PROČ MUSÍTE VLASTNIT TAJNÉ BURZOVNÍ KÓDY?

TAJNÉ BURZOVNÍ KÓDY?

Co to proboha je? Zase něco „tajného“, nějaké promo, lákání… Nechcete mi přeprogramovat mozek, že jo… Nebo opačné reakce – jasně, chci to vědět, vyzkoušet, získat, používat – chci přeprogramovat hlavu k úspěchu. Jasně, že chci vědět, jak to dělají úspěšní… A tak dále…

Víte, když jsem před pár dny vypustil do digitálního vesmíru první informace o něčem, jako jsou Tajné Burzovní Kódy, netušil jsem, jaké polemiky se rozpoutají. Zejména hejtři a nechápající všeho druhu přidávali svoje moudra… Ti, co vědí své, většinou mlčí. Ti chytří si věci nejdříve zjistí, ověří a vyzkoušejí. Potom se ptají či komentují – tomu se říká kritické myšlení.

Na druhou stranu, svět je takový. Protože chytrých a kriticky smýšlejících jedinců je opravdu menšina (jistě méně, než 20 %). Potom máte jasno v tom, proč je v různých oborech život, podnikání i na burze úspěšná opět jenom ta menšina. Mimo schopnost kriticky a jasně myslet, mají tito lidé i touhu přijít věcem na kloub. Jak jste na tom vy? Patříte mezi menšinu, nebo většinu?

Dříve, než napíšu pár slov o tom, co jsou to Tajné Burzovní Kódy, podělím se s vámi o jeden příspěvek a moji reakci. Jistě uznáte, že jsem na různá „nepochopení“ poměrně trpělivý. Nicméně proto píšu tento článek, abych vám vysvětlil, o čem Tajné Burzovní Kódy jsou. A třeba budu potom jen sdílet odkaz na tento článek s chytrými lidmi. Nebo jej mám posílat i méně chápavým a hejtrům? Co myslíte? Poraďte!

Poznámka a odpověď na Facebooku:

Jak vypadá slušnější komentář někoho, kdo si nezjistí, o co jde a komentuje:

Celá moje odpověď:

👉 Co se týká “nějakých tajných kódů”. Realita je spíše taková, že většinová společnost má “mozek poškozený” většinovými názory. Pouze málo lidí, dejme tomu tak 4 % patří mezi lídry ve svých oborech. Je jasné, že 96 % ostatních nerozumí tomu, proč je ona menšina úspěšná – proto mohou vnímat jejich nastavení mysli a kódy v hlavě jako tajné, či méně pochopitelné. Pakliže v sobě najdete motivaci ony “tajné kódy” vlastnit, musíte si pro ně dojít nikoliv pouze mezi ona 4 %, ale spíše mezi těch několik málo procent z oněch 4 %, kteří mají vůli a chuť se o tyto informace, kódy, vidění jejich reality podělit.
 
👉 Naprostá většina lidí toto nechápe a proto zůstanou tam, kde jsou. Pouze sem tam se někomu rozsvítí žárovička v hlavě a zajde si pro příležitost. To, zda ji uchopí nebo ne, nesouvisí pouze s tím, že získá či pochopí informaci, onen “tajný kód”. Zásadní je MOTIVACE a to, zda získané informace realizuje ve své praxi. 
 
👉 Protože mými vzdělávacími kurzy prošlo pár tisíc lidí a pár stovek pochopilo, mohli jsme v praxi zjistit ony “tajné burzovní kódy” – to jest zásadní skutečnosti, které vedou k úspěchu a umíme je odlišit od skutečností, které vedou k neúspěchu. Tento proces naprostá většina lidí nechápe, není ochotna jej postoupit a proto se nikdy nedostanou k oněm “tajným kódům”, které mohou využít.
 
✅ A jen závěrem – strach ohledně “poškození mozku” je pouze strachem z neznáma. Nikdy nebudete vědět, jak to opravdu je, pokud to nezkusíte. Buď chcete, nebo ne. Vše ostatní jsou pouze řeči 🙂  Díky za námět. Právě jste obdržel nástin možného kódu ke změně či k úspěchu. Jak se říká – moudrému napověz! Jirka
_________________________________________________________________________

Proč vás zvu na workshop

TAJNÉ BURZOVNÍ KÓDY 12. října do Prahy?

V prvé řadě – nejedná se o nějaké školení, seminář, poučování, předávání návodů…

Nejde o promo na produkty, lákání lidí na burzu, vlastně nejde ani o žádný prodej.

Chci s vámi vyřešit pár zásadních otázek a odpovědí, proč většina lidí na burze neuspěje přesto, že mají pro to skvělé předpoklady, know-how, návody a informace.

A proč jistá menšina uspěje, co dělají jinak a jaké mají v hlavě nastavení, přesvědčení, zkrátka jak mají nakódován mozek k úspěchu. To by vás mělo opravdu zajímat!

Workshop je o tom, že Tajné Burzovní Kódy vymyslíme společně! Ano, budu vás vést k výsledku, přímým vstupem k tématům se přidají i zkušení kolegové z týmu WinSignals a MultiTerminal Trading.

Proč tuto akci děláme?

Víte, opravdu mě mrzí tato fakta:
 • V rámci projektu WinSignals jsme letos opravdu úspěšní, úspěšnost jde často přes 90 % a v zásadě stačí to tam sázet a následně sklízet
 • Skvěle fungují naše principy Pravidla 80/20 na burze, naše Situační Analýza Online…
 • Dobře fungují servis, podpora, sdílení na FB, v Tajném Expertním Klubu.
 • A přes to velká část lidí stále tápe, hledá, neví – jak na to. Něco jim stále chybí?

Je pravda, že na finančních trzích peníze ztrácí přes 90 % pokušitelů štěstí. Na druhé straně je fakt, že my držíme ve hře téměř polovinu klientů a jsou mezi vámi velmi úspěšní borci, kteří umíte používat to, co jste se naučili používat v HNB, v TEK nebo s WinSignals. Dáme to dohromady!

TAJNÉ BURZOVNÍ KÓDY, které budeme probírat na akci, jsou nikoliv pouze o informacích, ale zejména o tom, co se děje v hlavě!

Informace a metodiku máte – burza, fundamentální a technická analýza, naše SAO a metodika HNB, zásady pro bezpečný a ziskový trading. Do toho přidáváme podporu v rámci Tajného Expertního Klubu. A plus skvělé WinSignals. Tak kde to vázne, když se někomu nedaří?

Prostě chybí ty Tajné Expertní Kódy v hlavě! Je špatně naprogramovaná hlava a mysl. Přesvědčení a informace neprodukují výsledky, přesto – že potenciál pro ně leží na stříbrném podnose…

Je třeba sladit informace a hlavu! Je třeba získat a osvojit si ony Tajné Burzovní Kódy.

Tajné Burzovní Kódy – k informacím a postupům je třeba přeprogramovat mozek, vsunout do hlavy ty správné kódy, které řeší, co a proč na burze vlastně děláme, jak jednáme a s jakými výsledky. Statistiky a čísla ohledně výsledků nestačí, je třeba jim rozumět a zvolit vhodné strategie. Nebo lépe strategické myšlení!

Výsledky v životě, v podnikání a na burze nejsou pouze o informacích a o vzdělání (obojí máte kvalitní). Více záleží na motivaci, což je těžiště – poměr motivací k cíli a k cestě. Váš cíl jsou peníze, vaše cesta je burza. Přidejme sebevědomí, emoce, koncentraci, pozornost.

✅ Popovídejme si o záměrech, plánech a řešme ona PROČ.

✅ Potom se objeví i ta naše JAK > Tajné Burzovní Kódy.

Zvu vás 12. října na Workshop a VIP  Párty do Prahy

Přijďte si pro TAJNÉ BURZOVNÍ KÓDY!

Pozvánka na workshop a VIP Párty 12. října v Praze - TAJNÉ BURZOVNÍ KÓDY

Díky, že jste to dočetli až sem. Doufám, že to stihnete včas!

Pěkný den všem! Jirka Mazur

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře
 1. Karel napsal:

  Zdravím Jirko,
  rád bych se účastnil, ale v tomto směru mám smůlu, od 11. do 15.10 budu s rodinou v Dublinu. Doufám, že po návratu „prosáknou“ aspoň nějaké informace o Tajných burzovních kódech. I já bych se přimlouval, aby byl přístup k záznamu z akce.
  Musím se přiznat, že jsem v červnu začal obchodovat na živém účtu, kde se mi po docela slibném nástupu poněkud přestalo dařit. Věřím ale, že dobré časy jsou na obzoru. Přeji, ať se akce vydaří. Zdraví Karel

  • Jirka Mazur napsal:

   Zdravím Karle,
   díky za vzkaz. Ano, to je poměrně obvyklá situace – ty výkyvy je třeba vstřebat v hlavě a přetavit je v kódy myšlení, je třeba rozumět sám sobě. To jsou ony Tajné Burzovní Kódy. Technika, znalosti, informace plus hlava… Držím palce.

   Jirka

   PS: Záznam nemohu zaručit, je to workshop, nikoliv přednáška. Uvidíme, jak plynulé budou poznámky a jaké uděláme závěry. Sdílet je budu za podmínek, jakou hodnotu se nám na workshopu podaří vytvořit.

 2. Josef Kořen - petr125 napsal:

  Nazdar Jiří. Skutečně nemohu se zúčastnit. Jedu do Bádenska na dlouho připravovanou akci. Vše již dlouho zajištěno. Změna není možná. Snad bude z akce nějaký záznam a jistě to vše dohoním. K těm Tajným burzovním kodům : Svatá pravda ! Úžasné, jak pravidlo
  80/20 (90/10 a 99/1) funguje.
  Jsem rád, že jsem to vše, díky Tobě pochopil.
  Zdraví J.Kořen, Louny-petr125.

  • Jirka Mazur napsal:

   Ahoj Josefe,
   díky za feedback a užívej Bádenska, jistě hodnotný program. Se záznamem uvidíme, ale pokud bude – tak pouze pro zasvěcené a jistě bude oceněn velmi vysoko. Dáme vědět, zatím je záznam bez záruky. Přece jen je to jiný typ akce. Tak nám držím palce. 50 lidí si to jistě užije 🙂 Jirka

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Jste zde poprvé?

  Zjistěte, jakých je 7 kroků pro rychlý start na burze v tomto pdf, které je ke stažení zdarma:!

  Staženo více než 24 000x !

 • Kategorie