- HNB VIP TRADER BUSINESS 2018 -

Extra tajná akce pouze pro:

 • Klienty WINSIGNALS NA ZKOUŠKU
 • Klienty akce START S WINSIGNALS

Tato akce je tajná, protože je přístupná výhradně z interní stránky po registraci do informací o WinSignals!

Připravili jsme pro vás opravdu dobrou nabídku, která není jinde dostupná! Víme, že si mnoho z vás chce projít online kurz HNB VIP TRADER a pouze čekáte na příležitost, abyste si propojili potenciál WinSIgnals a praktické dovednosti a know-how k tomu, jak podnikat na burze. Zde je!

Zároveň upozorňujeme, že toto je jediná nabídka a možnost pro vstup do kurzu za opravdu mimořádně dobrých podmínek. Přidali jsme pro vás i variantu účasti kurzu na splátky, víme - kde potřebujete pomoc.

A protože si jistě chcete užívat svůj čas, mohu vás ujistit, že vše budete mít k dispozici v záznamu, trvale a s naší plnou podporou kdykoliv!

Tak příležitost neprošvihněte!  Jirka Mazur

Časově omezeno > se zvýhodněním 60 a 21 %!

Do nákladů s DPH, nebo bez... Nebo na splátky! Objednejte do

PÁR SLOV O TOM, PROČ VÁS ZVU DO AKCE:

Poznámka: Tuto krátkou videopozvánku jsem natočil v květnu. Na žádost mnohých z vás akci pouštím ještě jednou, ale před létem naposledy. Jak to bude na podzim, aktuálně nevím... Akce dnes je o tady a teď. Vše ve videu je aktuální + přidávám možnost objednávky na splátky. Prostě to využijte! Jirka

ODHALUJI SVŮJ OSOBNÍ PŘÍBĚH NA BURZE:


INFORMACE A POZVÁNKA DO ONLINE KURZU

- HNB VIP TRADER BUSINESS 2018 -

NEJLEPŠÍ ONLINE KURZ NA ČS. INTERNETU

Pouze zde lze objednat kurz výhodněji bez DPH nebo na splátky!

Tato možnost platí ještě:

To znamená, že pouze dočasně si můžete objednat nejlepší kurz o obchodování na burze tak, jak potřebujete. Jste-li plátce DPH, objednejte si jej ve variantě s DPH a dejte si jej do nákladů své firmy. Jste-li neplátce, objednejte si jej ve variantě bez DPH a ušetřete 21 % z ceny. Mimořádně lze tento kurz objednat i na splátky - prostě chytré cashflow... Toto řešení bude možné pouze omezenou dobu - proto tuto možnost využijte včas!

Jsou to nejlepší podmínky pro vstup do kurzu, které kdy byly!

Ale platí pouze teď pro zájemce s WinSignals ⇒ neplánuji jejich opakování!


 • Pouze dnes se slevou 60 %!
 • Pouze dnes a z této stránky s možností ušetřit 21% DPH!
 • Pouze z této stránky lze objednat kurz i na splátky, ušetříte tak svoje cashflow...
 • S další takto výhodnou akcí při jiné příležitosti nepočítám!

Toto jsou zásadní důvody, proč využít akci ihned!

Přátelé, již pouze několik dnů máte ode tuto naprosto nejvýhodnější nabídku pro vstup do kurzu.

Mám pro vás důležité upozornění: Tyto podmínky jsou dočasné a během krátké doby je zruším!

Důkladně zvažte výhodné podmínky této mimořádné nabídky:

» Standartní ceny tohoto kurzu v plné verzi je 14.990 korun, pouze dnes to máte o 60% výhodněji !

» Běžně lze objednávat tento kurz pouze s DPH. Dočasně je možná výhoda ⇒ pouze dnes ušetříte dalších 21% !

» Z této stránky si můžete obejdnat kurz mimořádně i na splátky. Ušetříte tak svoje cashflow...

» Součástí kurzu je nadstandartní VIP podpora a servis, kurz máte k dispozici trvale! Tato možnost je naposled!

Myslím, že toto je opravdu dobrý důvod udělat a akci ihned a získat pro sebe nejlepší online kurz o obchodování na burze na čs. internetu, kterým prošlo více, než 1400 lidí. Dáte to tedy ještě dnes? Není na co čekat!


DALŠÍ 3 DŮVODY, PROČ BYSTE MĚLI VYUŽÍT TUTO NABÍDKU JIŽ DNES!

 • 1
  Dáte si šanci a příležitost!
  Podnikání na burze není pro každého. Na jedné straně jde o technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě. Na druhé straně má svoje úskalí a rizika. Je dobré naučit se tyto základy a získat zkratku!
 • 2
  Naučíte se podnikání na burze bez rizika!
  Náš kurz se jmenuje Hrajeme si na burze. Ujišťuji vás ale, že se nejedná o nějakou hru. To slovo "hrajeme si" znamená, že toto podnikání vás naučíme na demo platformě, která z 90% simuluje podmínky reálných trhů a připravíme vás důkladně na live trading a podnikání s penězi. Měníme postupně hru na burze ve hru profesionální a následně v podnikání. A to vše bez rizika ztráty peněz i času!
 • 3
  Získáte kompetence a prověříte schopnosti!
  Absolvováním kurzu získáte dovednosti a kompetence burzovního obchodníka a spekulanta. Cílem je ale kvalifikované řízení peněz, kapitálu a podnikání na burze. V průběhu kurzu potrénujete mysl na peníze, prověříte si svoje schopnosti a zjistíte, kde jsou vaše limity, nebo příležitosti. Získáte skvělé základy a zkratku, o které si ostatní mohou nechat pouze zdát!

A ještě pár důležitých okolností ke zvážení!

Přátelé - ano, je to tak. Právě dnes máte VIP podmínky za to, že jste udělali rozhodnutí a jste právě na této stránce! A také si píšete o možnost vstupu do kurzu! Proto máte dnes VIP status a lepší podmínky. Na delší dobu opravdu naposledy! 

Řešíte cenu a podmínky, nebo slevy? Na burze lze během pár minut vydělat tolik peněz, že stát někde ve frontě na slevu se prostě nevyplatí. Raději se staráme o svoje peníze! Navíc když si vezmete, že tento kurz stojí v zásadě pouhých 200-250 pips cenového pohybu jednoho aktiva na burze... Nebo že za směšnou cenu získáte čas, efektivní zkratku...

Kolik stojí vaše hodina experimentování a hledání? Tento kurz stojí jako 30 hodin kvalifikované práce... To je za hubičku oproti tomu hledat a učit se něco stovky hodin... Ale vy jistě počítat umíte! Tak jděte na to a podívejte se na nabídku, která je před vámi. Je jen na chvíli...


O ČEM JE DNES TATO SPECIÁLNÍ NABÍDKA?

NAUČÍTE SE SVŮJ TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS!


Když jsem před léty začínal na burze já, chyběla mi taková zkratka k tomu, jak začít efektivně. Vy jste za pár týdnů či měsíců získáte to, co jiným trvá měsíce a roky. Vyzkoušíte si na burze své první spekulace a také náš online kurz. Získáte skvělé návody, postupy, know-how a zkratku pro své nové podnikání. Pokud se jich přidržíte, ušetříte další zbytečné experimentování a četné cesty, které vedou do slepých uliček. Téma, které se zdá na první pohled pro vás již samozřejmé, jsme precizovali několik let... To je další vaše zkratka! Pokračujte na své cestě s námi! Proč?


CO ZÍSKÁTE DÁLE?
7 klíčových důvodů, proč byste měli pokračovat

Ano, zcela jistě to teď můžete vzdát. Říct si, že to další zvládnete sami. Pustit se do dobrodružství na burze a zvolit dlouhou cestu zkoušení, experimentů a pokusů. Nabízím Vám ale podstatně lepší řešení! Prostě pojďte do toho s námi a získejte naše know-how, inspirace, zkratky a návody!

          Zde je 7 klíčových důvodů, proč byste měli jít do toho:

 • 1
  Dostanete opravdu dobré základy!

  Již během čtyř částí zjistíte, jak burzy fungují a kde pro vás vznikají ziskové příležitosti pro řízení peněz. Naučíte se pracovat s online obchodní platformou a zjistíte, která aktiva jsou pro spekulace na burze nejlepší.

 • 2
  Identifikace ziskových situací.

  Již v páté části položíte základy pro to, abyste se na burze a v grafech lépe orientovali a začnete od píky - základy fundamentální a technické analýzy. Postupně se s námi propracujete k tomu nejlepšímu a nejjednoduššímu - k naší Situační Analýze Online, v rámci které vás za málo času naučíme z trhu získávat hodně důležitých informací!

 • 3
  Obchodujeme bezpečně!

  Otevírat či zavírat pozice na burze, nahánět čísla a příležitosti jako zajíce, to se rychle naučí každý z vás. Ale udělat ze spekulací na burze trvale ziskové a bezpečné podnikání, to si vyžaduje jisté postupy a myšlení. Začneme tou bezpečností a tím, jak mít rizika z obchodování na burze pod kontrolou! Navazujeme zde na konkrétní zkušenosti naše i tisícovky kolegů a klientů.

 • 4
  Obchodujeme ziskově!

  Na burze řešíte pouze dvě možnosti, cena aktiv může pouze růst, nebo klesat. Otevíráte pozice a chcete vydělávat co nejvíce peněz. Podle nátury jsou někteří obchodníci opatrní a postupně si ubírají kapitál na špatně stanovených Stoplossech. Jiní jsou lační po zisku a prostě dělají chyby - neberou zisk tehdy, když je a tápou v rozhodování... Zkrátka, i ziskové obchodování má svoje tajemství, o kterých je dobré vědět!

 • 5
  Prémiové video...

  Spíše bych měl napsat - TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ NA ZÁVĚR! Nejdůležitější znalosti a dovedností, které vás dovedou mezi 10 % vítězů! Rozdíly mezi Demo a Live tradingem. Jak na profesionální Demo trading. Návyky pro úspěšné investování... Plus moje 3 extra tipy pro vás! Lekce nabušená návody a doporučeními, bez kterých raději burzu ani nezkoušejte!

 • 6
  Obsah kurzu VIP Trader Business navíc:

  Verze kurzu VIP Trader Business pokračuje skvělou sérií obsahu, ve které dostanete základy technické a fundamentální analýzy a naučíte se rozumět grafům jednoduše, bez složitostí a také přehledně. Přidáváme svoje know-how Situační Analýzu Online i to, jak děláme naše WinSignals - obchodní predikce s úspěšností 75-90 %. Naučíme vás to!

 • 7
  Z hraní na burze přejdete na podnikání!

  Hrajeme si na burze - tento přístup je zejména o tom, učit se bez rizika. Ale mám na mysli samozřejmě hru s návyky a přístupem profesionálů. Během kurzu zjistíte, jak postupně přeměnit hru v chytré podnikání s penězi.


Získejte dnes pro sebe zkratku a základy pro svůj Tajný Expertní Byznys!

ONLINE KURZ

HNB VIP TRADER BUSINESS!

Kolik stojí celý kurz běžně & jaká je nabídka pro Vás pouze dnes?

Běžně prodávám tento informacemi a návody nabitý kurz za částku 14.990 korun + DPH! 

Protože jste ale právě získali výhodu mimořádné nabídky a záleží mi na tom, aby toto know-how pro vás bylo dostupné a pomohlo vám, nabídnu vám dnes podmínky, ze kterých budete nadšeni! Ale pozor, pouze teď a pouze pro Vás. Tajná akce... Dnes mám pro vás tyto možnosti:

 • 1
  CELÝ KURZ HNB VIP TRADER BUSINESS

  Plná verze online kurzu v té nejlepší verzi. Zkrácenou verzi Prémium již ani nenabízím! Mezi klienty jde o preferovanou a nejvíce objednávanou verzi kurzu, prostě pro sebe chtějí to nejlepší! Dostanete pro sebe to nejlepší a zaměříte pozornost více sami na sebe a na to, jak používat návody z kurzu ve své praxi samostatně!Toto dnes získáváte o 60 % levněji, to jest za částku pouze 5.990 korun + DPH získáte celý online kurz v hodnotě 14.990 korun!

 • 2
  POUZE DNES SI MŮŽETE VYBRAT ZE DVOU MOŽNOSTÍ

  Dnes si můžete vybrat, zda jako firma plátce DPH si chcete dát tento kurz do nákladů svého podnikání a využít nárok na vratku DPH... Nebo využijte možnost získat dnes kurz levněji o 21% jako neplátce - tato možnost je ale časově omezena!

 • 3
  DNES MŮŽETE MÍT KURZ I NA SPLÁTKY! PROČ?

  Toto je nabídka určená zejména pro klienty WinSignals. Jsme si vědomi, že jednorázovou koupí kurzu mohou být jednorázové výdaje v kombinaci s kurzem vyšší. Proto dnes můžete využít možnosti pořídit si kurz na splátky a chytře využít přijatelného cashflow z této investice!


Tuto individuální nabídku pro vás budu držet pouze

Dnes máte možnost si objednat službu v jedné ze tří variant:

» Pokud jste plátci DPH nebo rezidenti Slovenské republiky, pak klikněte na tlačítko vlevo.

» Pokud jste čeští rezidenti a nejste plátci DPH, klikněte níže na tlačítko uprostřed a objednejte si službu levnější o DPH.

» Pro objednávku kurzu na splátky lze vybrat pouze variantu s DPH, ale s dobrým cashflow! 

   Po kliknutí na vybranou variantu se vám otevře stránka s formulářem!

Pro plátce DPH

nebo objednávku ze Slovenska

Pro neplátce DPH

pouze pro klienty ČR

Na splátky s DPH

pro klienty ČR i SK
Cena se slevou 60 % včetně DPH
18.138 včetně DPH
7248.00 Kč
Jednorázová úhrada pro plátce
Objednat

Plná cena kurzu je 14 990 Kč + DPH 21%.
Pro klienty WinSignals dnes sleva 60 %.
K ceně je připočítáno DPH 21%
Výsledná cena pro plátce DPH je 7 248 Kč.
Dáte-li si kurz do nákladů podnikání, můžete využít vratku DPH ve výši 1 258 korun.
Toto je cena pro plátce DPH a objednavatele kurzu ze zahraničí.

Levněji o 60 % a splátky včetně DPH
18.138 Kč
990.00 Kč
1 + 7 splátek (490 Kč + 7 x 990 Kč)
Objednat

Plná cena kurzu je 14 990 Kč + DPH 21%.
Pro klienty WinSignals dnes sleva 60 %.
V této variantě je kurz možné mít na splátky 1+7.
První splátka je 490 korun (19 EUR) včetně DPH.
Další splátky jsou 7 x 990 korun (39 EUR) s DPH.
K ceně je již započítáno DPH 21%.
Výsledná cena je tedy 7 420 Kč (292 EUR)
Tuto variantu si můžete dát do nákladů.
Toto je cena pro plátce DPH a objednavatele kurzu ze zahraničí.

ÚPLNÝ POPIS NABÍDKY V TÉ NEJLEPŠÍ VARIANTĚ:

- HNB VIP TRADER BUSINESS 2018 -

Online kurz "Hrajeme si na burze" jsme pro Vás

nachystali v té nejlepší verzi HNB VIP TRADER BUSINESS.

Běžná cena tohoto nabízeného kurzu je 14.990 korun. 

Pouze v rámci této mimořádné nabídky můžete o 60 % výhodněji
s kurzem VIP TRADER BUSINESS získat celý obsah v hodnotě 14.990 korun!

S nejlepší verzí kurzu HNB BUSINESS získáte:

7 základních částí kurzu PREMIUM a další obsah BUSINESS - videa, eBooky ve formě PDF, komentáře a servis, podpora online + 1 prémiovou část + webináře.

Obsah základní části kurzu:

 • 1
  Jak začít na burze a základy burzovních spekulací, terminologie.
 • 2
  Demo obchodování a demo platforma zdarma.
 • 3
  Jak na Demo obchodování a nastavení na demo platformě.
 • 4
  Pravidlo 90/10 a výběr aktiv pro obchodování. CFDs a Forex Trading.
 • 5
  Identifikace ziskových situací, Situační Analýza Online.
 • 6
  Obchodujeme bezpečně. Riskmanagement a postup pro řízení rizik.
 • 7
  Obchodujeme ziskově. Zásady a Pravidla pro ziskové řízení investic.
 • 8
  Prémiová část a video. Návyky pro úspěšné investování. Demo a Live Trading.

K základnímu kurzu HNB PREMIUM navíc v této BUSINESS verzi:

 • Základy Technické a Fundamentální analýzy & články a webináře v hodnotě 1990 korun, samostatně neprodejný. V nové verzi 2017 jsme přidali obsah!
 • SAO a WinSignals - online kurz v hodnotě 4.990 korun, samostatně neprodejný. Zde se naučíme více dělat Situační Analýzu Online. Probereme si SAO v kontextu technické analýzy i používání dalších metod hodnocení trhů (indikátorů, fundamentálních zpráv atp.). Do této části přidáme naše know-how, jak jsme 2,5 roku dávali do trhů Trading Signály s 90% úspěšností, WinSignals. Naučíte se tomuto přístupu pro své vlastní potřeby. Přidáme jednoduchý Riskmanagement a řízení obchodních pozic. Cílem je profesionalizace obchodních a rozhodovacích postupů v rámci řízení investic s ohledem na Zásady bezpečného a ziskového obchodování. Naučíme vás vaše signály do trhů a vaše postupy sdílet s kolegy. Plus online webináře a SAO k tématu!

 • VIP servis a podpora po dobu kurzu. Můžete očekávat technickou podporu i aktivní přístup našeho týmu při řešení všech otázek, řešících témata kurzu.

 • Nadstandardní servis a podpora týmu kurzu pro účastníky (zejména pro práci s platformou pro obchodování).

Dostanete pro sebe to nejlepší a zaměříte pozornost více sami na sebe a na to, jak používat návody z kurzu ve své praxi samostatně! Toto dnes získáváte o 60 % levněji, to jest za částku pouze 5.990 korun (příp. 235 EUR) + DPH, získáte celý online kurz v hodnotě 14.990 korun!

Celý kurz ve verzi Business trvá cca 16 týdnů, v rámci kterých získáte základy burzovních spekulací, základy finančního vzdělání o fungování finančních trhů a základní kvalifikaci pro individuální trading.


Průběh kurzu.

Kurz jsem rozdělil na 7 + 1 částí, které vám budu postupně zasílat emailem a budu je postupně zveřejňovat v členské sekci, vždy krátké video, technické video, návody, úkoly a sumář informací v PDF. Stručně. Průběžně témata kurzu komentujeme v rámci uzavřené FB skupiny. V rámci kurzu můžete využít servis a informační podporu. Od druhé poloviny kurzu spouštíme také obsah kurzů TA & FA a SAO & WINSIGNALS pro verzi kurzu HNB BUSINESS.

Pokud vás bude zajímat více, pohledejte si informační zdroje o burze na internetu. Nicméně doporučuju v této fázi věci zbytečně nekomplikovat a vpouštět do hlavy pouze to důležité. I tak toho bude postupně hodně.

Nicméně tento online kurz budete vlastnit trvale a k jeho obsahu se můžete kdykoliv vracet. Pokud nebudete stíhat jednotlivá témata kurzu, můžete se k nim vrátit kdykoliv později a dodatečně také využít potřebný servis a podporu. V rámci VIP Traders verze kurzu získáte základy burzovních spekulací, základy finančního vzdělání o fungování finančních trhů a základní kvalifikaci pro individuální trading. Vaši kvalifikaci rozšíříme o know-how pro tvorbu a užití signálů pro obchodování a další dovednosti.

Máte mé slovo na kvalitní a informačně nabitý obsah,
pokud ale...

...bezprostředně po 3. části kurzu zjistíte, že dané informace nejsou pro Vás a nepřinášejí Vám žádnou hodnotu, obratem Vám vrátím peníze. Tuto garanci je třeba využít před zveřejněním 4. části kurzu a to písemnou formou na adresu společnosti nebo emailem.

Chci v kurzu pouze opravdové zájemce! Děkuji za pochopení.

Jirka Mazur
Váš průvodce burzou a team kurzu HNB VIP TRADER


Jste rozhodnutí pro svou variantu objednávky?

Pokud ano, vyberte si a pokračujte!

Máte čas ještě:

Dnes máte možnost si objednat službu v jedné ze tří variant:

Pro plátce DPH

nebo objednávku ze Slovenska

Pro neplátce DPH

pouze pro klienty ČR

Na splátky s DPH

pro klienty ČR i SK
Cena se slevou 60 % včetně DPH
18.138 včetně DPH
7248.00 Kč
Jednorázová úhrada pro plátce
Objednat

Plná cena kurzu je 14 990 Kč + DPH 21%.
Pro klienty WinSignals dnes sleva 60 %.
K ceně je připočítáno DPH 21%
Výsledná cena pro plátce DPH je 7 248 Kč.
Dáte-li si kurz do nákladů podnikání, můžete využít vratku DPH ve výši 1 258 korun.
Toto je cena pro plátce DPH a objednavatele kurzu ze zahraničí.

Levněji o 60 % a splátky včetně DPH
18.138 Kč
990.00 Kč
1 + 7 splátek (490 Kč + 7 x 990 Kč)
Objednat

Plná cena kurzu je 14 990 Kč + DPH 21%.
Pro klienty WinSignals dnes sleva 60 %.
V této variantě je kurz možné mít na splátky 1+7.
První splátka je 490 korun (19 EUR) včetně DPH.
Další splátky jsou 7 x 990 korun (39 EUR) s DPH.
K ceně je již započítáno DPH 21%.
Výsledná cena je tedy 7 420 Kč (292 EUR)
Tuto variantu si můžete dát do nákladů.
Toto je cena pro plátce DPH a objednavatele kurzu ze zahraničí.


OPRAVDU JEŠTĚ POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ KE KURZŮM?

TADY JSOU:

TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS 2018!

 • Lepší a v novém formátu ⇒ nový formát & větší rozsah & nejlepší servis!
 • Výhodnější podmínky levnější & více muziky za méně peněz!
 • Získáte více základy burzovních spekulací, Situační Analýzy Online i tvorby a práce s WinSignals!
 • Můžete se připojit do privilegované VIP skupiny PNB Tajného Expertního Klubu na FaceBooku, funguje přes 3 roky a je zde akce každý den!
V průběhu několika měsíců Vás naučím pevné základy o burze plus vše to, co jsem se naučil za první dlouhé roky samostudia.

Získáte to, co jsem naučil i tisícovky dalších lidí během dalších let vzdělávání.

Za poslední čtyři roky jsem udělal z kurzu Hrajeme si na burze nejznámější online kurz o obchodování na burze u nás.

Získáte i vstupenku do nástavby ke kurzu a sice do PNB Tajného Expertního Klubu a k informačnímu servisu WinSignals!
Jirka Mazur

A to vše BEZ RIZIKA, BEZ KAPITÁLOVÝCH INVESTIC

 a formou akční HRY v podmínkách reálných trhů!

Vezměte prosím na vědomí, že v tomto kurzu si hrajeme. Hrajeme si, abychom se něco naučili. Hrajeme si profesionálně, podle určitých pravidel, která jsou naháněčům na burzy neznámá. Oni totiž chtějí naše peníze. My chceme vydělávat to, co se v tom gigantickém penězovodu světových burz nachází. To je zatracený rozdíl.

Postupně měníme hru na burze ve hru profesionální a následně v podnikání. Připojte se!

Přijdete sami na jednu úžasnou věc:

Pochopíte těch pár věcí, které vám řeknu, uděláte to, co uvidíte na videích a vyzkoušíte si vše bez rizika formou hry v podmínkách reálných trhů, zjistíte, jak se věci mají.

A navíc přidám vše, na co jsme přišli spolu se stovkami mých klientů v praxi za posledních 14 let. Jednoduše a srozumitelně.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO, VE KTERÉM VÁM POVÍM VÍCE O PRŮBĚHU KURZU:

Když jsme uvedli pro veřejnost verzi kurzu VIP Trader, psali nám zájemci o vstup do něj ještě týdny a měsíce po uzavření vstupu. Pro ně i pro vás jsem natočil následující video o tom, jak to vypadá uvnitř kurzu. Pokud si myslíte, že se vám to hodí pro vaše rozhodování, koukněte se na něj. Myslím, že 17 minut videa o obsahu toho, do čeho hodláte investovat nejen peníze, ale i čas a energii, vám dá ty potřebné informace.

Jenom dodávám, že celý tento obsah máte následně trvale k dispozici a můžete se k němu kdykoliv vracet! Verzi kurzu HNB VIP TRADER jsme inovovali, rozšířili, přidali jsme texty i videa. Je to prostě HNB VIP TRADER BUSINESS.

Jirka Mazur

Pozn.: Toto video bylo natočeno k původnímu kurzu. Nyní nabízíme zcela novou a obsáhlejší verzi, která je dostupná spolu s dalším VIP servisem.

Jak to nově vypadá ve členské sekci informacemi nabitého kurzu HNB VIP TRADER BUSINESS?

Jak to nově vypadá ve členské sekci a informacemi nabité VIP PNB Tajné Expertní Klub skupině na Facebooku?


Stačí vám tyto dodatečné informace?

Pokud ano, pokračujte v objednávce!

Máte čas ještě:

Dnes máte možnost si objednat službu v jedné ze tří variant:

Pro plátce DPH

nebo objednávku ze Slovenska

Pro neplátce DPH

pouze pro klienty ČR

Na splátky s DPH

pro klienty ČR i SK
Cena se slevou 60 % včetně DPH
18.138 včetně DPH
7248.00 Kč
Jednorázová úhrada pro plátce
Objednat

Plná cena kurzu je 14 990 Kč + DPH 21%.
Pro klienty WinSignals dnes sleva 60 %.
K ceně je připočítáno DPH 21%
Výsledná cena pro plátce DPH je 7 248 Kč.
Dáte-li si kurz do nákladů podnikání, můžete využít vratku DPH ve výši 1 258 korun.
Toto je cena pro plátce DPH a objednavatele kurzu ze zahraničí.

Levněji o 60 % a splátky včetně DPH
18.138 Kč
990.00 Kč
1 + 7 splátek (490 Kč + 7 x 990 Kč)
Objednat

Plná cena kurzu je 14 990 Kč + DPH 21%.
Pro klienty WinSignals dnes sleva 60 %.
V této variantě je kurz možné mít na splátky 1+7.
První splátka je 490 korun (19 EUR) včetně DPH.
Další splátky jsou 7 x 990 korun (39 EUR) s DPH.
K ceně je již započítáno DPH 21%.
Výsledná cena je tedy 7 420 Kč (292 EUR)
Tuto variantu si můžete dát do nákladů.
Toto je cena pro plátce DPH a objednavatele kurzu ze zahraničí.


POKUD JEŠTĚ POTŘEBUJETE NĚJAKÉ PROMO,

MÁTE ZDE NAVÍC PÁR INFORMACÍ:

Pouze DNES za podmínek, které jsou absolutně
utajeny pro širší veřejnost, můžete získat návod na svůj

TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS 

NAJDĚTE PRO SEBE TAJNOU CESTU INVESTORA K ŽIVOTU PLNÉMU PENĚZ, ADRENALINU I VÁŠNĚ!


PŘEČTĚTE SI NÍŽE, PROČ PREZENTUJEME PODNIKÁNÍ NA BURZE JAKO

TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS 

MĚNÍME POSTUPNĚ HRU NA BURZE V CHYTRÉ PODNIKÁNÍ!


Proč jsou tyto informace tajné?

Proč vám je dávám zrovna dnes?

PROČ VÁM DNES CHCI PŘEDAT NÁVOD:

 • Jak získat dovednosti expertního byznysu?
 • Jak se naučit triky a postupy investorů, které jsou tajné?
 • Jak přežít, zvítězit, vydržet na burze a proměnit podnikání ve vášeň?
 • Jak se naučit nejjednodušší, ale rizikové podnikání, jak vše zvládnout a užívat si?

BUDOUCNOST PATŘÍ TĚM, KDO VIDÍ MOŽNOSTI JEŠTĚ PŘED TÍM,
NEŽ SE STANOU JASNĚ VIDITELNÝMI!

 


ODHALÍM TEĎ!

Právě dnes můžete získat kurz

HNB VIP TRADER BUSINESS

za nejlepších podmínek, co kdy byly!

Právě dnes můžete získat skvělé informace, návody a postupy, know-how a účinnou zkratku ke svému Tajnému Expertnímu Byznysu & podnikání na burze!
Právě dnes vám prozradím, proč je podnikání na burze v mnoha ohledech utajeno a proč je to pro mě něco jako TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS a pro vás skvělá příležitost! Ale pouze v tento okamžik!

Nepropásněte svou šanci! Netrvá věčně!

 • Právě dnes můžete na získat kurz HNB VIP TRADER BUSINESS za nejlepších podmínek, co kdy byly!
 • Právě dnes lze získat pouze v tajné akci VIP obsah nejlepšího kurzu o burze na čs. internetu za mimořádnou cenu zvýhodněnou o 60 %!
 • Právě dnes můžete získat nárok na přijetí do uzavřené Facebook skupiny a společnosti podobně naladěných lidí, kterou je náš PNB Tajný Expertní Klub!
 • Právě dnes vám prozradím, proč je podnikání na burze v mnoha ohledech utajeno a proč je to pro mě něco, jako TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS a pro vás příležitost!

OPRAVDU, JE TO TAK!  ONLINE KURZ

HNB VIP TRADER BUSINESS ZA NEJLEPŠÍ CENU, CO KDY BYLA!

TO, CO JE DNES OPRAVDU TAKÉ TAJNÉ, JSOU...

VAŠE CENA A PODMÍNKY!

 • Již víte, že kurz Hrajeme si na burze v jeho nejlepší verzi je běžně k mání za částku 14.990 Kč. Obsah, rozsah i podpora mají jistě hodnotu vyšší. Vždyť za relativně malou sumu získáváte know-how, které byste možná studovali několik let. Nicméně, naše postupy tajím, jsou mimo kurz nedostupné!

 • Je třeba vědět, že v opravdovém obchodování na burze jde o příliš mnoho peněz na to, abyste riskovali ztráty z neznalostí či experimentů. A také jde samozřejmě o takové hodnoty, jako jsou čas a svoboda. ČAS, který získáte tím, že pro sebe najdete zkratky, může pro vás mít nedozírnou hodnotu. Navíc peněz můžete mít, kolik vám to vaše hlava dovolí, ale čas máte pouze jeden a je na vás, jak jej využijete. Náš kurz šetří čas a peníze. Proto můžete následně peníze a čas vydělávat!

CELÝ TENTO KURZ V PLNÉ VERZI + VIP PODPORA BĚŽNĚ STOJÍ:

14.990 korun!

POUZE DNES VÁM DÁM CELÝ TENTO KURZ V PLNÉ VERZI + BONUSOVÝ OBSAH + VIP PODPORU

za částku 5.990 korun!!!

Plných 60 % dolů! Ale zachovány všechny výhody!

Dnes tedy ceny spadly na absolutní dno...

OTÁZKA

Víte, co udělá chytrý spekulant,
když jsou ceny na dně?

ODPOVĚĎ

Přece nakupuje..!

Z LOGISTICKÝCH DŮVODŮ ČASOVĚ OMEZUJI NA

Dnes máte možnost si objednat službu v jedné ze tří variant:

Pro plátce DPH

nebo objednávku ze Slovenska

Pro neplátce DPH

pouze pro klienty ČR

Na splátky s DPH

pro klienty ČR i SK
Cena se slevou 60 % včetně DPH
18.138 včetně DPH
7248.00 Kč
Jednorázová úhrada pro plátce
Objednat

Plná cena kurzu je 14 990 Kč + DPH 21%.
Pro klienty WinSignals dnes sleva 60 %.
K ceně je připočítáno DPH 21%
Výsledná cena pro plátce DPH je 7 248 Kč.
Dáte-li si kurz do nákladů podnikání, můžete využít vratku DPH ve výši 1 258 korun.
Toto je cena pro plátce DPH a objednavatele kurzu ze zahraničí.

Levněji o 60 % a splátky včetně DPH
18.138 Kč
990.00 Kč
1 + 7 splátek (490 Kč + 7 x 990 Kč)
Objednat

Plná cena kurzu je 14 990 Kč + DPH 21%.
Pro klienty WinSignals dnes sleva 60 %.
V této variantě je kurz možné mít na splátky 1+7.
První splátka je 490 korun (19 EUR) včetně DPH.
Další splátky jsou 7 x 990 korun (39 EUR) s DPH.
K ceně je již započítáno DPH 21%.
Výsledná cena je tedy 7 420 Kč (292 EUR)
Tuto variantu si můžete dát do nákladů.
Toto je cena pro plátce DPH a objednavatele kurzu ze zahraničí.


POZOR!!!

TATO CESTA A NÁVODY JSOU VHODNÉ PRO:

Investory, spekulanty a burzovní hráče, kteří již prohánějí peníze na Forexu, v komoditách, opcích a chtějí si zkrátit cestu, ušetřit čas a získat nové impulsy!

Pro profesionály, pro více i méně zkušené.

Pro věčné studenty a pokušitele štěstí.

Pro nové zájemce o cool tajný expertní byznys!

Tuto ojedinělou příležitost finančního vzdělání online formou
již uchopilo více než 1570 lidí před Vámi...

Akci nebudu v žádném případě pouštět na veřejnost! 
Nebudu dělat žádnou kampaň!
Nepozvu nikoho, kdo neprojeví opravdový zájem!

            Prostě TAJNÁ AKCE!

Návod pro TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS a tajnou cestu investora za naprosto
skvělých podmínek pouze pro léto 2018 
ode mě dostanete pouze vy,
kteří projevíte vážný zájem a stihnete akci udělat ihned!

POZOR, TOTO JE OPRAVDU TAJNÁ AKCE!

Proč pro vás máme naše nejlepší know-how, díky kterému se drží na burze většina našich klientů, zatím co běžně jich 90 % neuspěje?
Proč je burza tajný expertní podnik a jak získat návod pro cestu investora k životu plnému peněz, adrenalinu i vášně?

Proč považuji podnikání na burze za

TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS? 

 Toto si přečtěte níže!

 

A také více informaci o kurzu HNB VIP TRADER BUSINESS!

Proč je podnikání na burze něco jako
TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS?

Když jsem kolem roku 2000 začal studovat příležitost vydělávání peněz na burze, hledal jsem oficiální informace a návody všude možně. Moc jich k dispozici nebylo. Burza mě celkem pohltila. Fascinovala mě příležitost pro technicky a technologicky nejsnadnější podnikání, jaké je k dispozici. Čistá práce s penězi. Žádní zaměstnanci, žádný marketing, logistika, neplatiči, účetnictví, úředníci. Bylo a je to podnikání, kdy nebylo najednou zapotřebí téměř nic z toho, co jsem řešil 10 let v klasickém podnikání, ve kterém jsem protočil stovky miliónů korun ročně, aby na konci zbylo relativně málo.

Co jsem zjistil během prvních pár let podnikání na burze?

V prvé řadě to, že věci se mají jinak, než jak uváděly oficiální zdroje, literatura, weby, média. Jejich podstatou byla a je jistá manipulace - nahnat lidi na trhy a dostat z nich peníze.

Na druhé straně bylo jasné, že existují úspěšné postupy těch, kteří ty peníze z obchodování a spekulací získávají. Ty postupy ale byly a po většinou jsou tajné. Nebo se prostě o nich nepíše. Možná i proto, že jsou místy tak jednoduché, že by to pro hledače složitých a sofistikovaných postupů bylo až nezajímavé.

Ano, burza je pouze o dvou možnostech. Ceny na burze mohou pouze klesat, nebo růst. Stačí být na té správné straně trhu a můžete vydělávat tím nejjednodušším způsobem, které si umíte představit. Také ovšem musíte z hlavy vypustit všemožné složité metody, strategie a postupy, kterými nejrůznější školitelé zahlcují davy, aby byli zajímaví. 

 

Tajné okolnosti.

Od začátku mě fascinovaly jisté tajné okolnosti kolem burzy. K tomu podnikání nepotřebujete žádná povolení, kvalifikaci, razítka, vyjádření kohokoliv. Jen peníze a odvahu. Někdy stačí jen to druhé. Protože když ukážete, že to umíte, peníze si k vám cestu jednoduše najdou.

Povolání spekulant je tajné. Stěží jej budete chtít uvádět do dotazníků úředníkům, nebo si jej dávat na vizitku. Co vyděláte, je vaše. Jak to uděláte, je vaše věc. Jak to zdaníte a užijete, je vaše chytrost. Daňový systém je ke spekulantům přívětivý. S výdělky na burze se můžete pohybovat s výsledným zdaněním zisků do 15 %, nebo klidně i méně či s nulou. Ale to je jiná kapitola... 

Vše, co v tomto podnikání děláte, jsou tajné okolnosti. Stěží kolem sebe najdete více lidí, se kterými byste se mohli o těchto tajných okolnostech vašeho podnikání pobavit. Toto byla těžká okolnost v počátcích mého podnikání. Dnes má naše tajná komunita stovky lidí, se kterými můžete sdílet vše kolem burzy. Jen se mezi ně musíte dostat. Jak? Jednoduše, přes náš kurz...

TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS

Umění expertů na burze bývá pro 99 % lidí běžně nedostupné! Umění spekulací ve stylu vsaď na výhru, seber peníze a uteč. Tajné způsoby, jak a proč se zabývat burzou, obchodováním, řízení vlastních peněz jinak, než jak si lidé myslí. Tajný expert - obchodník zná taktiku, ví - kdy jít do akce, ví - jak zvítězit, zná metody pro řízení peněz, umí používat malé úsilí pro dosahování velkých výsledků. Vše je tajné...

"...Tajný expertní byznys v tomto pojetí je osvobodě, o vlastních vizích a postupech a o odvaze přijmout odměnu nebo ztrátu za vlastní akci. Abys přežil, musíš vědět, jak více bitev vyhrát a méně ztrácet..." Říkal Mitch A.V.

Uvědomil jsem si, že jsem zásady TAJNÉHO EXPERTNÍHO BYZNYSU postupně nasunul do svého programu HNB VIP TRADER! A na podzim roku 2017 jsme dokončili jeho finální BUSINESS VERZI, kterou máte na dosah!

Tajné postupy, tajné a jiné přístupy, rozhodování jinak a jistým způsobem...

Výsledek? Úspěšnost v akcích 70-90 %, skvělá jízda. Naše Situační Analýza Online, chytré rozhodovací postupy, zásady pro bezpečné a ziskové obchodování. Legálně si uloupit peníze ve finanční džungli a užít si jich. Ale vše v utajení, lehce mimo SYSTÉM! Skvělý utajený život mimo systém s příznivým zdaněním 0-15 % (o tom si mohou ostatní nechat jen zdát), život v cash-flow, svoboda, tajná volba...

 • Ano, burza je technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě.
 • Ale má svoje zákonitosti, pravidla příležitosti i slepé cesty a potenciál prohraných bitev. 
 • Ano, je to ve skutečnosti náročný byznys. Naštěstí známe řešení, máte 15 let zkušeností a ty jsou na cestě k vám!

TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS JE PODNIKÁNÍ LEHCE MIMO SYSTÉM.

Nepotřebujete žádná povolení, papíry, razítka. Jen chuť a odvahu. Je to tajný byznys - pouze vy víte, co děláte a jak. Pro vaše okolí i úředníka systému může být tato informace legálně zcela utajena. Vaše peníze proudí po tajných stezkách, o kterých rozhodujete pouze vy!

Je to svobodné podnikání, ve kterém je opravdu dobré vědět, co a kdo je na pozadí.

Tajný expertní byznys - to je výpad, akce, sebrat peníze a zmizet... Rychlá akce!

Tajný expertní byznys - to jsou postupy pouze pro zasvěcené!

Návody pro úspěch jsou tajné!

Nevěřte knihám, médiím, burzovním naháněčům ani nikomu, kdo vám říká - dám ti fungující systém, povedu tě za ruku, následuj mě... Je to téměř vždy cesta k prohrané válce. Vaše peníze prostě získá někdo jiný! To je smysl hry na finančních trzích, kterou s námi hrají...

Za jistých okolností tomu tak ale nemusí být. Přijmete-li za své jisté zásady guerillového podnikatele na burze a budete-li jisté věci dělat jistým způsobem ve správný čas, vaše snažení se může přetavit v úspěch.

A o toto přece jde!

Chcete, abych se s vámi podělil o návody, které jsou tajné?

Nikdy je nezveřejním mimo svůj TOP kurz o burze!

Nikdy o nich nenapíšu levnou knihu!

Nikdy je nepředám nikomu, kdo TO opravdu až tak nechce...

Pouze dnes pro vás máme časově omezenou nabídku,

která je o 60 % výhodnější, než jindy.

Není na co čekat!

Stihněte nejbližší termín vstupu do kurzu za

Dnes máte možnost si objednat službu v jedné ze tří variant:

Pro plátce DPH

nebo objednávku ze Slovenska

Pro neplátce DPH

pouze pro klienty ČR

Na splátky s DPH

pro klienty ČR i SK
Cena se slevou 60 % včetně DPH
18.138 včetně DPH
7248.00 Kč
Jednorázová úhrada pro plátce
Objednat

Plná cena kurzu je 14 990 Kč + DPH 21%.
Pro klienty WinSignals dnes sleva 60 %.
K ceně je připočítáno DPH 21%
Výsledná cena pro plátce DPH je 7 248 Kč.
Dáte-li si kurz do nákladů podnikání, můžete využít vratku DPH ve výši 1 258 korun.
Toto je cena pro plátce DPH a objednavatele kurzu ze zahraničí.

Levněji o 60 % a splátky včetně DPH
18.138 Kč
990.00 Kč
1 + 7 splátek (490 Kč + 7 x 990 Kč)
Objednat

Plná cena kurzu je 14 990 Kč + DPH 21%.
Pro klienty WinSignals dnes sleva 60 %.
V této variantě je kurz možné mít na splátky 1+7.
První splátka je 490 korun (19 EUR) včetně DPH.
Další splátky jsou 7 x 990 korun (39 EUR) s DPH.
K ceně je již započítáno DPH 21%.
Výsledná cena je tedy 7 420 Kč (292 EUR)
Tuto variantu si můžete dát do nákladů.
Toto je cena pro plátce DPH a objednavatele kurzu ze zahraničí.


Poznámka: Tento kurz v plné a nejobsáhlejší verzi zde máte za cenu pouhých 5.990 korun. Za cenu 6-8 tisíc korun běžně nabízím základní verzi kurzu pro začátečníky HNB PREMIUM. Cena dalšího servisu je extra a nelze ji ve verzi PREMIUM vůbec získat.

Vezměte si teď to nejlepší za cenu, která tady ještě nikdy nebyla!

Jirka Mazur
Váš průvodce burzou a team kurzu Hrajeme si na burze v jeho nejlepší verzi HNB VIP TRADER