Jirka Gajdošík a tým Podnikáme na burze
vás zvou ke zhlédnutí záznamu webináře

FINANČNÍ PÁKA SVOBODY,
ČASU A PENĚZ

Jak změnit ambice a pokusy na burze v podnikání?

Živé vysílání proběhlo ve čtvrtek 11. června od 20:00

Webinář již zhlédlo 0 lidí

Přijďte si pro řešení v (post)zavirované době!

KLÍČ K PODNIKÁNÍ NA BURZE

Jaká máme východiska?

Žijeme v nejisté a turbulentní době. Zavirovaná ekonomika a nejistoty v práci i podnikání. 90  % lidí pracuje jako ve středověku › ráno do práce a večer domů. Doufají, že to bude napořád. Ale chybí v tom  vize svobody a nezávislosti. Podnikatelé jsou na tom lépe, mají více svobody i seberealizace, ale na rozdíl od zaměstnanců pracují téměř pořád...

V nejisté době je jedna jistá věc. Je to příležitost › která je zde stále, nemění se a míra jistot či nejistot je zde pořád stejná. Je to burza a podnikání na burze. Je to nejjednodušší podnikání na  světě, je to čisté podnikání s penězi. Nepotřebujete zde žádná povolování, papíry, složitosti  tak, jak je znáte z práce či z firmy.

Přesto o této příležitosti nemá 99 % lidí příliš znalostí, informací. Podléhají spíše mýtům  a domněnkám. Ale věci jsou jinak. Pojďme si o nich popovídat!

Jaké máme řešení?

Nejdříve je třeba začít › mít motivaci a znát svoje PROČ.

Poté je třeba přidat ty správné informace, příběhy, inspirace a hlavně něco ze zákulisí › zjistit pravdu o tom, jak to funguje lidem, kteří na burze podnikají!

K tomu přidejme správné vzdělání, profesionální demotrading, 7 kroků › jak začít!

A také znejme rozdíl v myšlení "hledače a pokušitele štěstí" a profesionála › podnikatele na burze. Popovídali jsme si o přístupu, řízení rizik, identifikaci příležitostí, plánování a strategiích. Řešení poté příjde na stříbrném podnose...

Obsah webináře:

 • Diskuze s hosty, tradery a podnikateli na burze, o tom - jak začít?
 • Jakými začátky si prošli a jaké problémy řešili a jak?
 • Jak se na burze naučilii hledat příležitosti?
 • Jak vnímají a řídí rizika? Jak dosahují zisku?
 • Jaká doporučení nám dali pro start na burze a proces učení?
 • Jaká je ta správná cesta podnikatele na burze?

To vše a ještě více jsme probírali živě
v online vysílání ve čtvrtek 11.6. od 20:00!

Pro koho je webinář určen:

 • Pro všechny, kdo s tradingem začínají

  Začínáte s tradingem a nejste si jistí, jestli jste na správné cestě? Oceníte radu, pomocnou ruku, pohled někoho jiného, podporu komunity při výběru možností, jak začít na burze? Pak jste zde správně...

 • Pro začátečníky, zájemce i lehce pokročilé, kteří vědí, co chtějí a proč, ale nevědí, jak začít či pokračovat efektivně

  Chtít začít obchodovat na burze pouze kvůli penězům, může být zrádné. Je třeba znít okolnosti cesty, nástrahy a klíčová místa. Je třeba vědět, kde se začínající trader může zacyklit a věci si komplikovat a kde je naopak cesta jasnější a jednodušší. Neboť nejde jen peníze, ale o čas a svobodu.

 • Pro všechny, kdo chtějí v tradingu uspět

  Začít na burze obchodovat může prakticky každý. Jde to jednoduše, rychle a bez zbytečného papírování či povolovaní. Technicky je to jednoduché, ale právě v tom se skrývá zdroj lehkého začátku, ale náročného boje. Víme, jak se připravit lépe a hlavně, jak na burzu jako na podnikatelský záměr!

Čtyři důvody, proč byste měli
zhlédnout záznam webináře:

 • 1
  OBJEKTIVITA

  Zjistíte, která cesta je pro vás ta pravá. Objektivně se rozhodnete podle toho, jak se cítíte, jaké máte preference a motivaci. Pomůžeme vám!

 • 2
  ODBORNOST

  O burze si budeme povídat s experty a podnikateli na burze, kteří toto řemeslo ovládají a znají silné i slabé stránky tohoto podnikání.

 • 3
  PODPORA

  Dozvíte se informace o tom, jak vás můžeme na vaší cestě za finanční svobodou a nezávislostí podpořit. Máme zcela jistě nejlepší systém a postup, který jinde na čs. internetu nenajdete! Vzdělávejte se v době krize, i když krize pomine!

 • 4
  OTÁZKY & ODPOVĚDI

  Na webináři odpovídáme na otázky, které vás budou zajímat. Prostě vám pomůžeme, poradíme. Přidejte se do skvělé komunity, která si pomáhá, protože se to vyplatí všem zúčastněným!

Bonus pro účastníky webináře:

V průběhu webináře jsme prošli naživo praktickou ukázku a postup pro
7 kroků, jak začít na burze.

Jsou tohle dost dobré důvody proto, abyste věnovali hodinku svého času zjištění, jak na skvělou příležitost, která jediná je stabilní a funguje i v době, kdy se hroutí jistoty zaměstnání i v podnikání? Pokud ano,

Na vysílací stránce vám dáme možnost pro vstup do online kurzu HNB VIP Trader 2020 za podmínek, které běžně neposkytujeme. I toto je další důvod, proč byste měli být u toho. Co budete dělat v létě? Vzdělávejte se tam, kde jsou peníze a šance na nezávislé podnikání!

 

Webinář proběhl ve čtvrtek 11. června ve 20:00!

Provedl vás Jirka Gajdošík a do živé diskuze se přidali skvělí hosté, zkušení tradeři, kteří sdíleli své zkušenosti se začátky na burze a doporučení, jak začít.

Jirka Gajdošík

Z vysokých manažerských funkcí na levé straně se rozhodl pro cestu pro sebe.

Již více než 6 let se zabývá pouze tradingem a burzovním vzděláváním.

Řídí skupinu burzovních vlčáků, projekt WinSignals a Tajný expertní klub PNB.

Aleš Andr

Podnikatel na volné noze, full time job trader.

Od činnosti konstruktéra - projektanta přešel k podnikání na burze. Po letech vzdělání dosáhl stupně, kdy burza živí nejen jej, ale i jeho klienty.

Seznamte se s metodami skvělého a úspěšného tradera! Poví nám, jak to dělá, že je již léta úspěšný.

Jirka Mazur

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti.

Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.

Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.

Honza Poslušný

Dlouholetý podnikatel, zkušený a úspěšný trader.

Je absolventem kurzu Hrajeme si na burze, členem Tajného expertního klubu PNB

Jako dlouholetý klient nám předává cennou zpětnou vazbu.

Přejeme hezký den všem a zveme vás do AKCE!

Jirka Gajdošík