celé svoje jméno a příjmení a email.
 
Prosíme o poctivé a hodnotné odpovědi a zpětnou vazbu. I my s vámi hrajeme poctivou a fér hru!  
 
Pokud se vám váš komentář hned nezobrazí, tak prosíme o strpení, je potřeba ho ručně schválit! Poté se zde zveřejní :-). Je tedy možné, že pokud se pokoušíte vložit komentáře znovu, vyskočí vám hláška "Tento komentář je patrně duplicitní, ...", pokud se to tedy stane, pak jste váš komentář již zaslali a čeká ve frontě na schválení - to provádíme několikrát denně. Děkujeme za pochopení.
 
Komentáře a dotazy můžete psát zde:
 1. Michal Slejzak napsal:

  Každý ví, že učit se na vlastních chybách je prospěšné, ale učit se na chybách druhých je moudré :). Je o to lepší, když se člověk může učit s aktivními lidmi, kteří chyby nedělají a převzít tuto taktiku do vlastních rukou je naprosto fantastický. Fórum lidí, kteří dokáží takhle pozitivně naladit a povzbudit je skvělé mít kolem sebe k povzbuzení, nabrání motivace ale hlavně vědomostí. To je to, co se v tomto byznyse cení nejvíce! Osobně ještě nejsem členem TEKu a jedním z nejbližších cílů je tento fakt změnit. OSA je takové želízko v ohni, které bych rád začal opracovávat i já, nemluvě o informacích, které dle přečtených ohlasů, jsou hodnotné a prospěšné. Po zkušenostech, které z týmem, který dal Jirka Mazur dohromady bude osvěžující mít zdroj veškerého know-how po ruce, když je to potřeba.

 2. Gustavo Vichta napsal:

  1) Díky sdílení informací jsem se dostal k obchodování na burze, winsignals, HNB atd. Sdílením zkušeností se stále učím.

  2) S TEK se seznamuji, zatím nemám nic co bych v něm postrádal.

  3) Časem určitě, zatím hltám informace a osvojuji snad správné návyky. Po prvním neúspěchu na demo účtu jsem přestal používat stoplos a zatím se to vyplácí.

  4) Zabývám se burzou teprve 3 měsíce, hodnotu v penězích za členství v TEK zatím nedokážu vyjádřit. Ale pokud mi informace poslouží podobně jako winsignals, budu ochoten i něco připlatit.

 3. Markéta V. napsal:

  1) Jsem začátečník a ráda se v rámci komunity učím od zkušenějších. Inspiruje mě, když mám příležitost podívat se na grafy uskutečněných úspěšných obchodů a srovnat to se svým pohledem.
  2) Vyhovují mi týdenní SAO a oceňuji, že pravidelně okolo deváté hodiny Jirka Gajdošík prezentuje náhledy na trh. Líbilo by se mi zpracování, jak fundamenty pravděpodobně ovlivní trh.
  3) Zatím se necítím na přispívání do TEK.
  4) TEK má pro mě velkou hodnotu a bez něj si burzu nedovedu představit.

 4. František Novotný napsal:

  1-samozrejme, skúsenosti, vedomosti a informácie komunity, je obrovská sila pre obchodovanie
  2-TEK zatiaľ nevyužívam, ale myslím si , že pokiaľ dostanem kvalitné informácie v pravý čas , tak to môže byť len alen v môj prospech
  3-myslím si, že každý v komunite vie prispieť ku skvalitneniu informácii, či už otázkami začiatočníka, z ktorých sa vedia poučiť ostatní začiatočníci-obchodníci, č už skúsení traderi, svojimi názormi a usmerneniami v tradingu
  4-neviem zatiaľ smerodatne zhodnotiť TEK, nakoľko ju zatiaľ nevyužívam

 5. flamante@seznam.cz napsal:

  1 – urcite ano, citim, protoze vzdy je co se ucit
  2 – vsechno je super, informaci je dost, obcasna pripadova studie je taky potrebna a ocenuji i moznost zalovit informace v historii (ze zacatku jsem SAO sledovala vzdy az offline, abych to stihala vnimat a kreslit u sebe)
  3 – jeste ne
  4 – hodnota clenstvi, mam pocit, se projevi az za nejakou dobu; ted jsem vdecna za moznost ucit se od profesionalu

 6. Miroslav Kardos napsal:

  Ano potrebujem zdilet, najdem si tam vela odpovedi na svoje dotazy.

  SAO a Vebinare, spatne analyzy obchodov.

  Poucnymi ukazkami obchodov.

  Je to urcita zvedavost az by som povedal, ze zavislost, zistitovat, co je nove v TEK v obchodoch, fundamentoch. S hodnotou poplatku suhlasim.

 7. Helena Chmelařová napsal:

  1.Sdílení je dobrá věc ,určitě pro začátečníky.Mám opravený PC,takže WS chci teprve zkusit zkušebně.Zatím tomu moc nerozumím a neměla bych odvahu to zkusit naživo. 2.WS zatím neumím a TEK pouze sleduji.Projekty jsou hodně motivační ,ale pro naučení zatím pro mě málo konkrétní.Potřebovala bych ,,doučování,,.Ale můj problém je,že neovládám angličtinu,takže doufám,že WS nějak nacvičím.Každý začátek je těžký. 3.Tady ještě nic,čím bych mohla přispět. 4.TEK a WS jsou úžasné projekty,ale je třeba těmto věcem rozumět.V současné době se o to snažím,ale jde mi to pomalu.Rozhodně vám fandím.

 8. Miloš Kenša napsal:

  1) Dobry vecer vsem,
  myslim, ze skupina je nesmirne dulezita pro vymenu informaci o burze, o sdileni informaci, jak spravne obchodovat a vyhodnocovat rizika burzy.
  2) Rad bych poslal sve nove vhledy, ale jsem bohuzel uplny zacatecnik a nemohu k nemu zatim nic moc rict.
  3) Rad bych behem nekolika let zisksl takove zkusenosti, abych se mohl podelit s ostatnimi, predal jim sve zkusenosti a podilel se na jejich uspesich.
  4) Myslim, ze ekonomicke prehledy a SAO je fantasticky nastroj, jak usetrit cas k priprave na obchodovani na burze, nastroj, jak se vyhnout a eliminovat rizika, ziskani prehledu o aktivech…

 9. Jana Woffová napsal:

  1. určitě cítím potřebu sdílení. Jelikož mám třetím měsícem zakoupené winsignals, tak mi pomáhá se podělit o zkušenosti a to zejména v době, kdy trh jde proti signálu
  2.Tajný expertní klub zatím nevyužívám
  3. Zatím jsem na začátku, tak ani nevím
  4. TEK zatím nemám

 10. Petr Pospíšil napsal:

  Komunita traderů je pro mě velmi prospěšná hlavně při diskuzích o konkrétních obchodech na burze. V TEK bych uvítal více komentářů k proběhlým obchodům
  Nemám zatím ambice něco přidávat do TEK
  Hodnota informací v TEK je těžko vyčíslitelná.Nenašel jsem nikde tolik prospěšných informací o burze.

1 2 3 4 5

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů