Úspěch jako životní filosofie. Co si odnesete ze soutěžního klání?

Proč většina lidí nedosáhne toho, po čem intenzivně touží? Často je to proto že dělá to, co dělá většina lidí. Naučte se dělat jiné věci, než většina lidí a budete mít výsledky té menšiny. Menšiny úspěšných. 

Aktuálně probíhající soutěž Trading Champions 2018 pro vás může otevřít dveře k uskutečnění vašich snů. Životního stylu v online byznysu, pláže, hory a hlavně – být svým vlastním pánem. Vím o tom, že tyto věci vám nedají spát. Vrtají vám v hlavě stejně tak, jako vrtaly a stále vrtají mi. Nedá mi to spát, protože vidím, že životní styl plný svobody je možný a uskutečnitelný. Konec konců, můj kamarád Aleš Andr je toho důkazem!

Máte to taky tak? Pokud ano, tak se nenechejte odradit tím, že ta cesta je někdy komplikovaná a trnitá. Úspěch a svoboda se nechtějí nechat chytit jen tak snadno. Ale vytrvalým a cílevědomým z nás rozhodně neuniknou. Hledejte a sbírejte k sobě kousky skládačky, která vám váš životní styl zajistí. Dílky té skládačky se nazývají pozitivní myšlení, schopnost jít do akce, vytrvalost, práce na sobě, kapitál, a další podobné faktory úspěchu.

Možná vám ty věci připadají nedosažitelné. Sci-fi. Tak vzdálené, že máte dojem že to nedáte. Ale úplně stejné myšlenky měli všichni průkopníci byznysu, všichni ti „motivační spíkři“ a lidi kteří jsou všeobecně považování za prototyp úspěchu. Jen posuďte sami:

Steva Jobse vyhodili z jeho vlastní firmy! Před fenomenálním úspěchem své firmy stál mnohokrát na pokraji bankrotu. Opustil svou vlastní firmu Apple, kterou založil a dlouhou dobu se potloukal po Indii s batohem na zádech. Kdybyste ho tehdy potkali, tak byste rozhodně neřekli, že se jedná o budoucího miliardáře a fenomenálně úspěšného vizionáře.

Elon Musk je majitelem několika firem, o kterých se ale všeobecně ví, že takřka žádná pořádně nevydělává!

Thomas Alva Edison byl ve své době považován za šílence, který chce rozsvítit skleněnou baňku. Udělal tisíce pokusů, než se mu to skutečně podařilo. Dnes víme, zdali měl pravdu on, nebo jeho kritikové.

Máte dojem že jde o neúspěšné zkrachovalce? Asi ne. Ale vemte jed na to, že to chtěli mnohokrát vzdát. Akorát to prostě neudělali. Tak víte co? NEudělejte to taky. Nevzdejte to. Nehoďte flintu do žita. A naopak – pokračujte v dosahování svého cíle. Aktuální soutěž Trading Champions 2018 vám s tím pomůže. Jak jsem už psal na FaceBooku jedné soutěžící paní – ne každý vyhraje. Ale KAŽDÝ si odnese zkušenosti a znalosti, které jinde těžko získá a které mu už nikdo nevezme. To je odměna za účast úplně pro každého.

Takže neváhejte! V pondělí 30. dubna hurá do dalšího kola soutěže Trading Champions 2018!
Zaregistrujte si účet a hurá do akce!

Udělejte to na této stránce!

Podívejte se na to, co nám k soutěži napsali soutěžící z minulých kol.

Klikněte na obrázek a otevře se vám v novém okně.

Takže – těším se na druhé kolo nejlepší online soutěže roku 2018!

Vojta Podešva

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Jste zde poprvé?

    Zjistěte, jakých je 7 kroků pro rychlý start na burze v tomto pdf, které je ke stažení zdarma:!

    Staženo více než 24 000x !

  • Kategorie