Děkujeme, že jste přišli shlédnout záznam webináře speciál

PODNIKÁME NA BURZE S WINSIGALS!

Šlo o první ze série TEK - PNB dubnových webinářů v akci

TRADING FÓRUM ONLINE!

Webinář proběhl živě ve čtvrtek 11. dubna od 20:00.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

K příležitosti akce TRADING FÓRUM JARO 2019!
 
Objednávka WINSIGNALS
za nejlepších podmínek!
 

Bonus pro účastníky webináře speciál!

obsah zobrazíte kliknutím na obrázek výše

Obsah: Co jsou WinSignals (WS) - Jaká aktiva obchodujeme - Jak WS vypadají - Kdo signály vytváří - Výsledky WS - Časté dotazy - Vliv W/L Ratio na dosažený zisk - Příklad reálného obchodování - Nastavení platformy pro SAO

Březen 2019 - absolutně nejlepší
výsledky WinSignals za 38 měsíců
!

Výsledky WinSignals 3.0 za tři roky

Dlouhodobé výsledky klientů, kteří přijímají burzovní signály WinSignals, jsou jedinečné a nedosahuje jich podle našich informací žádná jiná informační společnost.

 • Celkem za 38 měsíců bylo klientům zasláno 1.375 signálů.
 • Z nich skončilo rovných 1111 signálů jako ziskových na definovaném cíli Profit Target.
 • Možné průměrné zhodnocení účtu při bezpečném obchodování těchto signálů bylo 6,9 % za pouhý měsíc (zisk 696€/1 lot se započtením úspěšných i neúspěšných signálů, obchodováno na platformě ActTrader).
 • Faktická úspěšnost signálů byla tedy 81 % !!!

Podívejte se, jak by vypadala křivka equity (růst vlastního jmění) při počátečním vkladu na obchodním účtu 10.000 € u kteréhokoli brokera od února 2016, a obchodování všech signálů metodou Set&Forget. Konečný zůstatek je těsně pod hodnotou 32.000 €!

Srovnejte s růstem stejného vkladu ve kterékoli bance či fondu za stejné období. Myslím, že se zhodnocením účtu téměř 7 % za měsíc byste mohli být spokojeni, co říkáte? 🙂

Úspěšnost signálů WinSignals v březnu 2019 -  absolutně nejlepší v historii projektu!

V březnu 2019 naši burzovní specialisté vygenerovali a zaslali klientům pomocí chytré mobilní aplikace 25 signálů. Všechny dosáhly na predikovanou hodnotu zisku Profit Target (PT) metodou Set&Forget, takže klienti, kteří pro zaslané signály nastavili pouze limit PT (bez nastavení StopLoss), obdrželi zprávu WPR (Win Profit Report) která znamená, že kotace aktiva, pro něž byl zaslán signál, dosáhla předpokládané hodnoty pro Profit Target... Znamená to úspěšnost signálů 100 % ihned po zaslání signálů!

Ti, kdo březnové signály obchodovali metodou Set&Forget, tj. při přijetí signálu zadali obchod, nastavili na své platformě doporučenou hodnotu PT, nastavili maximálně možnou ztrátu ve velikosti 2 % ze svého účtu a pak už jen čekali na uzavření obchodu, se dočkali u všech signálů potvrzující zprávy WPR! To znamená dosažení předpokládaného zisku PT u všech obchodů!

Při obchodování s účtem o velikosti 10.000 €, využití všech zaslaných signálů a velikostí obchodu 1 lot, by se váš účet za únor zvýšil o 1.440 € (+14 %) při obchodování bez zadání SL, nebo při obchodování metodou Set&Forget (zadej a zapomeň - metoda vhodná pro opatrnější tradery a ty, kdo nemohou sledovat průběh svých obchodů), nebo při použití jakékoli jiné námi doporučené metody řízení obchodů. Prostě  v každém případě zisk  1.440 €!

Nevěříte, že to jde? Podívejte se na výpis z obchodní platformy jednoho z našich klient. Nestihl sice všechny signály zobchodovat, ale účet mu narostl o 10 % za 1 měsíc!

Máte šanci získat takové zhodnocení svého účtu trvale po dobu více než tří let někde jinde?

Vydělávejte na burze s podporou profesionálů!

Úspěšnost signálů WinSignals v březnu 2019 -  absolutně nejlepší v historii projektu!

Stačí vám pouze:

 • Porozumět tomu, jak s WinSignals obchodovat na burze a jak to celé funguje.
 • Kopírovat a v praxi používat prověřený systém, který má solidní ziskový potenciál.
 • Být důsledný, dodržovat návody, doporučení a postupy.
 • Šetřit čas a peníze a prostě vydělávat!

Projděte si důkladně vše o WinSignals a postavte solidní základy pro svoje podnikání na burze a zdroj peněz, nezávislosti a časové svobody. 

PODNIKÁME NA BURZE S WINSIGNALS

Ano, máme za sebou měsíc se 100% úspěšností našich burzovních predikcí. Pěkně jsme si naducali účty my i naši klienti. Ohlasy jsou skvělé!
 
Chystáme parametrické změny v projektu, máme pro vás novinky, rozšířené možnosti pro objednávky, vylepšení v logistice WS. Náš produkt míří do světa, již máme klienty z více, než 20 zemí…
Probrali jsme s vámi mimo jiné:
 • Výsledky WinSignals za první čtvrtletí
 • Jak s WinSignals pracovat efektivně a ziskově!
 • Postup, jak WinSignals vytváříme!
 • Poradili jsme vám v používání mobilní aplikace, co vše umí…
 • Zopakovali jsme si to nejdůležitější kolem produktu, jehož cílem jsou úspěšné burzovní predikce.
 • Jak a kde obchodovat? Jak pracovat s rizikem? Jaké jsou možné strategie?
 • Jaké jsou nové možnosti a podmínky pro objednávání informačního servisu WinSignals?
Témata a zásadní doporučení k WinSignals jsme probrali se skvělým hostem
z řad burzovních vlčáků, Jaromírem Štrupem.

Zde jsou anketní otázky

Prosíme vás o zpětnou vazbu, náměty a dotazy tak, ať jsou i ty drobné změny ku prospěchu projektu a zejména > jde i o vaše PENÍZE!
 
Pište své odpovědi, dotazy a náměty níže! 

Anketní otázky:

 • 1
  Jakým způsobem využíváte náš informační servis WinSignals - obchodujete na burze, nebo se jen učíte, zkoušíte? Vyděláváte? Jaké máte s WS plány pro řízení peněz? Šetří vám tento produkt čas, peníze a emoční zátěž?
 • 2
  Jakým okolnostem servisu WinSignals nerozumíte? V čem vám můžeme pomoci, poradit? Co vás můžeme naučit? Co potřebujete pro to, abyste byli v akci?
 • 3
  Budeme opravdu nadšeni, pokud se s námi rámcově (tak, jak to cítíte) podělíte o svoje úspěchy i problémová místa. Budeme vděční za screeny obrazovky z výsledků na vaší platformě z obchodování s WinSignals i za bližší informace, jaké strategie s WinSignals používáte, proč a s jakými výsledky!
 • 4
  Napište nám zde v předstihu svoje otázky, náměty a komentáře!
Níže prosím odpovídejte na uvedené dotazy. Uveďte celé svoje jméno a email.
 
Prosíme o poctivé a hodnotné odpovědi a zpětnou vazbu. I my s vámi hrajeme poctivou a fér hru!  
 
Pokud se vám váš komentář hned nezobrazí, tak prosíme o strpení, je potřeba ho ručně schválit! Poté se zde zveřejní :-). Je tedy možné, že pokud se pokoušíte vložit komentáře znovu, vyskočí vám hláška "Tento komentář je patrně duplicitní, ...", pokud se to tedy stane, pak jste váš komentář již zaslali a čeká ve frontě na schválení - to provádíme několikrát denně. Děkujeme za pochopení.
 
Komentáře a dotazy můžete psát zde:
 1. Petr Pospíšil napsal:

  WS využívám k obchodování na live účtu a daří se mi vydělávat. Čas šetří určitě, ale emoce jsou stejné u obchodu otevřeného na základě WS a nebo
  vlastní SAO.
  WS jsou pro mě jasné a srozumitelné, nevidím žádný problém.
  Obchody obvykle otevírám dle signálu, pokud se dostane do ztráty, tak se snažím na nějaké vhodné SR úrovni otevřít další pozici. Jakmile je obchod v zisku a je li předpoklad dalšího růstu, posunu PT.
  Pro mě by bylo přínosem upozornění na nejdůležitější fundamenty v den jejich vyhlášení a co od nich očekávat. Stačilo by velmi stručně.

  • Roman Smekal napsal:

   1, winsignal pouzivam od listopadu, od března používám na live účtu a jsem velmi překvapen úspěšnosti. Winsignals se snažím pochopit a obchodují i mimo signály. Ano s winsignal jsem vydělal. 2. Na službě mi nic nechybí, jednou jsem zaznamenal výpadek systému. Jinak vše přehledně, pochopitelně. Velmi pozitivně hodnotím zasílání průběžných statusu vydaného signálu. 3, obchodují zatím jen s jedním lotem max 1,5lotu a mám účet 10kE a mám zisk cca 2000E včetně mých obchodu. Stop los používám mentální, zatím 4, jsem s vámi zatím krátce a spíše fungují jako houba, tedy je tady hodně nových informací, tedy nemám zatím dotazy.

 2. Jan Dostál napsal:

  1 Winsignals používám k obchodování na burze a do budoucna chci využít složeného úročení ve svůj prospěch.
  2 Winsignals rozumí může mi poradit se službou http://www.winaccounts.com/cz/ funguje tato služba?
  3 problémem winsignals je nutnost mít u sebe stále mobilní telefon a příkaz zadat v rozmezí 1-3 min. Od obdržení i tak je tam spoždění několik pipů+spread+komise u GSW+ poměrně „krvavý“ swap u GSW což v konečném výsledku snižuje zisk nebo musí trader zariskovat a posunout zisk o něco výše než je doporučeno Winsignals

 3. Jaroslav Černý napsal:

  1. WS jsem se snažil využívat jak k samotnému obchodování, tak ke srovnávání vlastních rozvah s WS signály. K její aktivaci jsem se rozhodl na základě referencí. Bohužel většinu signálů s ohledem na svoje jiné pracovní aktivity nedokážu zpracovat včas nebo pro velký skluz neřeším vůbec. Zatím stále zvažuji, zda službu dále udržovat aktivní a platit ji. Bohužel mi s ohledem na skluz se zadáním příkazů vychází úspěšnost zásadně jinak, než je Vaše oficiální statistika. Druhý hlavní limit je omezený rozsahu prostředků, se kterými mohu na finančních trzích pracovat. Třetí odlišnost je v tom, že jsem si pro uzavření pozice nestanovil limit 15 dnů nebo delší, ale 3-5 dnů. S omezeným počtem obchodů malé velikost a se započtením ceny služby se tak dostávám za měsíc obvykle jen k pozitivní nule. Stále to však beru jako sebevzdělávání.
  2. WS považuji za pochopitelnou a „čitelnou“ službu. Pokud bych se věnoval tradingu „naplno“, jistě by pro moje obchody byla přínosem a aktivně ji využíval. Možná bych se v takovém případě snažil zdokonalit až tak, abych se třeba mohl i zapojit mezi signalisty.
  3. Celkové shrnutí je už v odpovědi 1. a jen bych ho opakoval. Přehled svých obchodních pokusů zda jsou otevřeny na základě info z WS nebo z jiných impulsů si nevedu ale je odhadem tak 40:60 WS a bez WS.
  4.1 Pro mě samotného je zajímavé, že úspěšnost mých reálných obchodů je opticky a statisticky lepší, než obchodů, které paralelně dělám na demo účtech. Přitom se domnívám, že k oběma přistupuji stejně. Mám k tomu na Vám dotaz, zda to podle Vás má nějaké vysvětlení. Osobně se domnívám, že by to mělo být obráceně.
  4.2 Námět … bylo by možné, aby WS bylo možné dostávat do aplikace bez aktivního předplatného se zpožděním jako jsou v přehledu na webu. Myslím tím k sebevzdělávání, reverzní analýze. Domnívám se, že by to nemusel být tak velký programátorský oříšek appku upravit. Pro Vás by to mohla být mj. další reklama.

 4. Jiří Maláč napsal:

  1. Jak využívám WinSignals
  Pokud jde o WinsSignáls, tak já jsem s nimi maximálně spokojen, protože mi šetří nejen čas, ale i zvedají sebevědomí, když na jejich základě obchoduji na Goldstarway. Mám to natavené tak, jak Jirka Gajdošík ve svých prezentacích radí, 8 aktiv a s těmi obchoduji. Musím podotknout, že doposud mám pouze demo účet, učím se, seznamuji se řádně s prostředím platformy, abych při přechodu na live účet, na který se chystám byl připraven.

  2. Jak rozumím WinSignals
  Mám za to, že úplně zasílaným signálům rozumím a dovedu dle nich otevírat obchody, případně po výzvě věnovat zvláštní pozornost konkrétnímu obchodu ať při ztrátě či profitu.

  3.
  Pokud mohu prezentovat své výsledky na demo, tak , hlavně na základě Winsignáls, obchoduji na dvou účtech. 25.11 2017, jsem si založil účet ve výši 5000 USD. Postupně jak účty expirovaly, jsem si zakládal nové demo účty, zůstatek převáděl na nový, a k dnešnímu dni, má na tomto účtu 8.583 USD, a opět díky Winsignáls jsem neměl doposud žádný ztrátový obchod. Jeden ano, to jsem otevřel místo Bay na Sel, u zavřel jsem ho s -1 USD.
  15.2.2018 jsem si otevřel další účet, hodnota 1000 USD. K dnešnímu dni, při stejné praxi jak na účtu s 5 tis. USD, mám k dnešnímu dni 3.369 USD.
  Myslím že super. Při obchodování používám , teď nevím jak se to řekne odborně, já říkám že dělám řízený obchod. Na základě signálu od signalistů, otevřu obchod. Zadám LIIMIT zisku (PT), nedávám STOPLOS. Sleduji vývoj zadaného obchodu a zhodnotím jak se situace vyvíjí. Potom se zařídím dle vývoje. Když jde situace na trhu proti signálu, čekám až dojde do nejnižší hodnoty, nepanikařím, tam otevřu znovu obchod dle pokynu signalisty. S vracejícím se směrem obchodu, tak vydělávám dvakrát, jednou dle zadání ve Winsignals, podruhé když se z negativního směru obrátí k profitu.
  Doposud jsem takhle neuzavřel jedinou pozici ve ztrátě, stále se zelená. Někdy to sice trvá i několik dní, ale mám na paměti slova Jirky Gajdošíka, že signalisti nejsou nastaveni na krátkodobé obchody, tzv. skalpování obchodu, ale že mají své predikce nastavené a vycházejí z analých na dlouhodobější vývoj.
  Rád bych přiložil screen posledních 30 operací, ale nějak mi to nejde sem vložit.

  4. Otázky
  Někdy se mi rozhodí platfroma, zmizí některé řádky, a nedaří se mi ji obnovit do výchozí podoby. Mám za to, že v excelu umím pracovat, ale zde jsem mimo.
  Tady na demo mi to vcelku nevadí počkám do expirace účtu, a založím si nový, a nastavím počáteční stav dle toho starého. Ale když bych obchodoval na Live účtu, tak tam asi tak jednoduše prostředky z jednoho účtu na druhý převádět nepůjde a pracovat na neúplné platformě není asi to pravé.
  Chybí mi informace, koho se na to zeptat, do by mi v také situaci pomohl.

 5. Aleš Sluka napsal:

  1. WS používám jako informaci o tom, že se něco na burze děje a měl bych se tam podívat. Využívám jenom ty signály, které jsou v souladu s mojí strategií a náhledem na aktuální dění na burze.

  2. Je možné zasílat i „více rizikové“ WS např. když je nějaký dočasný „prokmit-volatilita“, který se pak opět vrátí a trend pokračuje tak, jak se předpokládalo. Vím, že tento WS by byl časově omezený, protože celá akce může trvat jen pár minut, ale pro toho kdo je v danou chvíli u PC je to možné. Tento WS by mohl být nějak označený, aby bylo jasné, že se odlišuje od ostatních.

  3. Momentálně nedokáži separovat WS od mých obchodů. Hodně obchoduji a WS jsou součástí mé strategie (nevedu si evidenci, i když dříve jsem to dělal). Od začátku roku jsem provedl přes 200 obchodů včetně vybraných WS).

  4. Je možné zasílat WS také e-mailem nebo je on-line zveřejňovat na webových stránkách (bez zpoždění) pro ty, kteří jsou zaregistrovaní.

 6. Milan Albert napsal:

  WS využivam cca16 dní. Učím sa na Deme. Zatiaľ profitujem. cca 900Eu. Budem to skúšať aj nasledujúci mesiac. Zo zbrklosti som urobil niekoľko chýb. Hlavne -zadal iný menový pár,zle zadal TP,nezadal SL. Rýchlo som uzavral pozíciu,dal vysoký Lot atd. Toto sú začiatočnícke chyby.
  Myslím že pre mňa je v podstate všetko jasné,bez otázok.
  Robíte to dobre,výsledky sú famózne,len tak ďalej.

 7. Zdenek Dundr napsal:

  1)WS pouzivam pro live obchodovani. Stale se ucim, obchoduji male objemy. Za rok 2019 vydelavam.
  2) Nerozumim protitrendovym signalum, nebo signalum v rozporu s tydenni SAO. Pak vaham, cemu se priklonit.
  3)Obchoduji jen cca 20% signalu. Nektere nestihnu, nektere jsou proti SAO nebo trendu, tak je neobchoduji. Chtel bych obchodovat vetsi mnozstvi signalu.
  4) Uvazovali jste o moznosti automatickeho zadani prikazu po obdrzeni WS napr. na zvolene aktivum na platforme GSW? Pokud si udelam SAO a cekam jen na vhodny okamzik vstupu u aktiva, pak by se dal vyuzit signal WS pro automaticky vstup do pozice.

 8. Klára Kira Vlasáková napsal:

  Dobrý den,

  WinSignals využívám už v obchodování na burze, tedy vydělávám 🙂
  WS mi šetří hlavně čas. Emoční zátěž přichází snad každý týden, vždy, když přijde signál a já bez váhání vstoupím do obchodování, což někdy přináší emoční zátěž. Je tedy nutné (z mého pohledu) mít přehled a nedělat ukvapené obchody. Často se stává, že se během chvíle dostanu do ztráty, která se samozřejmě během chvilky, někdy i během několika dnů změní v zisk. WinSignals je pro mě ujištěním správné strategie.

 9. Radek Žampach napsal:

  1Obchodují WS abych vydělal peníze a doufám že takto vydrží ještě aspoň 5 let samozřejmě by mi vyhovovalo i více.
  2Rozumím tomu po svém a myslím, že je to dostačující.
  3Samozřejmě, že mě jízda v březnu nadchnul a mám vydelano
  4Přejí burzovním vlcakum, aby jim vydržela úspěšnost z března i do dalších měsíců a roků existence WS a tesim se že nebudu prožívat emoční peklo při zadávání mých predikci ani v průběhu jejích vypořádání.

 10. Jan Poslušný napsal:

  1) WS odebírám od samého začátku. Je to unikátní projekt, který nejen že šetří čas, ale vydělává i peníze. Na burze obchoduji se živým účtem.

  2) Určitě bude dobré přidat podle čeho byl některý WS zadán. Tím se také člověk učí.

  3) Burza je běh na dlouhou trať a člověk musí poznat sám sebe a vlčákům věřit.

  4) Určitě bych uvítal a zároveň požádal od Jirky Gajdošíka rozbor některých nadcházejících událostí z týdenního kalendáře. Co to pro trhy znamená při vyhlášení výsledků např. Průmyslová výroba, nebo CPI a pod. a zda trhy posílí, nebo oslabí.

  Děkuji

1 2 3 4

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů