Tajné Burzovní Kódy z Karibiku do Prahy

Před pár dny jsem poslal do své sítě něco, jako tajný vzkaz..!

Říkám si ale, že by vás to mohlo zajímat > Tajné Burzovní Kódy z Karibiku do Prahy… Sousloví „Tajné Burzovní Kódy“ dráždí hodně lidí, více – než jsem si myslel. Některé pozitivně, vzbuzuje zájem a zvědavost. Jiné negativně, co prý může být ještě kolem burzy tajného, že prý jde zase jen o nějaké promo a kdesi cosi…

Víte, ono je to takto > Já dělám kolem burzy přes 18 let a mými kurzy prošly tisíce lidí. Z nějakého důvodu jsou lidé úspěšní – je jich menšina. Z jiných důvodů jsou lidé neúspěšní – je jich většina. S tím, co o burze čtou, jak ji zkoušejí a jaké o ní mají přesvědčení, to příliš nesouvisí. Burza, obchodování na burze, spekulace – vše toto jistě patří mezi technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě.

Nicméně – proč jsou výsledky lidí takové, jaké jsou? Hodně mi to na plážích na ostrově Providenciales (Turks & Caicos) vrtalo v hlavě. Znám řešení, vím mnohé. Dávám dohromady skvělý mozkový trust úspěšných lidí… A dávám do hry myšlenku na Tajné Burzovní Kódy.

Podívejte se na video, na text, na pozvánku! Nebudu již hýbat s cenou, nechám to tak, jak to je – pozývám vás do akce za hubičku. Cílem nejsou peníze, ale odhalení… Odhalení Tajných Burzovních Kódů – chci, abyste byli u toho! Jděte na to, ještě máte čas! Ale neprošvihněte příležitost:

Pozvánku na akci, o které ve videu mluvím, Workshop a VIP párty 12. října do Prahy máte zde!

Přepis videa jako článek:

Ahoj, vítám vás všechny, tady Jirka Mazur, mám pro vás krátkou zprávu z ostrova Caicos v Karibiku.

Dnes je moře poněkud rozbouřené, fouká vítr. Připomíná mi to život, připomíná mi to třeba i finanční trhy. A když fouká vítr a jsou rozbouřené vlny, musíme na nich umět plavat.

Je to jedno z tajemství, o kterých vám chci vyprávět na živé akci Tajné burzovní kódy. Ano ta věta, Tajné burzovní kódy, mi zní v hlavě několik dnů a já vím, že ji s vámi chci probrat. Proč?

Víte, mám za sebou 18 – 19 let v působení na burze. Jedním z důvodů, proč jsem na burzu šel, bylo hledat alternativu ke klasickému podnikání, hledat alternativu k práci, hledat alternativu ke snadnějšímu příjmu. Proč k příjmu samozřejmě k penězům, no vy to víte, peníze umožňují lepší život. Propojíme-li slovo peníze, čas a svobodu, potom zjistíme, že ty věci spolu těsně souvisejí.

Práce vede pouze k penězům, nikdy vám ovšem nenadělí čas a svobodu pro sebe!

Podnikání může vést k penězům, ke svobodě, i k času. Nicméně jste lapeni v systému, v rámci kterého, se jako podnikatelé, stáváte výběrčí daní, vytváříte pracovní příležitosti, bojujete s trhem, řešíte logistiku, sklady, auta, marketing, účetnictví, poradce a nejrůznější obtíže. No vy, kteří podnikáte, tak to znáte. Já jsem pro sebe hledal alternativu, jak vzít můj firemní kapitál, dát ho do něčeho, co můžu mít pod kontrolou a vydělávat na tom řádově stejně jako v podnikání.

Když jsem měl v podnikání obrat kolem stovky milionů korun ročně a měl jsem skladové zásoby, měl jsem k tomu spoustu starostí, tak je jasné, že výsledkem byl sice nějaký zisk, který se ovšem musel brutálně zdanit a je jasné, že mi to poskytovalo čas a svobodu v omezené míře, prostě jsem se musel těm svým firmám věnovat. Proto jsem burzu vnímal pro sebe jako příležitost, příležitost k tomu vydělávat jednodušším způsobem.

Proč vydělávat peníze?

Právě proto, abyste měli lepší život, abyste se mohli seberealizovat, abyste si mohli plnit sny nebo třeba, abyste mohli užívat správným způsobem právě čas a svobodu. Na vydělávání peněz není nic špatného, někteří lidé nám v komentářích píšou, že jsme na peníze, že řešíme mamon, spekulace, posílají nás zpátky do práce.

Víte co?

Do práce nás nikdy nedostanou! Poté, co jsme pro sebe objevili svět burzy a svět technicky a technologicky nejjednoduššího podnikání na světě, tak se nám prostě do té práce nechce.

Nechce se mi ani do složitějšího podnikání, i když stále podnikám, ale tím, že mám v hlavě know-how burzy, tím, že mám v hlavě schopnost dosahovat rychlých a relativně snadných zisků v situacích, kterým rozumím, tím že jsem si osvojil něco jako tajné burzovní kódy, tak to mi dává velkou svobodu, svobodu v tom, že i to podnikání mohu brát více jako hru, nemusím jej brát jako boj o život, mohu se přizpůsobovat trhu, a mohu dávat lidem to, co chci já. Mohu být užitečný, mohu předávat poselství, poslání.

No a peníze, které vydělám v podnikání a na burze, samozřejmě dávám zpátky do ekonomiky, platím z toho nejrůznější daně, peníze, které vydělávám, mají za následek příležitosti pro jiné lidi, práci pro jiné lidi. Myslím si, že povolání „spekulant“, povolání „podnikatel na burze“ je velmi užitečné. Burziáni prostě roztáčejí kola světové ekonomiky a je docela fajn se na tom trošku uchytit.

Je tady jedna zásadní věc, o které vím, kolem burzy jsou nejrůznější lži, mýty a zkreslená fakta. Burza, finance se neučí ani na střední ani na vysoké škole tak, abyste mohli tyto vědomosti prakticky uchytit a vydělávat peníze. Naopak. Dovednosti, které se musí tradeři a podnikatelé na burze osvojit, jsou do jisté míry utajeny, musí si k nim dojít sami, hledají, věnují spoustu času, stovky tisíce hodin na to, aby si osvojili ziskové a relativně bezpečné postupy.

Mě osobně a stovky a tisíce dalších lidí, o kterých vím, že se o burzu zajímají, stálo školné na burzu nejen spoustu peněz, ale zejména i energie a času.

Když jsem četl spoustu desítky knih o burze, ve kterých jsem hledal návody k tomu, jak tu burzu uchopit, jak obchodovat ziskově, dlouhodobě, profitabilně, jak z toho udělat svůj stabilní příjem, tak jsem jednoduše přišel na to, že většina té literatury je zcela nepoužitelná. A kdybych se choval brutálně k literatuře, tak ty knihy spálím. V těch knihách jsem nalezl spoustu „pochybných“ návodů z technické analýzy, fundamentální analýzy, psychologie a také v tom byly podprahově skryté manipulace o tom, co a jak mám dělat. A ty manipulace nevedly k zisku. A tyto věci mi potvrdily desítky a stovky dalších lidí.

Mimo jiné je to obrovský benefit našeho vzdělávacího systému Hrajeme si na burze, dnes povýšeného do upgradu HNP VIP Trader. Je to výsledek našeho Tajného expertního klubu, je to výsledek toho, že vytváříme nejrůznější odborné komunity kolem burzy. Ať je to komunita kolem tvůrců produktů WinSignals,  což jsou nejlepší predikce do finančních trhů, o kterých vím. Ať je to tým lidí, kteří se zabývají Multiterminal tradingem a jejich ambicí je, obchodovat na burze profesionálně a spravovat velké peníze. V obou těchto projektech mám desítky profesionálních souputníků, kamarádů, parťáků, které vám tímto dávám do hry.

Co je smyslem akce Tajné burzovní kódy?

Ano už před 18 lety jsem se zajímal o to, proč je většina lidí na burze neúspěšných, proč si lidé na burze pouze hrají, a proč prodělávají peníze, proč neumí uchopit tento relativně technicky a technologicky nejjednodušší business.

Proč je na druhé straně 10% někdy více a někdy méně profesionálních traderů, obchodníků , majitelů nejrůznějších systémů pro podnikání a ti peníze vydělávají a nechtějí se s námi dělit o svá tajemství, o své know-how. Jasně, pokud by všichni věděli o obchodování na burze, to co víme my, tak by pravděpodobně ty podmínky vypadaly úplně jinak.

Ale je mraky důvodů, proč se většina lidí nikdy nedozví tajné burzovní kódy. Termín tajné burzovní kódy se mi honí v hlavě již několik dnů a já jsem se rozhodl, že toto téma, nový level ve vašem vzdělávání, otevřu spolu s vámi se všemi zájemci o tento skvělý business, se všemi zájemci o chytré podnikání na burze.

Projedu s vámi motivace, jak, proč, začátky. Projdu s vámi schémata podle Pravidla 80/20 tj. 20 % nejdůležitějších informací, které jsou pro vás strategické z 80 – 90 % resp. spíše ze 100 %.

Projdu s vámi strategie způsoby myšlení a spolu s tím týmem, o kterém jsem hovořil, s týmem burzovních vlčáků, členů projektu Multiterminal trading, spolu s experty a lidmi, kteří na burze obchodují a mají skvělé výsledky, chci s vámi zahájit podzimní sezónu 2019 na téma Tajné burzovní kódy.

Zvu vás tedy na Workshop a VIP párty, kterou jsem nachystal na termín 12. října do Prahy!

Ano vím, že je to poněkud narychlo, ale když se věci dějí, když se kuje železo, musí se kout, dokud je žhavé. Když přijde myšlenka, která má v sobě potenciál zisku a peněz svobodného a hodnotného života a času pro sebe, tak tato myšlenka se musí chytit za pačesy, uchytit se rychle a prostě se musí rozvíjet.

Přátelé, burza je podnik někdy velmi klidný a velmi easy a někdy je to rozbouřené moře. Musíte se na ní naučit plavat, musíte se na ní učit pohybovat. Jasně, teď mi někteří z vás řeknete, že to pro vás až tak není, taky mi řeknete, že jste to zkoušeli a nefungovalo vám to. Nebo si řeknete: „Ano, už jsem to zkoušel, docela to funguje, ale cítím, že je na té burze spousta věcí jinak, než se píše, než se o tom mluví.“

To jsou ty tajné burzovní kódy, které s vámi chci probrat. Ano jsou to ta tajemství 10 % nejúspěšnějších obchodníků na burze. Jsou to ta tajemství, která mi umožňují žít skvělý život, cestovat po světě a zabývat se tím, co mě baví, což je burza a obchodování na burze. Je to věc, která mi poskytuje nezměrnou svobodu, která mi poskytuje čas. Čas je nejcennější aktivum, které jsem díky burze získal.

Také se mi podařilo kolem burzy rozjet několik zajímavých podnikatelských projektů. Všechny tyto projekty jsou o mindsetu, o způsobu uvažování, a jsou o tom, že jsme museli v tom nezměrném množství informací kolem burzy vyzobat ty třešničky, vyzobat ty naše tajné burzovní kódy, aby nám ten business fungoval, abychom se v něm neztratili, abychom zvládali pastičky, nástrahy, rizika, abychom uměli žít na burze klidně, abychom uměli přežít takovéto bouřlivé moře, bouřlivé finanční trhy a turbulence, abychom uměli řídit peníze svoje i kapitál, který do tohoto byznysu jsme schopni získat.

Přátelé, když se to umí, je to skvělý business. Když se to neumí, je to trápení. A nebudu nikomu říkat, že je to snadné. Ano je to snadné technicky a technologicky, je to po všech stránkách nejjednodušší podnikání na světě, které existuje a o kterém vím, ale má své úskalí. Má svá zákoutí a také má svoje tajemství, má svoje tajné burzovní kódy, které je fajn, abyste věděli, abyste se prostě neztratili v tom návalu informací. Abyste pro sebe z příležitosti burza vytěžili opravdu co nejvíce.

Proto vás zvu do této akce! Hlavně mi neříkejte, nezdůvodňujte, proč se nechcete nebo nemůžete zúčastnit. Protože jsou pouze dvě možnosti:

Buďto opravdu chcete a dáte to, anebo všechno ostatní jsou jenom plané řeči, jsou to kecy. Chci nebo nechci. Buď chci být u toho a dát si tuto šanci, protože, když to nezkusíte, nikdy nebudete vědět, jaké to je!

Na tuto akci zvu začátečníky, pokročilé i profesionály. Bude tam můj tým, budou tam zástupci mých TOP projektů kolem burzy WinSignals a Multiterminal Tradingu. Nachystají pro vás zajímavé postřehy, inspirace a přednášky.

Víte co? Ta cena je úplně legrační. Chci vám umožnit, abyste se na této akci cítili komfortně a abyste měli motivaci se jí zúčastnit. Proto pro vás budu tuto cenu držet déle, než jsem uvedl ve videu! Ale prostě to neprošvihněte!

Potom se uvidí, buď bude plno nebo cenu zvýšíme, protože my nemusíme, nemáme zapotřebí za každou cenu něco prodávat, něco propagovat.

Naopak co je cílem, je vytvářet komunitu, vytvářet spojenectví, předávat si know-how a budovat know-how pro tajné burzovní kódy. To je něco, do čeho vás zvu a je to ta záležitost, kterou byste si neměli nechat ujít.

Přátelé, to je všechno. Víte co? Párkrát kliknout na tlačítko na burze a vydělat prachy je daleko jednodušší než v pekelném žáru karibského slunce natáčet toto video.

Když jsem já překonal tuto výzvu, vy to udělejte také!

Mějte se krásně a buďte s námi v akci, jděte na to, pod videem máte přihlášku. Čau, mějte se krásně. Ahoj!

Tajné burzovní kódy - mimořádná pozvánka na workshop a párty 12. října v Praze!

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Jste zde poprvé?

    Zjistěte, jakých je 7 kroků pro rychlý start na burze v tomto pdf, které je ke stažení zdarma:!

    Staženo více než 24 000x !

  • Kategorie