Důležité upozornění pro vstup do Tajného Expertního Klubu!

LETNÍ CENY 2020 

končí 22. září v 15:30:27

Již za

PODNIKÁME NA BURZE!

Máme rádi náš Tajný Expertní Byznys!
Měníme postupně hru na burze v chytré podnikání!

Cesta všech profesionálních spekulantů začíná podobně. Pokusy a hrou, která když je správně a profesionálně uchopena, se pozvolna mění v seriózní podnikání.

Z hraní na burze a z podhoubí lidí, kteří si říkají online obchodníci, tradeři, spekulanti a hráči na finančních trzích, se líhnou podnikatelské projekty, jejich podstatou je chytré řízení peněz a kapitálu.

Podnikáme na burze pro peníze, svobodu, čas pro sebe, pro seberealizaci a nezávislost. A také pro jiné lidi, kteří chápou riziko a mají peníze...

PODNIKÁME NA BURZE ⇒ JSME TAJNÝ EXPERTNÍ KLUB!

PNB Tajný Expertní Klub je privátní klub, uzavřená skupina zájemců o podnikání na burze a Tajný Expertní Byznys. Jeho kořeny a historie vycházejí z projektů Hrajeme si na burze. Klub vznikl v návaznosti na online kurz HNB VIP TRADER jako pokračování dalšího obsahu, sdílení a komunikace mezi členy kurzu.

Naším společným cílem je pilovat znalosti, dovednosti a udržovat burzovní formu pro ziskový a bezpečný trading a podnikání na burze!

Obklopit se profesionály, učit se od nich, vzájemně si pomáhat a neustále se vzdělávat.

Tudy vede cesta k dlouhodobě úspěšnému a ziskovému tradingu.

Vydáte se s námi touto cestou?

Co všechno vás čeká uvnitř Klubu?

SITUAČNÍ ANALÝZA ONLINE

Situační Analýza Online (SAO) je naše vlastní metodika náhledu na trhu z technického a fundamentálního hlediska. Učíme ji v rámci online kurzu HNB VIP TRADER a v rámci Klubu aplikujeme. Každé ráno sdílíme denní náhledy na trhy včetně 2h a 1D grafů. Jednou týdně vysíláme živou Situační Analýzu Online, jejímž cílem je zhodnocení situace na trzích, určení sentimentu, upozornění na cenové úrovně a fundamentální informace, které by mohly trhy ovlivnit.

WEBINÁŘE

V sekci Webináře najdete 51+ zajímavých expertních webinářů, které jsme v Tajném Expertním Klubu odvysílali k různým tématům burzy, obchodování, byznysu a životnímu stylu kolem burzy. Do vysílání vždy zveme zkušené kolegy tradery, kteří sdílí své příběhy s burzou, přístupy a obchodní strategie. Hovoříme o tématech: jak začít na burze, řízení rizik, pravidlo 90/10 v tradingu, jak vydělávat na burze, využití signálů v tradingu, psychologie obchodování a další.

VZDĚLÁVÁNÍ

V této sekci najdete vzdělávací články a pravidelné případové studie formou videa s ukázkami reálných obchodů. Na případových studiích se učíte, jak lze obchodovat dle metodiky SAO a WinSignals. Nové případové studie od úspěšného tradera, Aleše Andra, vychází pravidelně každý týden.
 

SVĚT BURZY

Sekce Svět burzy obsahuje aktuální články a materiály pro rozvoj vašeho online tradingu. Najdete zde například překlady krátkých zpráv ze zahraničního tisku, zajímavosti, fundamentální i politické zprávy přímo ovlivňující burzovní trhy. Každé pondělí zde sdílíme aktuální týdenní kalendář s důležitými makroekonomickými daty, které by mohly mít vliv na trhy.
 

TIPY & SOFTWARE

Tipy & Software navazují na kurz HNB a jeho technická videa. Obsahují další informace o  platformách ActTrader a MetaTrader 4, které vám umožní využívat další zajímavé funkce platformy. Práce na jiných platformách je v principu podobná, liší se zejména funkcionalitami a výběrem aktiv.

Jak vypadá členská sekce uvnitř?

Jak vypadá uzavřená komunita na Facebooku?

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ KOMUNITY TRADERŮ

VSTUPTE DO TAJNÉHO EXPERTNÍHO KLUBU

Členství TAJNÝ EXPERTNÍ KLUB

Máte k dispozici obsah klubu a k němu automaticky členství v klubu ŽNPS-GW zdarma!

⬇︎

Objednávka STANDARD

Čtvrtletní jednoráz. platba

3 x 1190 czk/45 eur/měsíc

⬇︎

CHYTRÁ objednávka

Měsíční platba

1 x 990 czk/38 eur/měsíc

Exkluzívní možnost pro neplátce DPH pouze nyní ➡︎ Ušetříte 21 % z ceny s DPH

PREFEROVANÁ VARIANTA!

CHYTRÁ objednávka

Čtvrtletní platba

3 x 890 czk/34 eur/měsíc

⬇︎

CHYTRÁ objednávka

Roční platba

12 x 790 czk/30 eur/měsíc

⬇︎

KLUB NA ZKOUŠKU

4 týdny ZK + měsíční OPK

Začínáme na 290 czk/11 eur

V rámci Klubu máte mimo jiné tyto výhody:

 • ONLINE KURZ VIP TRADER BUSINESS
  Trvale budete mít k dispozici vždy nejnovější verzi online kurzu VIP TRADER BUSINESS bez nutnosti starat se o upgrade, či kupovat novou verzi. Platí pro všechny účastníky dosavadních kurzů HNB. Opakování a stálý přístup do nejaktuálnější verze kurzu umožní proměnit vaše "hraní na burze" ve hru profesionální a následně v podnikání.
 • 50% ZVÝHODNĚNÍ NA VŠECHNO!
  Členům PNB Klubu umožníme nastálo 50% zvýhodnění placených aktivit, které platí mimo jiné pro vstup na živé akce, semináře nebo aktivační, či registrační poplatky. Již při účasti na dvou akcích ročně se vám cena členství v PNB Klubu vrátí zpět!
 • PŘIDÁVÁME PRAVIDELNĚ NOVÝ OBSAH!
  Do obsahu PNB klubu postupně přidáváme další témata, která vás na cestě k podnikání na burze zajímají. Přidáváme expertní obsah k obchodním platformám a hodnotné eBooky a návody. Zveme k diskuzi další experty, děláme rozhovory, sdílíme případové studie, vzdělávací články, zajímavosti a aktuality ze zahraničního tisku. Budeme probírat další cesty na téma PODNIKÁME NA BURZE, mimo jiné MutliTerminal Trading, investiční plány pro řízení kapitálu, strategie, návody, vychytávky. Přidáváme také kompletní program a obsah z přednášek na živých akcích.

3 ZÁSADNÍ DŮVODY, PROČ BÝT V TAJNÉM EXPERTNÍM KLUBU:

 • 1
  Jsme největší online tajná skupina burzovních obchodníků, spekulantů a podnikatelů na čs. internetu!
 • 2
  Sdílíme pravidelný obsah, webináře, situační analýzy tržních situací, případové studie, názory a komentáře. Jsme v online akci již pátým rokem!
 • 3
  Sdílíme to nejlepší kolem burzovních spekulací a obchodů! Pouze v rámci Klubu sdílíme svoje postupy, inspirace a návody pro podnikání na burze!

Pro koho je členství v TEK určeno?

Jste obchodník, trader nebo začínající spekulant, který na sobě chce pracovat a mít tak díky burze více svobody, času a peněz? Pak jste tu správně a jsem přesvědčený, že využijete tuto komunitu pro sebe na maximum.

Členství v Tajném Expertním Klubu je pro vás, pokud:

 • cítíte, že trading je vaše cesta ke svobodě. Možná teprve začínáte a chcete se od začátku obklopit těmi správnými lidmi, kteří mají stejnou vášeň jako vy a mít po ruce veškeré potřebné informace k tradingu na jednom místě.
 • chcete zlepšit svoje výsledky na burze. Pravděpodobně již nějaký čas obchodujete, zelené reporty střídají i ty červené. Nejspíš máte ve svém okolí jen málo lidí, se kterými se můžete o burze bavit a sdílet své úspěchy i neúspěchy.
 • již máte plné zuby neúspěšných obchodů. Chcete se posunout dále a zlepšit své řízení obchodů, inspirovat se strategiemi těch, kterým se daří a poučit se z chyb vlastních i ostatních.

Našli jste se v tom? Nebuďte již na burze sami a přidejte se do podporující komunity traderů ještě dnes!

POKUD VŠAK PATŘÍTE DO SKUPINY LIDÍ (VIZ NÍŽE), NEVSTUPUJTE PROSÍM!

 • berete trading jako hazardní hru. Pouštíte se do obchodů bez znalostí základů bezpečného obchodování, risk managementu a bez dodržování money managementu.
 • očekáváte od burzy rychlé zbohatnutí. Bohužel s tímto nastavením vstupuje do trhů 90 % účastníků, kteří jsou ve výsledku neúspěšní a prodělávají. Jen ti s opravdovou vášní a ochotou vzdělávat se a věnovat se tradingu konzistentně a dlouhodobě jsou nyní úspěšní. V Klubu si zakládáme na prohlubování znalostí, díky kterým jsou naši klienti schopni udržet se na burze dlouhodobě.

Máte od členství a působení na burze tato očekávání? Potom prosím nevstupujte ani do Klubu ani na burzu a věnujte se raději něčemu jinému.

Jakou hodnotu má členství v TEK pro naše členy?

Osobně jsem rád, že tato služba existuje, protože mohu kdykoliv nahlédnout (když to potřebuji). Je tam těch 20 % informací, které mě posouvají rychlejším tempem do mého cíle, a je to levnější způsob (z pohledu času i peněz) něž vědecká metoda pokusu a omylu. Ušetřím tak 80 % omylů.
Michal T.člen TEK
Komunita traderů je pro mě velmi prospěšná hlavně při diskuzích o konkrétních obchodech na burze. Hodnota informací v TEK je těžko vyčíslitelná. Nenašel jsem nikde tolik prospěšných informací o burze.
Petr P.člen TEK
Rozhodování na burze je vždy na mě, ale pokud se mohu s někým zkušeným poradit a přečíst si názory a rady jiných je to pro mě obrovská výhoda a děkuji za to. Pravidelně sleduji SAO, jsou to pro mě informace k nezaplacení a pomáhají mi učit se. Všechny webináře jsou skvělý, mám za sebou už 2 kurzy HNB a odebírám WS, bez těchto produktů bych byl na burze ztracen.
Daniel Š., absolvent kurzu HNB, člen TEK, odběratel WS
Vážím si možnosti být členem v takové společnosti jako je TEK. Je to podpora od zkušených obchodníků, které jsou pro mne přínosem a pravidelně se o dění zajímám. Přínosem je pro mě hlavně pravidelná úterní SAO s Alešem a Makroekonomické přehledy od Jirky. Taky jsou důležitá upozornění od Jirky na možnost zvýšení volatility na trzích.Je skvělé být v týmu s těmi nej, díky za to!
Jan P., absolvent kurzu HNB, člen TEK, odběratel WS

"Členství v TEK v penězích vyjádřit neumím, ale v časovém měřítku má velkou hodnotu, neboť zde jsou všechny informace pohromadě, nemusí nikdo pátrat hodiny na netu a hledat jednotlivé odpovědi na své otázky. Ve sdílení a podpoře je hodnota asi nejvyšší – každý potřebuje ve svém podnikání poradce i někoho s kým může třeba jen sdílet své starosti i radosti. To vše v TEK je." Dagmar B.

TEK má pro mě velkou hodnotu a bez něj si burzu nedovedu představit. Jsem začátečník a ráda se v rámci komunity učím od zkušenějších. Inspiruje mě, když mám příležitost podívat se na grafy uskutečněných úspěšných obchodů a srovnat to se svým pohledem.
Markéta V., členka TEK
Nic lepšího než HNB+PNB+winsignals neexistuje, je to know-how za hubičku + nasdílené signály k zisku a to je velice ceněné. Možná až příliš levné, ale jinak by si to většina lidí nemohla dovolit a tím myslím i sebe.
Jan F., absolvent kurzu HNB, člen TEK, odběratel WS

Je v tom nějaký háček?

Možná vás napadá právě tato otázka. Přemítáte si pro a proti, stále vám v hlavě visí otázníky?

Již znáte (viz výše) možnosti členství, k čemu jako člen získáte přístup a jaké výhody vám to může přinést.

Naším společným cílem je pilovat znalosti, dovednosti a udržovat burzovní formu pro ziskový a bezpečný trading a podnikání na burze!

Na burze je skvělé, že si jako jednotlivci nekonkurujeme, proto je dobré vzájemně se podporovat a pomáhat si. Tato komunita funguje skvěle pro každého, kdo se v tom nechce "plácat" sám a hledat si veškeré informace na internetu nebo v knihách. V dnešní době již existuje takové množství zdrojů, že se jen těžko vyznáte v tom, které jsou relevantní a které jsou naprosto mimo...

Své zkušenosti a know-how jsem dal nejdříve do online kurzu HNB VIP TRADER. Od absolventů kurzu později vznikla přirozeně poptávka po dalším obsahu, sdílení a vzájemné komunikaci, a tak jsme založili Klub, který sdružuje zájemce o trading, kteří na to nechtějí být sami!

Jste to vy? Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Co bude dál?

Jakmile si vyberete svou variantu členství a dojde ke spárování vaší platby, automaticky vám odejdou přístupové údaje do uzavřené členské sekce, ve které najdete veškerý výše zmiňovaný obsah.

Pošleme vám také uvítací email s potřebnými informacemi a odkazy. Kromě členské sekce získáte přístup také do neveřejné facebookové skupiny, kde probíhá diskuze mezi členy Klubu a absolventy kurzu HNB.

O nových případových studiích, článcích, vysílání Situační Analýzy Online a webinářích vás budeme vždy informovat emailem a také ve facebookové skupině.

Děkujeme, že jste dočetli až sem!

Pokud byste měli k objednávce členství, či obsahu Klubu jakékoliv dotazy, napište nám na podpora@podnikamenaburze.cz nebo využijte chat v pravém dolním rohu této stránky. Rádi vám pomůžeme a poradíme :-)

Těšíme se na vás uvnitř Klubu!

Jirka Mazur & Jirka Gajdošík a tým Tajného Expertního Klubu Podnikáme na burze

Představu o fungování Klubu již máte.
Přidejte se 
do této jedinečné komunity!