Online kurz

HNB VIP TRADER BUSINESS

Podnikáme na burze a máme rádi svůj Tajný Expertní Byznys. Důvodem, proč jej děláme, je to - že se jedná o technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě. Cílem však není podnikání samo o sobě, ale jde o získání hodnot jako jsou peníze, svoboda, nezávislost a čas pro sebe.

  • V průběhu několika měsíců vás naučím pevné základy o burze plus vše to, co jsem se naučil za první dlouhé roky samostudia.
  • Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během dalších let vzdělávání.
  • Za posledních šest let jsem udělal z kurzu Hrajeme si na burze nejznámější online kurz o obchodování na burze u nás.

A to vše BEZ RIZIKA, BEZ KAPITÁLOVÝCH INVESTIC
 a formou akční HRY v podmínkách reálných trhů!


NEJLEPŠÍ ONLINE KURZ NA ČS. INTERNETU

Kurz HNB VIP TRADER 2021 obsahuje:

  • 7 základních částí kurzu HNB v hodnotě 13 990 korun.
  • Prémiová část kurzu - ziskové a bezpečné podnikání na burze v hodnotě 6 990 korun.
  • Základy Technické a Fundamentální analýzy, články a webináře v hodnotě 5 990 korun.
  • SAO a WinSignals, online kurz v hodnotě 6 990 korun.
  • VIP servis a podpora po dobu kurzu, v hodnotě 3 990 korun.
  • Nově od února 2021 knihu ke kurzu › SMARTBOOK pouze za náklady doručení v hodnotě 990 korun.

Kurz ve verzi HNB VIP TRADER a vše k tomu v celkové hodnotě 38 940 korun můžete mít podstatně výhodněji! Získáte ho tak za cenu 11 990 Kč, tedy se 70% zvýhodněním!

Získejte 70% zvýhodnění
na nejlepší online kurz o burze

Klikněte níže a získejte kurz HNB VIP TRADER pouze za 11 990 Kč!

Zvýhodnění lze získat již jen:

Co říkají o kurzu absolventi?

Proč absolvovat kurz HNB VIP TRADER, jak kurz hodnotí absolventi
a co zásadního jim absolvování kurzu přineslo?

Projekt Hrajeme si na burze mě naučil obchodovat na burze tak, abych se tam dlouhodobě udržel, dal mi znalosti trendového obchodování a jak si díky Situační Analýze Online grafy dobře načíst a otevírat své obchody ve směru trendu.
Pavel Sousedíkabsolvent kurzu HNB
Moje obchodování na burze se dělí na dvě období. Jedno je před kurzem - období temna...A druhé od kurzu - to už je daleko veselejší období, kdy už moje obchodování začalo být stabilní.
Aleš Andrabsolvent kurzu HNB
Kurz HNB jsem absolvoval dvakrát a i dnes se k němu vracím. Přinesl mi náhled na burzu jako takovou a naučil mne bezpečně obchodovat. Kurz doporučuji všem, kteří to s burzou myslí vážně.
Jan P., absolvent kurzu HNB, člen TEK, odběratel WS
Kurz jsem absolvoval tuším v roce 2016, a těžím z těchto materiálů doteď a i se ke kurzu průběžně vracím, hlavně k tématům o technické analýze. Kurz je velmi obsahově našlapaný a dobře logicky poskládaný že i úplný začátečník se během pár týdnů dobře orientuje.
Radek Č., absolvent kurzu HNB
Absolvoval jsem poslední verzi kurzu Hrajeme si na burze. Velmi oceňuji pravidlo 80/20 a to nejen na burze, ale i v praktickém životě. Jsem vděčný, že právě tímto způsobem je kurz pojat, neboť nemám v úmyslu se učit něco, co nepotřebuji a nechci se nechat zahltit nepravdivými informacemi, které kolují různě na internetu. Kurz mi ve zhuštěné formě přinesl všechno to, co jsem se potřeboval dozvědět o burze, obchodování, SAO atd.
Radek P., absolvent kurzu HNB
HNB je rozhodně zcela zásadní. Alespoň pro mne určitě! Nálev informací, jejich obsah a síla, kterou je nutno zkousknout je enormní. Mít přístup k těmto informacím je opravdu užitečné, protože se k nim člověk může vracet a i po několikáte nalézt nové a inspirativní AHAAA informace.
Michal S., absolvent kurzu HNB, člen TEK