První šance, jak získat …

… čas, svobodu a peníze! Burza jako expertní tajný byznys
i vášeň…

Ještě před desítkou let bylo slovo BURZA v našich zemích opředeno tajemstvím, skoro jako tehdy nedosažitelné exotické země – Bali, Srí Lanka, Maledivy nebo Katar. Přitom dnes v těchto destinacích pobývají na dovolené, nebo i trvale, desítky tisíc Čechů a Slováků. Svět se prostě mění. A mění se i naše šance efektivně využít burzu jako expertní byznys – tajný, nebo spíše utajený spoustě neznalých. Možná patříte mezi ty, kteří o burze uvažují, ale neví jak nejlépe začít. Možná jste vábení burzy už podlehli, třeba i vyzkoušeli burzovní signály, ale nepřinášelo vám to očekávané výsledky? Rádi byste se zařadili mezi ty znalé a tajemství odhalili tak, aby to nebolelo – na duši, ani finančně? Pak čtěte dál!

V práci, podnikání i soukromém životě existují tři základní otázky:

PROČ?
KDE?

JAK?

Proč podnikat?

 • Třeba proto, že zaměstnání a závislost na vedení či podřízených se vám znechutily
 • Třeba proto, že toužíte po větší svobodě a nezávislosti.
 • Někdy je to něco, jako “skvělý nápad”, idea, vize či myšlenka, která vás nenechá na pokoji, dokud se o ni prostě nepokusíte.
 • Někdy je to jen obyčejná zvědavost, co se stane, když to prostě zkusíte.

Většina lidí vidí za podnikáním zejména peníze, potenciál bohatství a skvělého života. U stovek podnikatelů i obchodníků na burze peníze hrály primární roli a tuto roli stále hrají, ale…

Málo komu dojde, že podstatou podnikání je
získat nejcennější aktivum na světě a tím je ČAS.

Čas je nejcennější aktivum. Obchodování na burze vám může kromě peněz přinést právě čas!

ČAS = SVOBODA = PENÍZE

Když máte peníze, ale nemáte ČAS, míra svobody i seberealizace je nižší. Když máte bohatství, ale pořád se za něčím musíte honit, nezávislost se vytrácí. Mít čas pro sebe, pro vlastní seberealizaci, pro druhé a v konečném důsledku i pro podnikavost (podnikání), je opravdu důležité!

Platí prostě souvislost:

ČAS = SVOBODA = PENÍZE

KDE ZAČÍT?

Podnikatelských možností je spousta. Mne osobně však fascinuje technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě Burza a řízení peněz a investic. Nepotřebujete zaměstnance, sklady, logistiku, úředníky, zákazníky ani výrobky. Není zde konkurence (pokud nejste dolarový miliardář) a také existují pouze dvě možnosti pro rozhodování – cena aktiv na burze může pouze růst, nebo klesat.

Pro online trading nepotřebujete žádné povolení či licenci (pozor, nepleťte si trading s činností brokerů, která je licencovaná) a lze jej realizovat z pohodlí vlastního obýváku, nebo klidně někde z pláže. Nutností je jen internet. Proto je online trading příležitost nesmírně lákavá, zejména v poslední době rozvoje internetu a online datového připojení kdekoli na světě. Ale pozor, je zde zádrhel.

Když se lidé začnou věnovat burze, jdou do toho často po hlavě a s maximálním nasazením. Věnují tomu veškerý disponibilní čas, kapacitu a energii. Zapomínají si ponechávat časové rezervy a někdy i kapitál. Dávají vše na jednu hromadu – čas, peníze i potenciál. Ale burza je ošemetná záležitost. No, možná to znáte! Údajně více než 80 % začínajících na burze je neúspěšných a ztrácí svůj vložený kapitál. Naopak 5-10 % obchodníků dokáže svůj kapitál řídit a postupně systematicky zvyšovat. A máme zde opět otázku:

PROČ JE NĚKDO ÚSPĚŠNÝ, A JINÝ NE?

 1. Burza je VÁŠEŇ. Když vás chytí (jako se to stalo mně a spoustě mých kolegů a přátel), podmaní si vás.
 2. Burza je hra, i podnikání. Abychom mohli být ve hře i v podnikání úspěšní, musíme o něm něco vědět. Ztrácí ti, kdo se na burzu vydávají bez znalostí, slepí a hluší k možné podpoře, která zde existuje.
 3. Je třeba porozumět tomu, co se na burzách odehrává. Vítězí ti, kdo jdou na věc chytře a využijí zkušeností úspěšných.
 4. K výše zmíněným záležitostem je třeba přidat uvážlivý a chytrý risk management – prostě bez kvalitního plánu to nejde.

A jsme u poslední otázky:

JAK NA ONLINE TRADING,
abyste se zařadili mezi skupinu 5-10 % úspěšných?

Řecké přísloví říká, že „Slova učí, ale příklady táhnou“. Tak tedy můj příklad ze života. Před více než pěti lety jsem přišel o zaměstnání, ve kterém jsem si postupně vyzkoušel téměř vše – od pozice zkušebního technika až po ředitele velkých závodů. Za 30 let jsem si vyzkoušel skoro všechno. Jen ne to, co skutečně znamená svoboda a kde získat pro sebe volný čas. A téměř ihned, když se mi ta změna stala, zafungovala náhoda. Nebo osud?

Dostal jsem emailem pozvánku do prvního online kurzu Hrajeme si na burze, který před více než pěti lety poprvé zorganizoval můj nynější přítel a kolega Jirka Mazur. Tím jsem získal odpověď na svou otázku: JAK DÁL… Burza mne prostě CHYTLA. A vím, že nejsem sám!

Získejte zpátky svůj čas, svobodu a peníze! Využijte zkratku pro vaše úspěšné obchodování na burzeZískejte spolu se mnou zpátky svůj čas, svobodu a peníze!

Ano, to je to, o co zde jde v prvé řadě. Ušetřit čas zbytečným učením se něčeho, co nepotřebuji a koncentrací na to, co je podstatné. V kurzu jsem pochopil, jak využívat pravidlo 80/20 nejen na burze, ale i v životě. Nejde totiž o hodiny. Jde o stovky či tisíce hodin času, které naše programy kolem burzy šetří. Koncentrované burzovní know-how může být dostupné i pro vás…

Tak, teď vím, že v tomto bodě si hodně z vás říká, jak to mám udělat?

Máme pro vás První šanci v letošním roce, jak svůj start na burze zorganizovat jednoduše, efektivně a za velmi dobrých podmínek. Prostě jsme pro vás opět něco vymysleli!

4 TÝDNY FREE v TAJNÉM EXPERTNÍM BYZNYSU – 4 týdny v našem nejlepším online kurzu HNB VIP TRADER BUSINESS!

Před staletími a tisíciletími si úspěšní a bohatí lidé svoje tajemství a postupy chránili a činili je nedostupnými. Dnes se úspěšní lidé o své postupy a návody dělí a násobí tak pákové efekty podnikání a investování do neuvěřitelných obrátek.

Jak můžete využít svou První šanci?
Přidejte se do akce 4 týdny free v Tajném Expertním Byznysu:

Co získáte za 4 týdny v kurzu HNB VIP TRADER BUSINESS?

 • Dostanete první 4 části kurzu – obsahy, videa, webináře, podporu, členství a podporu v tajné FB skupině!
 • Dozvíte se, jak začít na burze a budete znát základy burzovních spekulací a terminologii.
 • Získáte základní informace o demo obchodování a demo platformě zdarma + Návod jak na demo obchodování a nastavení platformy.
 • Budete moci shlédnout Webinář START pro kurz HNB.
 • Co je to fundamentální analýza a jak ji chytře využít.
 • I tato 4 týdenní ochutnávka kurzu vám změní lehce život a vy dostanete do hlavy myšlenky a termíny, kterých se již nebudete chtít zbavit. Ale to předbíhám…
 • Poté se rozhodnete, jak dál. To je férová nabídka, co říkáte?

Přeji všem hezký den!

Jirka Gajdošík

P.S. Získejte záznam webináře, na kterém jsme blíže mluvili o Tajném Expertním Byznysu ZDE!

Jirka Gajdošík
Jirka je vedoucím projektu WinSignals, spolutvůrcem kurzu Hrajeme si na burze a člen Expertního týmu Klubu IN IN.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů