Podnikání na burze jako životní styl

Náš životní styl předurčuje správné používání času!

Jistě rozumíte faktu, že náš životní styl je mixem toho, jak umíme používat ČAS, SVOBODU a PENÍZE.

Vše, co v životě máme a jakých cílů dosahujeme, vše je výsledkem motivace a toho, jak jsme schopní pracovat s informacemi. A také jak chápeme investiční potenciál informací, příležitostí, času a svobody.

POKUD BUDETE ČÍST POZORNĚ A POCHOPÍTE OKOLNOSTI I PŘÍLEŽITOST, VAŠE VNÍMÁNÍ ČASU SE ZMĚNÍ!

Cílem je, abyste opět vlastnili svůj čas, který dnes možná za hubičku dáváte někomu jinému… Komu a proč vlastně dáváte svůj ČAS? Co z toho máte, jakou kvalitu života? Jaký životní styl?

Nejste spokojeni? Chcete některé věci ohledně svého času, svobody a peněz jinak? Změníme to?

Podnikání jako takové a podnikání na burze přenastavují myšlení právě o takových hodnotách jako jsou čas, svoboda a peníze. Pokud je pro sebe správně uchopíte, váš životní styl se velmi pravděpodobně změní k lepšímu!

Právě proto jsem vám sepsal těchto několik poznámek a úvah. Jsou zdarma, k ničemu nezavazují. Pouze vím, že se vám některé myšlenky usadí v hlavě!

Zásadní fakta:

  • Podnikání jako takové je permanentní investiční proces.
  • Nejvýznamnější aktivum, které vlastníme, je ČAS.
  • Peníze a vše, co následuje, jsou výsledkem toho, jak s časem zacházíme!

Tento článek  je o podnikání na burze!

Ano, je to podnikání jinak, než jak si podnikání představujete, je to také pro mnohé z nás podnikání lehce mimo systém. Na jedné straně je pochopitelně o informacích a o penězích. Ale důležitým aktivem je zde právě ČAS.

Ano, můžete mi říct něco ve smyslu – na burzu a podnikání nemám čas, mám hodně práce. A máte možná pravdu, ale asi nemáte moc peněz. Tudíž nemáte ani dost svobody a právě toho času. Čas se dá vytvořit mimo jiné tím, že děláte peníze tím správným způsobem! To poté předurčuje možné podmínky pro váš životní styl…

Asi tušíte, že článek má pokračování, že nepíšu věci jen tak a že se za tím něco skrývá. Tušíte správně!

✅ Já teď do vás investuji svou energii a svůj ČAS. A vím, že se mi to mnohonásobně vrátí…

✅ To, co po vás chci je – abyste věnovali pozornost a investovali svůj ČAS do příležitosti, kterou jsem nazval Tajný Expertní Byznys.

Když svůj ČAS investujete správně a pochopíte pákový efekt informací, potom jsem si jistý, že pokračování za pár drobných peněz na pár měsíců pro vás bude opravdu ta nejlepší investice.

Ale ČAS v tomu bude hrát hlavní roli! Neboť tam, kde zaměřujete svou energii a pozornost a zejména ČAS, tam vám to roste!

Vždyť asi víte nebo tušíte, že to, jak se máte aktuálně, jak jste úspěšní, jaký je stav vašeho bankovního účtu, kariéry či podnikání – to vše souvisí s tím, jakou jste měli v minulosti motivaci, jak jste mysleli a jednali a zejména – jak jste využívali svůj ČAS.

INVESTUJTE PROSÍM SVŮJ ČAS DO TÉTO PŘÍLEŽITOSTI!

Něco o podnikání…

Jistě víte, že jen málo lidí opravdu podniká. Ano, lidé chtějí peníze, lepší život, více času a svobody pro sebe. Ale naprostá většina o tom jen sní a opravdu neudělají žádné kroky pro to, aby to změnili.

Možná je to i vaše situace? Možná ano..? Ale dobrá zpráva je, že to můžete změnit! Pojďme si povědět pár slov o podnikání na burze jako o možném životním stylu!

Další zpráva je, že pokračování textu, další klíčové informace a možné řešení získají pouze ti z vás, kdo o něj opravdu stojí. Jak?

Více si přečtěte a zjistíte v pokračování, do kterého se dostanete přes následující odkaz.

✅ Ale upozorňuji, že se vám do hlavy dostanou jisté inspirace, které vás nadchnou a kterých se již nezbavíte.

✅ Budete motivování k tomu, abyste zjistili, zda je pro vás, pro váš čas, pro vaši finanční svobodu a nezávislost, zda je pro vaše peníze tato příležitost…

No, nebudu vás déle napínat, jděte prostě do toho! Registrace je nutná pro to, abychom věděli, kdo se opravdu zajímá o informace, které jsou sice zdarma, ale jsou pouze pro vážné zájemce. Odměnou pro vás bude eBook PODNIKÁNÍ NA BURZE JAKO ŽIVOTNÍ STYL, který si stáhněte klidně do svého počítače (bude definitivně váš!) a vše další ponechám na vás!

Jirka Mazur

Zde najdete další informace a svůj eBook


Stáhněte si svůj eBook včas

Jirka Mazur
Jirka Mazur, podnikatel a autor programů z edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE, GOLDWINNER, PODNIKÁME NA BURZE, WINSIGNALS a dalších. Rozdávám zlato a měním lidem životy.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Jste zde poprvé?

    Zjistěte, jakých je 7 kroků pro rychlý start na burze v tomto pdf, které je ke stažení zdarma:!

    Staženo více než 24 000x !

  • Kategorie