Léto a burza – odpočinek, nebo trénink?

Přátelé, je zde poslední červnový víkend. Pro někoho znamená začátek prázdnin, pro někoho začátek dovolené, pro někoho je to víkend, jako každý jiný.

 • Jak to vidíme my, příznivci burzy a online obchodování? 
 • Co budeme podnikat v létě?
 • Co budete v létě podnikat vy pro svoje peníze?
 • Co si odpovíte, až se vás zima zeptá, co jste dělali v létě?

Je skvělé, že náš byznys je svobodný a nezávislý na místě a čase. Burza se prostě nezastavuje nikdy (s výjimkou víkendů a svátků). Online obchodování můžeme uskutečňovat v jakémkoli čase a z jakéhokoli místa na světě (kde máme signál a internet). Ale přesto je zde jedna drobná odchylka: protože i tradeři mají rádi dovolenou a potřebují utratit své peníze vydělané obchodováním, bývá zvykem, že objemy obchodů v letních měsících nebývají tak vysoké, jako před, nebo po prázdninách.

Co z toho plyne? Můžeme léto využít spolu s nimi k renovaci sil, uklidnění, ale také k tréninku, který můžeme následně po prázdninách využít k bezpečnějšímu a ziskovějšímu obchodování.

Mám jeden zásadní postřeh!

Ano, léto chceme využít k odpočinku, k relaxu a lenošení. Na druhé straně víme, že nám to v hlavě zejména na sklonku léta lehce šrotí v hlavě a my uvažujeme, co zase bude na podzim. Bude rutina, práce, stress? Nebo začnou konečně nové věci? Víte, ony ty nové věci musejí mít někde začátek. Léto je jistě kvělé obcodbé pro to, začít nové věci! Co myslíte?

Popravdě, i já se docela těším, že o prázdninách něco nového sám nastuduji. Protože JARO 2019 – vlastně TRADING FÓRUM JARO 2019 mně i celému našemu skvělému týmu dalo pořádně zabrat. Čtyři webináře se zajímavou tématikou (záznamy některých z nich najdete na naší webové stránce), nový kurz Hrajeme si na burze VIP TRADER 2019, nový kurz WINSIGNALS START pro začátečníky, spousta novinek v našem Tajném Expertním Klubu Podnikáme na burze, MultiTerminal Trading. To byla náplň dvou jarních měsíců!

Dovedete si představit tu koncentraci energie, know-how a nadWorkshop a VIP Párty PODNIKÁME NA BURZE CHYTŘE A ZISKOVĚšení příznivců tradingu? TF JARO 2019 jsme zakončili živým workshopem a VIP meetingem, kde  přes 70 účastníků nadšeně vyslechlo přednášky našich nejlepších live burzovních obchodníků, členů WinSignals a TEK PNB. A co víc, v rámci našeho Klubu mají vše v podobě videí k dispozici! Viděli náhledy na jejich živé účty, viděli a slyšeli, jak je možné bezpečně řídit vlastní i svěřený kapitál.

Bylo to zajímavé, bylo to akční, bylo to motivující! Ty stovky nadšených a úspěšných lidí, kteří jsou v našich programech kolem burzy, to je prostě motivující!

Proč to všechno děláme?

Protože máme jedinečné know-how, se kterým nechceme zůstat sami! V týmech s motivací se lépe tvoří a vznikají hodnotné věci! Samozřejmě je nedáváme zadarmo, ale v porovnání s možnostmi, které svým příznivcům nabízíme, to je de facto za hubičku. A protože léto je právě doba vhodná pro další vzdělávání a trénink, je zde tato příležitost k dispozici i pro vás!

Před pár dny jsme připravili pro ty, kdo nechtějí léto prolenošit, ale chtějí je využít ku svému prospěchu a zisku, akci s mottem

Využij léto a nauč se svůj nový byznys!

Jak začít na burze? S kurzem HNB VIP TRADER se vydáte tou správnou cestou, pochopíte a naučíte se základy, jak být na burze úspěšní.

V rámci tohoto programu jsme vytvořili za skvělých podmínek tu nejlepší zkratku k začátkům byznysu, který je jako jediný na světě možné se naučit bez rizika a ztráty peněz. A nepotřebujete k tomu nic víc, než váš počítač, připojení k internetu, odhodlání, nadšení a chuť se učit. Nevěříte? Vyzkoušejte to! 

 • Patříte mezi ty, kteří uvažují o obchodování na burze, ale zatím je pro vás vše velká neznámá a nevíte, jak se vyznat v tak velkém množství informací, které jsou dnes na internetu dostupné?
 • Možná už obchodujete, založili jste si demo účet a vyzkoušeli pár obchodů „jen tak“ a máte chuť se pustit do live tradingu, ale nevíte jestli je to dobré rozhodnutí?
 • Vyzkoušeli jste si už produkt WinSignals, ale nepřinesl vám to, co jste očekávali? Třeba vám chybí vzdělání…

Se znalostmi jde všechno líp. Nevěříte? Využijte léto, vyzkoušejte to a trénujte!

Děkuji vám jménem celého týmu WS a TEK PNB za přízeň a přeji vám krásné letní dny s burzou, bez turbulencí ve vzduchu, ani na obchodní platformě, a vězte: to, co se jednou naučíte, to vám už nikdo nikdy nevezme! Ani na burze! Krásné léto!

Jirka Gajdošík, červen 2019

Jirka Gajdošík
Jirka je vedoucím projektu WinSignals, spolutvůrcem kurzu Hrajeme si na burze a člen Expertního týmu Klubu IN IN.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Jste zde poprvé?

  Zjistěte, jakých je 7 kroků pro rychlý start na burze v tomto pdf, které je ke stažení zdarma:!

  Staženo více než 24 000x !

 • Kategorie