Získejte recept, jak změnit vášeň na podnikání…

Řekne-li se BURZA, většina lidí si představí mohutnou budovu na Wall Street nebo v Chicagu a uvnitř nepochopitelné gestikulace, hra nervů, kolapsy, neskutečný chaos… Tahle představa je dnes od reality dál, než Wall Street v New Yorku od Prahy. Většina věcí kolem burzy je prostě jinak, než se píše, či říká.

Proč? Technika, počítače a internet vytlačily brokery z parketu, a přestože tradiční burza dodnes existuje, ve světě dominuje online byznys, který nezná hranice místa ani času. V minulosti jste museli najít brokera, který měl své zastoupení na burzovním parketu, spojit se s ním, dát mu pokyn, on jej dříve či později vykonal a vy jste sledovali, jak si kurz vaší akcie stojí.

A dnes? To vše lze udělat na jeden klik z domova, nebo ze svého chytrého mobilního telefonu! Ale přitom podstata těchto operací zůstala dodnes stejná: peníze a byznys.

Málokdo si připouští, že fenomén „burza“ poměrně zásadním způsobem ovlivňuje životy nás všech a k moderní době patří stejně tak jako internet, chytré telefony, auta, letadla, nebo další výdobytky globální civilizace.

Část lidí si burzu představí jako hru na štěstí – prostě ruleta, která šťastlivcům přináší peníze. Vložím základní kapitál, koupím si akcie neznámé firmy a za týden jsem milionář. Jiní k ní chtějí přistoupit zodpovědně, ale nevědí, jak na to.

Možná jste si někdy přáli dělat to, co vás baví a mít to jako úplně soukromý byznys, který vydělává. Nebyla by burza tato vysněná cesta? Mohli byste:

📌 Dělat s vášní a s nasazením, s vizí a jasným plánem zajímavé podnikání.

📌 Zároveň podnikat jednoduše a svobodně, chytře a nezávisle.

📌 Nebo třeba tajně a tak, abyste nebyli provázáni s nadbytečnými povinnostmi, složitostmi či nástrahami klasického podnikání.

Vypadá to, že to fakt není byznys jen pro TOP 10, tedy miliardáře, kteří na to mají. Na burze dnes vydělávají tisíce šikovných traderů, kteří mají z tohoto podnikání solidní příjmy.

Na druhé straně se dočtete, že někteří brokeři dnes pod tlakem regulace Evropské unie uvádějí, že až 89 % jejich klientů končí se ztrátou.

Tak co tedy s tím? Burza nás láká, ale o peníze nikdo přijít nechce.

Jaká je tedy skutečnost? Až zkušeností dospějete k poznání, že je třeba o burze opravdu něco vědět, získat jisté expertní znalostiporozumění toho, co se na ní odehrává a kde, jak a pro koho se vytvářejí ziskové příležitosti.

Burza je v podstatě jednoduchý podnik, kde každý den sledujeme pouze dvě možnosti, o které tady jde. Ceny na burze mohou pouze růst, nebo klesat. Jiná možnost neexistuje.

Přitom snad nikde jinde není vymyšleno tolik metod, indikátorů, oscilátorů, průměrů a patternů, které vás „se 100% jistotou povedou k zisku“. Aspoň se o tom dočtete ve většině dostupné literatury.

Samozřejmě vás napadne srovnání, jak taková reklama koresponduje s vyjádřením brokerů, že „až 89 % jejich klientů končí se ztrátou“.

Je to jednoduché: knihy vydávají brokerské společnosti, a některé metody skutečně vedou v určitých situacích k zisku, ale v žádném případě ne ke 100%. Kdyby totiž existovala 100% pravděpodobnost úspěšného obchodu, přestala by burza existovat.

Takže je burza vášeň, podnikání, obchodování, hra, nebo spekulace? V zásadě je to vše – od každého něco.

Ale, stejně jako u každého úspěšného byznysu, je nutné se k tradingu postavit profesionálně. Profesionální hra, spekulace, trading. Nebo lépe řízení peněz, kapitálu, podnikání. Takže je to něco jako tajný expertní byznys.Tajný Expertní Byznys

Proč Tajný? Prostě musím se naučit něco, co není veřejně dostupné.
Proč Expertní? Prostě musím být expertem stejně tak, jako v jakémkoliv zaměstnání, podnikání či profesi, pokud to chci dělat a umět pořádně.
A proč Byznys? To je také jasné – chceme podnikat, vydělávat peníze. Podnikání jako každé jiné, ale přesto úplně odlišné. Je to prostě zajímavý byznys…

Důvody, proč se lidé účastní burzovních operací – online, nebo konvenčně prostřednictvím brokera nebo banky, jsou v zásadě stejné – peníze. Jedněm, a těch je vždy menšina, se to daří – vydělávají, jiní prostě neuspějí. V tom má burza paralelu v celé historii lidstva.

V každém konání i v procesu bohatnutí byla, je a vždy bude úspěšná menšina, dejme tomu 10 % lidí, nebo v koncentraci jen 2 až 4 %. Může se nám to zdát jako nespravedlivé, ale prostě je to fakt.

Co s tím můžeme udělat, jak si můžeme naprojektovat svoje cesty v podnikání, změnit naši vášeň pro burzu na úspěšné podnikání?

Jak jsem začínal na burze?

Když jsem před více než šesti lety přišel o zaměstnání a přesně v tom okamžiku mi přišla na email pozvánka do historicky prvního kurzu Jirky Mazura Hrajeme si na burze, uvědomil jsem si, že cesta k úspěchu dnes vede přes vzdělávání a přes sdílení informací a postupů s těmi, kdo to dokázali. Přitom obvykle se úspěšní lidé neradi dělí o své postupy v podnikání, oprávněně se bojí vyzrazení svého know-how, tajemství a postupů. Bojí se konkurence.

V tom mě fascinuje právě burza jako podnikání, kde to funguje právě opačně. V rámci podnikání na burze totiž nemůžete mít konkurenci (pokud nejste dolarový miliardář). Sdílením postupů, návodů a všeho můžete pouze vydělat. Proto právě na burze úspěšní lidé rádi sdílejí svoje znalosti a dělí se o ně s ostatními a za odměnu dostávají rady, zkušenosti a inspirace od druhých.

Toto je asi nejdůležitější poznání z mojí 6leté praxe v tomto nezávislém byznysu, že na burze sdílíme svoje znalosti, postupy a know-how bez rizika a naopak získáváme zkušenosti a postupy ostatních. Ty dobré i ty špatné. Proto mám rád naše vzdělávací akce, online kurzy, FB skupiny a sdílení, protože mě to posouvá dopředu a vidím, že to baví lidi podobných zájmů.

Co jsem zjistil z kurzu Hrajeme si na burze?

V prvé řadě to, že věci se mají jinak, než jak uváděly oficiální zdroje, literatura, weby, média. Jejich podstatou (jak jsem se přesvědčil na vlastní peněženku) byla a je jistá manipulace – nahnat lidi na trhy a dostat z nich peníze.

Sice je možné učit se tomuto podnikání hrou, nebo si skutečně jen tak hrát bez nároku na ztráty, či výdělky, ale máte-li trading jako podnikatelský záměr, ve skutečnosti to hra není. Je to seriózní byznys.

Ano, burza je pouze o dvou možnostech. Ceny na burze mohou pouze klesat, nebo růst. Stačí být na té správné straně trhu a můžete vydělávat tím nejjednodušším způsobem, kterým si umíte představit.

Také ovšem musíte z hlavy vypustit všemožné složité metody, strategie a postupy, kterými nejrůznější školitelé zahlcují davy, aby byli zajímaví.

Umění expertů na burze bývá pro 99 % lidí běžně nedostupné! Přitom, nebo možná právě proto, existuje nepřeberné množství knih, způsobů obchodování, metod, indikátorů, patternů, stylů a robotů. Naučit se je všechny používat by trvalo řadu let, možná celý lidský život. Co s tím? Který styl zvolit?

V kurzu HNB jsem měl možnost zjistit, že mně tehdy dobře známé Paretovo pravidlo neplatí jen v řízení kvality, jak se často ukazuje. Jirka je aplikoval pro mne překvapivým způsobem na online trading.

Uvědomil jsem si, že jsem zásady TAJNÉHO EXPERTNÍHO BYZNYSU postupně nasunul i do svého života. Prostě – v jednoduchosti je krása.

Výsledek? Úspěšnost v obchodování 70-90 %, skvělá jízda. Situační Analýza Online –  dnes už mohu říci „naše SAO“, chytré rozhodovací postupy, zásady pro bezpečné a ziskové obchodování umožňují legálně získat slušné peníze ve finanční džungli. A užít si jich.

Dáte si dnes šanci i vy?

Zvu vás dnes do opravdu zajímavé a lákavé akce!
Bude krátká, stihnete se zapojit?

KURZ HNB VIP TRADER NA 4 TÝDNY za 99 Kč!

Pokud to myslíte s burzou opravdu vážně, mám pro vás nabídku na opravdu speciální akci, která se pravděpodobně nebude opakovat. Nabízím vám online kurzu HNB VIP TRADER v akci 4 týdny za 99 korun.

Co pro to musíte udělat? Prokliknout se na stránku s nabídkou kurzu, ke které navíc přidáváme bonus v podobě záznamu webináře zaměřeného na představení aktuální verze kurzu HNB VIP TRADER 2019.

Pro získání přístupu do kurzu zaplatíte pouze 99 Kč (3,99 €) bez jakýchkoliv dalších podmínek. Získáte tak možnost vstoupit na 4 týdny do online kurzu HNB VIP TRADER v jeho nejnovější verzi 2019.

Po 4 týdnech uznáte, že kurz vás vede po cestě, kterou jste si již dávno vysnili, a rozhodnete se pokračovat – tím pádem dostáváte pravidelný obsah další 3 měsíce. Nebude to sice již za 99 Kč, ale kompletní kurz s úsporou 80 % oproti běžné ceně určitě stojí za to! To je férová nabídka, nemyslíte? Ale musíte jednat rychle.

Osobně se v mém životě několikrát stalo, že jsem přišel na přelomové okamžiky ve chvíli, kdy mi prostě do cesty přišla příležitost.

Začíná nový školní rok, proč nepřijmout toto období jako výzvu ke vzdělání? Vzdělání mimo systém!

V rámci akce 4 týdny na zkoušku budete mít k dispozici
první 4 části kurzu HNB VIP TRADER »»»
obsahy, videa, webináře, podporu, členství v tajné FB skupině.

Přihláška a informace o kurzu HNB VIP TRADER 4 týdny za 99 Kč!

Získejte vzdělání mimo systém - s kurzem HNB VIP TRADER 2019

Pokud jste na burze ještě začátečníci, je kurz určen právě vám! Přidejte se i vy, kteří již burzu pokoušíte, ale výsledky nejsou podle vašeho očekávání, možná vám chybí pevné základy a zásadní informace.

Zjistěte, jestli se může stát burza vášní, nebo je to pro vás jenom závan podzimního větru, který kolem vás zavál tyto informace. Ale jednejte rychle, čas se krátí!

Přeji všem hezký den!

Jirka Gajdošík

Jirka Gajdošík
Jirka je vedoucím projektu WinSignals, spolutvůrcem kurzu Hrajeme si na burze a člen Expertního týmu Klubu IN IN.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů