⬇︎ Jirka Mazur & Jirka Gajdošík a tým Podnikáme na burze ⬇︎

Zveme Tě na letní jízdu k finanční svobodě a na záznam webináře

LETNÍ BURZOVNÍ FESTIVAL 2020

Vyměň burzu práce za burzu příležitostí!

Živé vysílání proběhlo ve čtvrtek 25. června od 20:00

Na webinář se již přihlásilo 0 lidí

Přestaň o burze jen snít, ale začni dělat opravdově na nové realitě!

TVOJE LETNÍ BURZOVNÍ EVOLUCE

Proč může být pro Tebe léto 2020 přelomové?

☞ Jsme na tom podobně, já a Ty. Oba máme svoje sny o finanční svobodě a nezávislosti. Možná jsme oba udělali více pokusů, naučit se a nastartovat svoje podnikání na burze. Možná jsme to někdy chtěli vzdát, ale přesto pokračujeme. Víme, že na pozadí burzovního světa je něco, čemu chceme porozumět a propojit s tím svůj život a svoji cestu. Ale oba víme, že naše cesta začíná v nás! Je to uvnitř!

☞ Jsme na tom podobně, já i Ty. Oba jsme udělali méně vážné, nebo i více seriózní kroky k tomu, abychom se naučili svoje podnikání na burze. Podnikání, o kterém víme, že je technicky to nejjednodušší pro vydělávání peněz, ale na druhé straně jsme několikrát narazili na okolnosti, které jsme možná podcenili.

✓ Okolnosti a architektura burzovního světa jsou složitější, než jsme si mysleli. Naše JÁ je ale ještě složitější, často se divíme, kdo jsme! Po úspěchu na burze se radujeme a uvolňujeme emoce, vidíme svoje světlo na konci tunelu. Projektujeme si vize a cestu burzovního hráče a podnikatele.

✗ Neúspěch nás poté vrací na zem a bortí naše sny a představy. Nechceme to vzdát, protože cítíme, že řešení existuje a je na dosah. Někteří lidé to ale vzdají a potom jenom smutně koukají, jak jim ujíždí vlak, jak jim utíkají příležitosti a někdy s lítostí říkají, co by bývalo bylo, kdyby... Kdyby to nevzdali, kdyby měli na burze peníze, kdyby nedělali psí kusy, kdyby nedělali hlouposti a drželi se plánu a pravidel...

Jaké máme řešení?

Žijeme v nejisté a turbulentní době. Zavirovaná ekonomika a nejistoty v práci i podnikání. 90 % lidí pracuje jako ve středověku › ráno do práce a večer domů. Doufají, že to bude napořád. Ale chybí v tom vize svobody a nezávislosti. Podnikatelé jsou na tom lépe, mají více svobody i seberealizace, ale na rozdíl od zaměstnanců pracují téměř pořád...

☞ V nejisté době je jedna jistá věc! Je to příležitost › která je zde stále, nemění se a míra jistot či nejistot je zde pořád stejná. Je to burza a podnikání na burze. Je to nejjednodušší podnikání na světě, je to čisté podnikání s penězi. Nepotřebujete zde žádná povolování, papíry, či složitosti tak, jak je znáte z práce, nebo z firmy.

Přesto o této příležitosti nemá 99 % lidí příliš znalostí, informací. Podléhají spíše mýtům a domněnkám. Ale věci jsou jinak. Pojďme si o nich popovídat ještě jednou a jinak.

Zkusíme najít ta správná řešení a cestu?

Léto s burzou NARUBY?

✓ Ano, vím, že pro většinu lidí je léto časem na relax a odpočinek. Mám to také tak. Nechce se mi v létě pracovat. Ale to, co mě baví i v létě › je vzdělávat se, vymýšlet byznys, projekty a peníze. I burzovní spekulace jsem se rád učil v létě!

✓ Vždy jsem si uvědomoval tu zvláštní situaci - učím se, abych vydělával peníze a abych nemusel do procesu práce, či klasického podnikání. Vždyť peníze na burze mohu řídit a rozmnožovat odkudkoliv a kdykoliv a za podstatně menší námahu a čas! A o to šlo!

☞ Jakože mít v létě týden, dva, tři dovolené a potom někomu svůj čas opět prodávat za peníze? A do toho snít sny o nějakém byznysu? Proč ne rovnou o burze? Vždyť i spekulace na burze a řízení investic mohu pojmout jako skvělé podnikání, navíc bez zaměstnanců, nadřízených, podřízených a bez spousty šíleností...

Je to lákavá představa a iluze o svobodě, nebo to má racionální základ? Samozřejmě to druhé je pravda, vždyť víš, že je část lidí, kteří to dokázali. Tak proč ne Ty, nebo já? Já jsem si tuto otázku ujasnil jednou pro vždy. A Ty?

Nikdy to nezjistíš, dokud vše nevyzkoušíš pořádně. Ano, namítneš, možná patříš mezi ty, kdo již zkoušeli, že jako víš svoje, ale... Ale nějaké ty výmluvy a důvody se jistě dají najít. Ty je ale nehledáš, a proto jsi zde! Super!

Co si tak udělat lehce léto naruby?

✓ Nauč se v létě vydělávat, zatím co jiní utrácejí!
✓ Nauč se v létě podnikat, zatímco se jiní poflakují, nebo “odpočívají"!

Penězi se nezarmoutíš, změň vše!

☞ Udělej svoji burzovní evoluci a změň vše! Od základů, nekompromisně, totálně!

Penězi se nezarmoutíš... A kdy jindy, než v létě, to pořádně rozjet?

☞ Léto 2020 může být pro Tebe bod zlomu nejen na burze! Možná se Ti zdá, že Tě do burzy tlačím a při tom víš, že i podnikám. Ano, je to pravda. Ale musím Ti sdělit, že díky burze jsem si změnil myšlení o penězích, o podnikání, o příležitostech. Neznám lepší trénink na peníze a neznám jednodušší možnost, jak vydělat peníze. Je to moje jediná jistota v tomto nejistém světě! Vždycky mohu vycouvat ze stávajících aktivit a jít prostě jen na tu svou burzu, zanořit se do grafů a světa spekulací a rozpohybovat potřebné peníze.

✓ Proč? Protože jsem v sobě překonal nepohodlí, neúspěchy, fóbie a předsudky. Ohodil jsem mýty a přidal jsem ty správné informace, příběhy, inspirace a hlavně něco ze zákulisí › zjistil jsem pravdu o tom, jak to funguje lidem, kteří na burze podnikají!

✓ Změnil jsem myšlení "hledače a pokušitele štěstí" v myšlení profesionála a podnikatele › podnikatele na burze. To je to, co můžete udělat v létě 2020!

Je to jednoduché!

Co nepochopíš a neuděláš v létě, nebudeš mít v zimě, a pravděpodobně nikdy! 

Kam zaměříš v létě pozornost, tam ti to poroste v zimě, a potom natrvalo!

Udělej si proto neobyčejné a vzrušující léto!

Přestaň hledat, snít a doufat! Začni dělat opravdově!

Proč přizdihráči odpočívají a profesionálové vydělávají?

Kdy jindy, než v létě? Proč v létě dělat to, co jiní nedělají?

Dej si klíčový a kategorický úkol na léto 2020 › právě teď je nejlepší příležitost se do toho opřít pořádně! Proč?

✓ Protože Ti pomůžeme! Protože Ti pomůže energie a podpora komunity a vzdělávací systém. S tím, jak pomáháme a jak vzdělávám, zároveň roste i náš burzovní byznys. Narůstá podpora, synergie, přicházejí příležitosti. Mám rád tento proces a zvu Tě do něj! Přestaň hledat, snít a doufat! Začni dělat opravdově!

☞ Jak získat více peněz, času a svobody za méně času, peněz a energie? Nikdy to nezjistíš, když nedáš tento pokus a tuto příležitost poctivě a s nasazením! Zapomeň na předchozí pokusy, nezdary či menší výhry. Nauč se dělat v létě to, co jiní nedělají › uč se přemýšlet o penězích a příležitostech, abys měl čas na to, co chceš opravdu dělat a žít! Může to být Tvoje TOP léto. Může to být Tvoje neobyčejné a vzrušující léto, kdy začneš nový level. 

Bude to letní jízda pro finanční svobodu a nezávislost!

☞ Možná máš v hlavě nejistotu a myšlenku, že to právě Ty nedokážeš? Jak to ale můžeš vědět, když tento vážný pokus nezkusíš? Ano, možná neuspěješ, ale alespoň si můžeš říkat › byl jsem u toho a vím, co je to za svět, tento finanční byznys a burzovní průmysl. Nikdy se Ti již z hlavy nevypaří schopnost vidět příležitosti a budoucnost tam, kde jiní tápou a prostě nevědí. A to se bude počítat také!

☞ Možná patříš mezi ty, kdo mají za sebou burzovní neúspěch nebo havárku. Víš co, potom jsme na tom podobně, mohl bych o tom vyprávět. Ale natolik jsem toužil vidět to svoje světlo na konci tunelu, že jsem tu cestu dal. 

Přestaň o burze jen snít, ale začni dělat opravdově na nové realitě!

Dnes to může být den, kdy jsi se rozhodl (a).

Webinář bude den otázek a odpovědí.

Léto 2020 bude náš expertní LETNÍ BURZOVNÍ FESTIVAL!

O čem to bude a proč musíš být u toho?

☞ Ano, nezastírám › budeme se vzdělávat, učit se. Budeme si "hrát na burze bez rizika", ale také budeme poctivě trénovat a budeme překlápět ono "hraní si..." do polohy profesionála a podnikatele na burze. Za vzdělávacími produkty, které můžete nejvýhodněji získat pouze právě na webináři, budou akce, soutěž, postupy pro podnikání a řízení peněz... Co a jak si v létě uděláme, tak to budeme následně mít!

☞ Ale ani my nechceme v létě příliš pracovat! Proto program na léto chystáme úsporně, ale zároveň akčně. Abychom si zjednodušili život, budeme se přednostně věnovat pouze účastníkům tohoto webináře a LETNÍHO BURZOVNÍHO FESTIVALU.

✗ Přizdihráče, hledače, doufající atp. prostě na palubu nebereme. Necháme je osudu, neplánujeme akce "pro veřejnost".

✓ V létě tady pro mě budou pouze › léto, relax, přátelé a burzovní parta, která bude v akci po celé léto až do podzimu. V zimě to vyhodnotíme na svých Live účtech, jak jsme byli úspěšní!

Vím, že práce a podnikání si vyžadují svoje, je málo času a energie.

Chce to prostě změnu!

Vyměň burzu práce za burzu příležitostí!

✓ Na burze jsou příležitosti každý den, celý rok a víkendy jsou volné. Podnikat s penězi ale můžeš kdy chceš, odkud chceš a jak chceš, protože v podnikání na burze na to máš svobodu a čas. Kvůli tomu to děláme!

LETNÍ BURZOVNÍ FESTIVAL 2020

O čem byl webinář?

 • Na webináři jsme prozradili, o čem to je

  Víme, že si chceme v létě odpočinout. Chceme si užívat, relaxovat. Ale nejen těch pár týdnů svobody na příděl. Proto nastartujme proces k trvalé svobodě a nezávislosti a udělejme vážný a opravdový krok. Nejen oněch 7 kroků, jak začít na burze. Bude to burzovní evoluce v myšlení i dělání?

 • Na webináři jsme pověděli, jak to bude probíhat

  Víme, že každý jsme na jiném "vývojovém" stupínku. Přizpůsobíme tomu program i kroky. Bude to nenáročné, ale každý bude vědět, kdy a co dělat. A pokud ne, každý účastník Letního Burzovního Festivalu získá zdarma podporu a pomoc tehdy, když ji bude potřebovat!

 • Bude to o vzdělávání, o hře i o cestě profesionála

  Svou příležitost a svoje řešení zde najde každý! Budeme časově i tématicky flexibilní. Je jedno, na jaké úrovni kdo je, jaké má ambice a zkušenosti. Na konci cesty čekají každého stejné možnosti a příležitosti. Pouze vím, že je každý využije jinak a podle svého. Zjistíte v záznamu z živého vysílání!

Každý si přijde na své!

 • Potřebuješ svůj specifický díl ve skládačce vzdělání?
 • Potřebuješ začít a nevíš jak?
 • Už jsi na cestě burzovního podnikatele a potřebuješ podporu?
 • Potřebuješ zpětnou vazbu, komunitu, lidi stejných zájmů?
 • Co se změní, když dáš s námi Letní Burzovní Festival?
 • Jaká je ta správná cesta podnikatele na burze?

To vše a ještě více jsme probrali živě
v online vysílání ve čtvrtek 25.6. od 20:00!

Pro koho je webinář určen:

 • Pro všechny, kdo s tradingem začínají

  Začínáte s tradingem a nejste si jistí, jestli jste na správné cestě? Oceníte radu, pomocnou ruku, pohled někoho jiného, podporu komunity při výběru možností, jak začít na burze? Pak jste zde správně...

 • Pro začátečníky, zájemce i lehce pokročilé, kteří vědí, co chtějí a proč, ale nevědí, jak začít či pokračovat efektivně

  Chtít začít obchodovat na burze pouze kvůli penězům, může být zrádné. Je třeba znát okolnosti cesty, nástrahy a klíčová místa. Je třeba vědět, kde se začínající trader může zacyklit a věci si komplikovat a kde je naopak cesta jasnější a jednodušší. Neboť nejde jen o peníze, ale o čas a svobodu.

 • Pro všechny, kdo chtějí v tradingu uspět

  Začít na burze obchodovat může prakticky každý. Jde to jednoduše, rychle a bez zbytečného papírování či povolovaní. Technicky je to jednoduché, ale právě v tom se skrývá zdroj lehkého začátku, ale náročného boje. Víme, jak se připravit lépe a hlavně, jak na burzu jako na podnikatelský záměr!

 • Pro všechny, kdo se chtějí vzdělávat

  Vzdělání je v tradingu klíčové. Bez základních znalostí a jejich každodenního prohlubování nemáte šanci uspět. Chcete být úspěšní a vědět více, než ostatní? Pomůžeme vám efektivně zvládnout základy a také vyšší stupeň umění zvaného trading!

 • Pro všechny, kdo chtějí šetřit čas a peníze

  Obchodujete na živém účtu, ale nejste si jisti, zda do obchodů vstupujete metodicky správně? Sledujete trendy a nejste si jisti, zda vaše vidění grafů je dobré? Naši signalisté vám pomohou nastavit laťku výše! Benchmark je užitečný, pomáhá širšímu rozhledu a uklidňuje napětí před vstupem do obchodu, a šetří čas!

Pět důvodů, proč byste měli
zhlédnout záznam webináře :

 • 1
  OBJEKTIVITA

  Zjistíte, která cesta je pro vás ta pravá. Objektivně se rozhodnete podle toho, jak se cítíte, jaké máte preference a motivaci. Pomůžeme vám!

 • 2
  ODBORNOST

  O burze si budeme povídat s experty a podnikateli na burze, kteří toto řemeslo ovládají a znají silné i slabé stránky tohoto podnikání.

 • 3
  PODPORA

  Dozvíte se informace o tom, jak vás můžeme na vaší cestě za finanční svobodou a nezávislostí podpořit. Máme zcela jistě nejlepší systém a postup, který jinde na čs. internetu nenajdete! Vzdělávejte se v době krize, i když krize pomine!

 • 4
  INFORMACE

  Na webináři odpovídáme na otázky, které vás budou zajímat. Prostě vám pomůžeme, poradíme. Burza v našem pojetí nezná konkurenční boj. Vydělávat mohou všichni a v dobrém týmu je síla! Přidejte se do skvělé komunity, která si pomáhá, protože se to vyplatí všem zúčastněným!

 • 5
  LETNÍ BURZOVNÍ FESTIVAL 2020

  Absolvujte spolu s námi letní výukový program pro začátečníky i pokročilejší tradery, naučte se využívat podporu komunity. Studujte a na závěr si změřte síly s vašimi kolegy, účastníky tohoto skvělého letního programu. Jako odměna na Vás čekají konzultace zdarma, zajímavé eBooky a další benefity.

Bonus pro účastníky webináře:

eBook na téma Podnikání na burze jako životní styl byl pouze pro účastníky živého vysílání, kteří se zúčastnili ankety na vysílací stránce.

Jsou tohle dost dobré důvody pro to, abyste věnovali hodinku svého času zjištění, jak na skvělou příležitost, která jediná je stabilní a funguje i v době, kdy se hroutí jistoty zaměstnání i v podnikání? Pokud ano,

Na webináři vám dáme možnost pro vstup do všech našich projektů (HNB, WS, TEK) za podmínek, které běžně neposkytujeme. I toto je další důvod, proč byste měli být ve střehu a počkat si na tuto příležitost. Co budete dělat v létě? Vzdělávejte se tam, kde jsou peníze a šance na nezávislé podnikání!

 

Webinář proběhne ve čtvrtek 25. června ve 20:00!

Provede vás Jirka Gajdošík a do živé diskuze se přidají skvělí zajímaví hosté, zkušení tradeři, kteří budou sdílet své zkušenosti se začátky na burze a doporučení, jak začít.

Jirka Mazur

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti.

Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.

Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.

Jirka Gajdošík

Z vysokých manažerských funkcí na levé straně se rozhodl pro cestu pro sebe.

Již více než 6 let se zabývá pouze tradingem a burzovním vzděláváním.

Řídí skupinu burzovních vlčáků, projekt WinSignals a Tajný expertní klub PNB.

Jacques Debruyne

Special guest
Zástupce aliance GOLDSTARWAY a brokerské společnosti GCI Financials.

Jako manažer řídí servis a podporu pro klienty aliance GSW-GCI.

Aleš Andr

Podnikatel na volné noze, full time job trader.

Od činnosti konstruktéra - projektanta přešel k podnikání na burze. Po letech vzdělání dosáhl stupně, kdy burza živí nejen jej, ale i jeho klienty.

Seznamte se s metodami skvělého a úspěšného tradera! Poví nám, jak to dělá, že je již léta úspěšný.

Pavel Sousedík

Zkušený trader, člen týmu WinSignals a TEK PNB.

S burzou začal v roce 2015 v kurzu HNB od JIrky Mazura. Po absolvování kurzu si otevřel svůj živý účet a obchodoval při zaměstnání.

Od února 2020 skončil v zaměstnání a věnuje se na plno obchodování na burze.

Tajný host

Identitu nyní ještě neprozradíme.

Odhalíme až na webináři!

Přejeme hezký den všem a zveme vás do AKCE!

Jirka Gajdošík