Moje cesta ke svobodě. Taky to dokážeš!

Být svobodný, volný, nezávislý,

to je přání většiny z nás. Vlastně už od dětství. Má cesta ke svobodě začala před 5 lety a ty můžeš začít tu svou právě teď.

www.podnikamenaburze.cz

Jirka Gajdošík žhaví burzu

Před pár dny na mne na Facebooku vykoukl obrázek, který mne samotného překvapil. Kurz Jirky Mazura Hrajeme si na burze slaví právě pět let. Zamyslel jsem se: to ale znamená, že je tomu právě pět let, co jsem skončil se zaměstnaneckým poměrem a zvolil jsem svobodu! Je to málo, nebo moc? A co to má společného s kurzem Hrajeme si na burze? O burzu se zajímám od roku 2013, takže je tomu právě 5 let, kdy se tomuto vzrušujícímu a někdy zrádnému byznysu věnuji. Je to díky tomu, že přesně před pěti lety jsem dostal email o nově zřízeném vzdělávacím programu Hrajeme si na burze. Zaplatil jsem jej a tím – alespoň  pro mne – překročil Rubikon.

Teprve burza mi přinesla volný čas, seberealizaci a svobodu. Umožňuje mi žít životní styl, který mám rád. Zároveň mne motivuje dále se rozvíjet a podílet se také na vzdělávání, což je naprosto skvělá záležitost a hodně jiných podnikání nebo zaměstnání vám tuto možnost nedá.

Přátelé, pro mne tenhle kurz znamenal životní mezník. A nebylo to jen tak –  absolvoval jsem kurz hned třikrát. Poprvé na podzim v roce 2013 a pak znovu a znovu. A vždy mi přinesl něco nového a „aha momenty“, které jsem nečekal. Na tom třetím jsem se již hrdě podílel jako Jirkův spolupracovník. Proč? Prostě proto, že podle mne je burza to nejsvobodnější podnikání. Bez zaměstnanců, bez nadřízených, bez pevně stanovené pracovní doby, bez materiálu, bez zásob, bez dopravy, bez ISO9000, bez kanceláře (někdo provádí trading i v kanceláři úplně jiného podnikání)…

Stačí vám PC, software, začáteční kapitál, a nadšení. A abych nezapomněl důležitou podmínku – vzdělání. A to základní jsem v kurzu HNB dostal. A nejen základní vzdělání. Po asi roce jsem se přihlásil k členství v Premium Clubu HNB, což bylo něco jako střední, možná i vyšší odborná škola. Má oproti jiným „ústavům“ tu výhodu, že je online a spojuje vzdělávání se skupinou dalších nadšenců, se kterými si můžete vyměňovat zkušenosti. Prostě učit se od zkušenějších, na příkladech, studiích.

Rychle po jeho založení vznikl tým, kterému klub umožnil sdílet informace. Tomu se říká síťování a vytváří významnou zkratku k dosažení vašich cílů. Je to prostě bezva skupina, parta, komunita, která žije v přátelském a kooperativním duchu. Proč? Jsou to fajn lidi, a abych nezapomněl – na burze neexistuje konkurence (nejste-li instituce operující miliardovým kapitálem). Na naší úrovni si můžeme radit, pomáhat, spolupracovat. Burza je rovná příležitost pro všechny. Není jednoduchý podnik, technicky možná ano, ale mentálně je to někdy fakt náročné.  Mít možnost to zde takto sdílet například v klubu – to mi dává smysl.

Získejte těchto pět věcí

S těmito myšlenkami můžete ihned začít svojí cestu za svobodou:

 1. Kam zaměřujeme svoji pozornost, tam to roste. V praxi to znamená, že zaměřujeme-li dostatek pozornosti, energie a času třeba směrem k podnikání a penězům, rozpohybujeme svůj život jiným směrem a tam to prostě roste…
 2. Peníze se nevydělávají prací, ale procesem myšlení. Myšlení, jeho kvalita, zaměření a směr jsou výsledkem motivace. Naše mysl má takový ziskový potenciál, jakým směrem ji používáme. I na burze se peníze vydělávají výhradně myšlením… Zisky se netvoří na obchodní platformě, ale v hlavě!
 3. V  životě, v podnikání, ale i na burze platí všudypřítomné Pravidlo 80/20. Z něj vyplývá, že jen 20 % myšlenek, času, energie a zaměření dává smysl pro dosahování 80 % výsledků, peněz a všeho, co dává smysl.
 4. ČAS je nejdůležitější atribut, který má člověk v životě. Všichni jej máme stejně, ale všichni jej stejně neumíme nevyužít. Vše, co máte, je výsledkem toho, jak jste mysleli, kam jste zaměřovali svou pozornost, a jak efektivně nakládáte právě se svým ČASEM.
 5. SVOBODA. Nejúžasnější věc, bez které nelze žít. Dává vám možnost konat, rozvíjet se, rozhodovat. Většina lidí si tohle neuvědomuje.

Vaše cesta začíná právě teď

Naučte se dělat věci jinak, než většina a budete mít výsledky. Výsledky menšiny úspěšných. Také to je jedna z dalších potenciálních zkratek pro vás, vedoucí k úspěchu na burze a dosažení vašeho vysněného životního stylu.

Jelikož jsem člověk, který má rád konkrétní informace a ne chození kolem horké kaše, mám pro vás také jednu konkrétní zkratku. Před několika měsíci změnil kurz Hrajeme si na burze i Premium Club HNB svou tvář. Z relativně jednoduchého kurzu se stal sofistikovaný systém informací, videí, technických videí a článků a vznikla verze HNB VIP Trader.

Také klub se transformoval z původního na Tajný Expertní Klub Podnikáme na burze.  Je to nový uzavřený web, přístupný pouze členům. Najdete v něm množství analýz, videí a koncentrovaného know-how kolem live obchodování, díky čemuž se můžete posunovat na vyšší úroveň ve vašem tradingu tak rychle, jak vám to vyhovuje.

Na burze musíte umět samostatně myslet a jednat. Vstřebat informace a „sladit“ je se svými schopnostmi, možnostmi a zkušenostmi. Ani KLUB není univerzální návod na zisky a úspěch. Opět platí, že musíte vědět v čem jednat jinak, než většina. Stojí za to to zkusit a vykročit z davu. Třeba jen na měsíc. Záleží na vás. Přemýšlejte o tom, jak tyto zkratky a pomocníky uchopíte.  Každý to nedokáže. Stejně tak ne každý dosáhne svého vysněného životního stylu. Máte na jeho dosažení také vy?

Doufám, že se mi tímto článkem podařilo pár věcí:

 • Předat vám sadu zajímavých informací a inspirací
 • Říci něco o sobě a o burze, nejskvělejším byznysu, který znám
 • Dát vám naději, že to můžete být právě vy, kteří budete mezi 10 % vítězů
 • Dát vám podnět k zamyšlení… Dát vám šanci!

Proto vás zvu do opravdu zajímavé a lákavé akce!

Pojďte se s námi účastnit letos posledního běhu kurzu Hrajeme si na burze ve verzi VIP Trader. Udělejte to jako já. Bez váhání, naskočte do rozjetého vlaku. Teď navíc dostanete bonusy, jako dárek k 5 letému výročí programů HNB.

Využijte jedinečné akce a nastartujte svou cestu ke svobodě!

Jirka Mazur k příležitosti 5-letého výročí programů HNB udělal 

OPRAVDU SKVĚLOU NABÍDKU!

Online kurz HNB VIP TRADER v plné palbě + prémiové obsahy + 4 BONUSY a z celkové ceny dal 80% dolů! Jako účastník kurzů z roků 2013 – 14 tiše závidím a zárověň vám to přeju…

🍾 Mezi námi, Jirkovy “celebrations” BONUSY mě lehce dostaly.
Díky nim vaše cesta na burzu může být:
 • 4x levnější, než byla ta moje❗
 • 4x rychlejší a efektivnější❗
Když jsem začínal já, nebyl kurz HNB zdaleka tak obsahově vytuněný, nebyl k dispozici Jirkův skvělý SmartBook, neexistovala skvělá tajná FB skupina expertního burzovního byznysu s tisícovkou členů, neměl jsem takovou VIP podporu týmu a burzovních vlčáků – jak můžete dnes mít vy.

Tak to získejte > know-how, videa, webináře, servis, SmartBook, upgrade na kurz 2019, členství v tajné FB skupině, WinSignals, TEK…

Zde jsou klíčové informace:


Celebrations akce HNB VIP TRADER podzim 2018!!

Jen ještě na závěr připomínám to hlavní: 

👉 Naučte se dělat věci jinak, než většina. Kam zaměřujeme svoji pozornost, tam to roste.

👉 Někomu tato příležitost změní život, jiné mine úplně.  Jak to budete mít vy?

Přeji všem hezký den!

Jirka Gajdošík

 

PS: Podívejte se, co k 5 letému výročí říkají klienti programu Hrajeme si na burze a co s námi můžete taky zažít:

Výběr komentářů z uzavřené Facebookové skupiny (zvětší se po rozkliknutí)

Jirka Gajdošík
Jirka je vedoucím projektu WinSignals, spolutvůrcem kurzu Hrajeme si na burze a člen Expertního týmu Klubu IN IN.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Jste zde poprvé?

  Zjistěte, jakých je 7 kroků pro rychlý start na burze v tomto pdf, které je ke stažení zdarma:!

  Staženo více než 24 000x !

 • Kategorie