Důležité upozornění pro vstup do Tajného Expertního Klubu!

LETNÍ CENY 2020 

končí... Od října jedeme nově!

Již za

PODNIKÁME NA BURZE!

Máme rádi náš Tajný Expertní Byznys!
Měníme postupně hru na burze v chytré podnikání!

Cesta všech profesionálních spekulantů začíná podobně. Pokusy a hrou, která když je správně a profesionálně uchopena, se pozvolna mění v seriózní podnikání.

Z hraní na burze a z podhoubí lidí, kteří si říkají online obchodníci, tradeři, spekulanti a hráči na finančních trzích, se líhnou podnikatelské projekty, jejich podstatou je chytré řízení peněz a kapitálu.

Podnikáme na burze pro peníze, svobodu, čas pro sebe, pro seberealizaci a nezávislost. A také pro jiné lidi, kteří chápou riziko a mají peníze...

PODNIKÁME NA BURZE ⇒ JSME TAJNÝ EXPERTNÍ KLUB!

PNB Tajný Expertní Klub je privátní klub, uzavřená skupina zájemců o podnikání na burze a Tajný Expertní Byznys. Jeho kořeny a historie vycházejí z projektů Hrajeme si na burze. Klub vznikl v návaznosti na online kurz HNB VIP TRADER jako pokračování dalšího obsahu, sdílení a komunikace mezi členy kurzu.

Naším společným cílem je pilovat znalosti, dovednosti a udržovat burzovní formu pro ziskový a bezpečný trading a podnikání na burze!

Obklopit se profesionály, učit se od nich, vzájemně si pomáhat a neustále se vzdělávat.

Tudy vede cesta k dlouhodobě úspěšnému a ziskovému tradingu.

Vydáte se s námi touto cestou?

Co všechno vás čeká uvnitř Klubu?

SITUAČNÍ ANALÝZA ONLINE

Situační Analýza Online (SAO) je naše vlastní metodika náhledu na trhu z technického a fundamentálního hlediska. Učíme ji v rámci online kurzu HNB VIP TRADER a v rámci Klubu aplikujeme. Každé ráno sdílíme denní náhledy na trhy včetně 2h a 1D grafů. Jednou týdně vysíláme živou Situační Analýzu Online, jejímž cílem je zhodnocení situace na trzích, určení sentimentu, upozornění na cenové úrovně a fundamentální informace, které by mohly trhy ovlivnit.

WEBINÁŘE

V sekci Webináře najdete 51+ zajímavých expertních webinářů, které jsme v Tajném Expertním Klubu odvysílali k různým tématům burzy, obchodování, byznysu a životnímu stylu kolem burzy. Do vysílání vždy zveme zkušené kolegy tradery, kteří sdílí své příběhy s burzou, přístupy a obchodní strategie. Hovoříme o tématech: jak začít na burze, řízení rizik, pravidlo 90/10 v tradingu, jak vydělávat na burze, využití signálů v tradingu, psychologie obchodování a další.

VZDĚLÁVÁNÍ

V této sekci najdete vzdělávací články a pravidelné případové studie formou videa s ukázkami reálných obchodů. Na případových studiích se učíte, jak lze obchodovat dle metodiky SAO a WinSignals. Nové případové studie od úspěšného tradera, Aleše Andra, vychází pravidelně každý týden.
 

SVĚT BURZY

Sekce Svět burzy obsahuje aktuální články a materiály pro rozvoj vašeho online tradingu. Najdete zde například překlady krátkých zpráv ze zahraničního tisku, zajímavosti, fundamentální i politické zprávy přímo ovlivňující burzovní trhy. Každé pondělí zde sdílíme aktuální týdenní kalendář s důležitými makroekonomickými daty, které by mohly mít vliv na trhy.
 

TIPY & SOFTWARE

Tipy & Software navazují na kurz HNB a jeho technická videa. Obsahují další informace o  platformách ActTrader a MetaTrader 4, které vám umožní využívat další zajímavé funkce platformy. Práce na jiných platformách je v principu podobná, liší se zejména funkcionalitami a výběrem aktiv.

Jak vypadá členská sekce uvnitř?

Jak vypadá uzavřená komunita na Facebooku?

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ KOMUNITY TRADERŮ

VSTUPTE DO TAJNÉHO EXPERTNÍHO KLUBU

Členství TAJNÝ EXPERTNÍ KLUB › nově KLUB IN IN

Od data 23. 9. jsou sloučeny kluby TEK a ŽNPS do jednoho KLUBU IN IN !!!

⬇︎

Objednávka STANDARD

Čtvrtletní jednoráz. platba

3 x 1190 czk/45 eur/měsíc

Tato možnost je zrušena!

⬇︎

CHYTRÁ objednávka

Měsíční platba

1 x 990 czk/38 eur/měsíc

Exkluzívní možnost pro neplátce DPH pouze nyní ➡︎ Ušetříte 21 % z ceny s DPH

PREFEROVANÁ VARIANTA!

CHYTRÁ objednávka

Čtvrtletní platba

3 x 890 czk/34 eur/měsíc

⬇︎

CHYTRÁ objednávka

Roční platba

12 x 790 czk/30 eur/měsíc

⬇︎

KLUB NA ZKOUŠKU

4 týdny ZK + měsíční OPK

Začínáme na 290 czk/11 eur

Tato možnost je zrušena!

V rámci Klubu máte mimo jiné tyto výhody:

 • ONLINE KURZ VIP TRADER BUSINESS
  Trvale budete mít k dispozici vždy nejnovější verzi online kurzu VIP TRADER BUSINESS bez nutnosti starat se o upgrade, či kupovat novou verzi. Platí pro všechny účastníky dosavadních kurzů HNB. Opakování a stálý přístup do nejaktuálnější verze kurzu umožní proměnit vaše "hraní na burze" ve hru profesionální a následně v podnikání.
 • 50% ZVÝHODNĚNÍ NA VŠECHNO!
  Členům PNB Klubu umožníme nastálo 50% zvýhodnění placených aktivit, které platí mimo jiné pro vstup na živé akce, semináře nebo aktivační, či registrační poplatky. Již při účasti na dvou akcích ročně se vám cena členství v PNB Klubu vrátí zpět!
 • PŘIDÁVÁME PRAVIDELNĚ NOVÝ OBSAH!
  Do obsahu PNB klubu postupně přidáváme další témata, která vás na cestě k podnikání na burze zajímají. Přidáváme expertní obsah k obchodním platformám a hodnotné eBooky a návody. Zveme k diskuzi další experty, děláme rozhovory, sdílíme případové studie, vzdělávací články, zajímavosti a aktuality ze zahraničního tisku. Budeme probírat další cesty na téma PODNIKÁME NA BURZE, mimo jiné MutliTerminal Trading, investiční plány pro řízení kapitálu, strategie, návody, vychytávky. Přidáváme také kompletní program a obsah z přednášek na živých akcích.

3 ZÁSADNÍ DŮVODY, PROČ BÝT V TAJNÉM EXPERTNÍM KLUBU:

 • 1
  Jsme největší online tajná skupina burzovních obchodníků, spekulantů a podnikatelů na čs. internetu!
 • 2
  Sdílíme pravidelný obsah, webináře, situační analýzy tržních situací, případové studie, názory a komentáře. Jsme v online akci již pátým rokem!
 • 3
  Sdílíme to nejlepší kolem burzovních spekulací a obchodů! Pouze v rámci Klubu sdílíme svoje postupy, inspirace a návody pro podnikání na burze!

Pro koho je členství v TEK určeno?

Jste obchodník, trader nebo začínající spekulant, který na sobě chce pracovat a mít tak díky burze více svobody, času a peněz? Pak jste tu správně a jsem přesvědčený, že využijete tuto komunitu pro sebe na maximum.

Členství v Tajném Expertním Klubu je pro vás, pokud:

 • cítíte, že trading je vaše cesta ke svobodě. Možná teprve začínáte a chcete se od začátku obklopit těmi správnými lidmi, kteří mají stejnou vášeň jako vy a mít po ruce veškeré potřebné informace k tradingu na jednom místě.
 • chcete zlepšit svoje výsledky na burze. Pravděpodobně již nějaký čas obchodujete, zelené reporty střídají i ty červené. Nejspíš máte ve svém okolí jen málo lidí, se kterými se můžete o burze bavit a sdílet své úspěchy i neúspěchy.
 • již máte plné zuby neúspěšných obchodů. Chcete se posunout dále a zlepšit své řízení obchodů, inspirovat se strategiemi těch, kterým se daří a poučit se z chyb vlastních i ostatních.

Našli jste se v tom? Nebuďte již na burze sami a přidejte se do podporující komunity traderů ještě dnes!

POKUD VŠAK PATŘÍTE DO SKUPINY LIDÍ (VIZ NÍŽE), NEVSTUPUJTE PROSÍM!

 • berete trading jako hazardní hru. Pouštíte se do obchodů bez znalostí základů bezpečného obchodování, risk managementu a bez dodržování money managementu.
 • očekáváte od burzy rychlé zbohatnutí. Bohužel s tímto nastavením vstupuje do trhů 90 % účastníků, kteří jsou ve výsledku neúspěšní a prodělávají. Jen ti s opravdovou vášní a ochotou vzdělávat se a věnovat se tradingu konzistentně a dlouhodobě jsou nyní úspěšní. V Klubu si zakládáme na prohlubování znalostí, díky kterým jsou naši klienti schopni udržet se na burze dlouhodobě.

Máte od členství a působení na burze tato očekávání? Potom prosím nevstupujte ani do Klubu ani na burzu a věnujte se raději něčemu jinému.

Jakou hodnotu má členství v TEK pro naše členy?

Osobně jsem rád, že tato služba existuje, protože mohu kdykoliv nahlédnout (když to potřebuji). Je tam těch 20 % informací, které mě posouvají rychlejším tempem do mého cíle, a je to levnější způsob (z pohledu času i peněz) něž vědecká metoda pokusu a omylu. Ušetřím tak 80 % omylů.
Michal T.člen TEK
Komunita traderů je pro mě velmi prospěšná hlavně při diskuzích o konkrétních obchodech na burze. Hodnota informací v TEK je těžko vyčíslitelná. Nenašel jsem nikde tolik prospěšných informací o burze.
Petr P.člen TEK
Rozhodování na burze je vždy na mě, ale pokud se mohu s někým zkušeným poradit a přečíst si názory a rady jiných je to pro mě obrovská výhoda a děkuji za to. Pravidelně sleduji SAO, jsou to pro mě informace k nezaplacení a pomáhají mi učit se. Všechny webináře jsou skvělý, mám za sebou už 2 kurzy HNB a odebírám WS, bez těchto produktů bych byl na burze ztracen.
Daniel Š., absolvent kurzu HNB, člen TEK, odběratel WS
Vážím si možnosti být členem v takové společnosti jako je TEK. Je to podpora od zkušených obchodníků, které jsou pro mne přínosem a pravidelně se o dění zajímám. Přínosem je pro mě hlavně pravidelná úterní SAO s Alešem a Makroekonomické přehledy od Jirky. Taky jsou důležitá upozornění od Jirky na možnost zvýšení volatility na trzích.Je skvělé být v týmu s těmi nej, díky za to!
Jan P., absolvent kurzu HNB, člen TEK, odběratel WS

"Členství v TEK v penězích vyjádřit neumím, ale v časovém měřítku má velkou hodnotu, neboť zde jsou všechny informace pohromadě, nemusí nikdo pátrat hodiny na netu a hledat jednotlivé odpovědi na své otázky. Ve sdílení a podpoře je hodnota asi nejvyšší – každý potřebuje ve svém podnikání poradce i někoho s kým může třeba jen sdílet své starosti i radosti. To vše v TEK je." Dagmar B.

TEK má pro mě velkou hodnotu a bez něj si burzu nedovedu představit. Jsem začátečník a ráda se v rámci komunity učím od zkušenějších. Inspiruje mě, když mám příležitost podívat se na grafy uskutečněných úspěšných obchodů a srovnat to se svým pohledem.
Markéta V., členka TEK
Nic lepšího než HNB+PNB+winsignals neexistuje, je to know-how za hubičku + nasdílené signály k zisku a to je velice ceněné. Možná až příliš levné, ale jinak by si to většina lidí nemohla dovolit a tím myslím i sebe.
Jan F., absolvent kurzu HNB, člen TEK, odběratel WS

Je v tom nějaký háček?

Možná vás napadá právě tato otázka. Přemítáte si pro a proti, stále vám v hlavě visí otázníky?

Již znáte (viz výše) možnosti členství, k čemu jako člen získáte přístup a jaké výhody vám to může přinést.

Naším společným cílem je pilovat znalosti, dovednosti a udržovat burzovní formu pro ziskový a bezpečný trading a podnikání na burze!

Na burze je skvělé, že si jako jednotlivci nekonkurujeme, proto je dobré vzájemně se podporovat a pomáhat si. Tato komunita funguje skvěle pro každého, kdo se v tom nechce "plácat" sám a hledat si veškeré informace na internetu nebo v knihách. V dnešní době již existuje takové množství zdrojů, že se jen těžko vyznáte v tom, které jsou relevantní a které jsou naprosto mimo...

Své zkušenosti a know-how jsem dal nejdříve do online kurzu HNB VIP TRADER. Od absolventů kurzu později vznikla přirozeně poptávka po dalším obsahu, sdílení a vzájemné komunikaci, a tak jsme založili Klub, který sdružuje zájemce o trading, kteří na to nechtějí být sami!

Jste to vy? Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Co bude dál?

Jakmile si vyberete svou variantu členství a dojde ke spárování vaší platby, automaticky vám odejdou přístupové údaje do uzavřené členské sekce, ve které najdete veškerý výše zmiňovaný obsah.

Pošleme vám také uvítací email s potřebnými informacemi a odkazy. Kromě členské sekce získáte přístup také do neveřejné facebookové skupiny, kde probíhá diskuze mezi členy Klubu a absolventy kurzu HNB.

O nových případových studiích, článcích, vysílání Situační Analýzy Online a webinářích vás budeme vždy informovat emailem a také ve facebookové skupině.

Děkujeme, že jste dočetli až sem!

Pokud byste měli k objednávce členství, či obsahu Klubu jakékoliv dotazy, napište nám na podpora@podnikamenaburze.cz nebo využijte chat v pravém dolním rohu této stránky. Rádi vám pomůžeme a poradíme 🙂

Těšíme se na vás uvnitř Klubu!

Jirka Mazur & Jirka Gajdošík a tým Tajného Expertního Klubu Podnikáme na burze

Představu o fungování Klubu již máte.
Přidejte se 
do této jedinečné komunity!