JE ČAS POSUNOUT SE DÁL!

Taky máte někdy pocit, že ten čas letí jako splašený býk v uptrendu? Nebo že je život a vše co děláme jako adrenalinová houpačka? A na burze je vše jako horská dráha?

Zdá se to opravdu nedávno, kdy začal opět nový rok. A najednou se blíží léto! Mnozí jsou ještě v módu rozjezdu a plánování, co za ten rok stihnou a on je bezmála půlrok za námi! Dalo by se na tato téma polemizovat a napsat jistě hodně, ale protože jsme na burzovním blogu, věnujme se našemu tajnému expertnímu byznysu.

Pro mě a můj tým, který se věnuje projektům HNB, WinSignals a Tajnému Expertnímu Klubu, uběhl ten rok opravdu rychle. A hodně se toho událo! Udělali jsme úpravu a upgrade všech projektů, weby svítí novotou, vzdělávací a informační produkty jsou pěkně vytuněné a hlavně úspěšné.

Vyhecovali jsme se pro akci > sérii webinářů a skvělý workshop a VIP párty na závěr. Díky tomu jsme si dali termíny pro to, aby bylo vše hotové a naše projekty kolem burzy chytají čerstvý vítr. TRADING FÓRUM JARO 2019 máme za sebou! Byla to opravdu skvělá jízda! Webináři nám prošlo dost přes tisícovku lidí.

Živá akce, workshop a VIP Párty pro 70 lidí byly třešinkou na dortu. S účastníky ji hodnotíme jako jednu z nejlepších v historii – série skvělých přednášek a témat, inspirace, rady, postupy, strategie a na závěr skvělý večírek. Tvrdé jádro končilo kolem 4 ráno…

Workshop a VIP Párty PODNIKÁME NA BURZE CHYTŘE A ZISKOVĚ

Mnozí zalitovali, že se nemohli účastnit a já se jim nedivím. Přednášky mých kolegů burzovních vlčáků z prostředí jejich Live tradingu byly akční.

To, co nás opravdu potěšilo, byla akce Jacquese Debruyna z aliance GSW-GCI. Přednáška, novinky, vysvětlení hodně věcí ze zákulisí špičkové spolupráce GSW-GCI, něco z historie i plány. A také padaly otázky na tělo, spřádaly se nové vize a plány!

Pouštím pár INSIDER informací:

 1. Rýsuje se projekt MULTITERMINAL TRADING 2.0, skvělá příležitost pro chytré podnikatele na burze.
 2. Na stříbrném podnose nám všem bude naservírován bonus 60 % k Live účtům, novým i stávajícím a to bez ohledu na výši vkladu!
 3. Na cestě jsou bezva témata a živé akce i VIP podpora z Tajného Expertního Klubu!

Jedna etapa skončila, další začíná! Je čas se posunout dál!

Je mi jasné, že chcete být u toho a také vím PROČ!

Důvody jsou jasné:

 • Vidíme ve svém tajném expertním byznyse příležitost k jednoduchému podnikání, je to výzva!
 • Toužíme po svobodě, chceme čas pro sebe a k tomu seberealizaci!
 • Láká nás pracovat s většími penězi a víme, co pro to musíme udělat!

Vzdělávací systém HNB & TEK & WS > to je ekosystém pro naše know-how. Vždyť kdo dosahuje v praxi takových výsledků? Kde jinde můžete získat takovou podporu?

Nové věci, MultiTerminal Trading 2.0, řízené účty WinAccounts,
bonusy 60 % pro nás i pro investory, nová témata Tajného Expertního Klubu… Prostě byznys, peníze, adrenalin a jízda!

JE ČAS SE POSUNOUT DÁL!

Blíží se léto. Je třeba si lehce napakovat účty, promazat penězovody a dát si další příležitosti!

 • Že někteří nevíte, jak na to?
 • Že ješte stále neumíte to, co je potřeba?
 • Že nevíte, z které konce podnikání na burze uchopit?
 • Že ještě nejste stabilní ve výsledcích na burze?
 • Že se stále hledáte a nevíte svoje PROČ?
 • Že máte málo peněz a chybí vám VIZE?
 • Že máte volný kapitál, ale chybí ČAS A ZNALOSTI, jak je na burze zhodnotit?

Nebo jste již připraveni? Naladěni na strunu úspěchu? Jste připraveni vyrazit a potřebujete jen poradit, inspirovat?

Možná chcete jednou řídit velké peníze a mít klid od běžné práce a rušného života v podnikání. Chystáte se na čistou hru s penězi?

Nebo co tak peníze jiných lidí, kvalifikovaných investorů, soukromé investiční kluby, tajné spolky burziánů a rizikových investorů? Co tak legálně uhnout mimo systém a být opravdu sám na sebe? Tajně, s kamarády, s tajnou komunitou?

Co kdyby vám někdo dal know-how a vybavení na cestu, základy nového podnikání, pomocnou ruku a radu, inspiraci a ukázal směr?

Toto vše se na nás chystá. Je čas se posunout dál!

My, kdo již víme, kam a jak chceme naše podnikání na burze posouvat, se setkáme ve čtvrtek 6. června večer na webináři, online poradě. Můžete se přidat, zde je registrace:

Webinář & porada TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS 2.0

Webinář & porada: TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS 2.0

Témata?

 • MultiTerminal Trading & řízené účty WinAccounts
 • Mimořádný BONUS 60 % do obchodování pro všechny
 • Online setkání s aktéry Tajného Expertního Byznysu 2.0
 • Insider zprávy a novinky, které nebudeme pouštět do světa…

Přidáte se?

Popravdě, chtěl jsem napsat článek o tom, co děláme pro sebe, pro členy Tajného Expertního Klubu a pro svoje klienty.

A vyšel mi z toho akční plán!

Prostě se přidejte. Je čas se posunout dál!

Jirka Mazur

____________________________________________________________________________

Při této příležitosti připomínám, jak se přidat do akce a jak a kde si můžete doplnit to nejlepší z ekosystému PODNIKÁME NA BURZE.

HNB VIP TRADER > nejlepší kurz o burze na čs. internetu s více, než 2 tisíci absolventů. Kurz v hodnotě 39.940 korun není aktuálně z webu veřejně dostupný. Ale já vám právě teď dávám možnost do něj vstoupit se zvýhodněním 80 %. Léto se blíží a je čas se posunout dále! Využijte příležitost do kurzu vstoupit právě teď zde!

TAJNÝ EXPERTNÍ KLUB > tajná komunita, burzovní vlčáci z našich projektů, budoucí Master Traders pro MultiTerminal Trading, rady, tipy, pravidelná SAO, insiders informace… Je hodně důvodů, proč být u toho. Nově 4 možnosti pro standardní objednávku a 4 možnosti pro chytrou objednávku za super podmínek pro roční členství. Přidejte se do Tajného Expertního Klubu zde!

WINSIGNALS > informační servis pro burzovní predikce s úspěšností 80-90 %, díky kterému naši klienti šetří čas, peníze a získávají skvělé tipy a příležitosti. A ti chytří vydělávají mraky peněz! Nově 4 možnosti pro standardní objednávku a 4 možnosti pro chytrou objednávku za super podmínek pro roční členství. Zde máte ty nejlepší podmínky!

REKAPITULACE TRADING FÓRA ONLINE > podívejte se na záznamy z webinářů k jednotlivým projektům a také na to, co o tom psaly stovky klientů přímo do komentářů! Všechny tyto webináře máte přístupné z našeho archivu na blogu podnikamenaburze.cz zde!

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů